باربری بین المللی

یکی دیگر از خدمات بی نظیر و گسترده ی الوبار توسعه شرکت و ارتقا آن جهت تاسیس باربری بین المللی الوبار است.

شعبه باربری بین المللی الوبار با سالها سابقه درخشان در زمینه حمل بار به کلیه نقاط کشور حالا با تاسیس شعبه باربری بین المللی خود اقدام به حمل بار به تمامی کشورها نموده است.این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان خود انواع محموله های مختلف را با تخفیفاتی ویژه حمل میکند.

حمل بار توسط باربری الوبار از راه های مختلف و به صورت ویژه انجام می شود .برای آشنایی با عملکرد و فعالیت این شرکت بهتر است باربری بین المللی را کمی بیشتر بشناسیم.

حمل بار و جابه جایی آن از لحاظ مختلف به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند که بر اساس آن نرخ باربری و حمل و نقل مشخص می شوددسته بندی باربری و حمل بار بیانگر نوع بار ,مسافتی که برای رسیدن به مقد طی می شود و ماشین آلات و کارگر مورد نیاز باربری تعیین می شود.در زیر لیستی از انواع باربری ها بیان شده است.

باربری درون شهری

این نوع باربری زمانی اتفاق می افتد که شما بخواهید لوازم و اثاثیه و یا محصولات شرکت و کارگاه خود و یا هر چیز دیگری که نیاز به حمل و نقل آن را دارید در داخل شهر محل سکونت و تا مبداخود جا به جا کنید.این نوع باربری معمولا هزینه کمتری نسبت به سایر انواع باربری و حمل و نقل ها دارد .زیرا در این نوع حمل بار بعد مسافت کوتاهتر از سایر حمل و نقل ها است.

نمونه باربری درون شهری: برای نمونه می توان به شرکت باربری تهران الوبار و ظریف بار شعبه درون شهری آن اشاره کرد که به صورت تخصصی امور حمل و نقل بار را در سطح شهر تهران انجام میدهند.

باربری برون شهری یا باربری شهرستان

کامیون اسباب کشی

زمانی که شما میخواهید از شهر مبدا خود محموله و یا اثاثیه ای را به شهر و یا استان دیگری انتقال دهید این نوع حمل و نقل در مجموعه باربری شهرستان و باربری برون شهری قرار می گیرد .هزینه و نرخ باربری برون شهری و باربری شهرستان نسبت به باربری درون شهری به خاطر بعد مسافت آن کمی بیشتر است که البته این نرخ و هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و تنها بعد مسافت در نظر گرفته نمی شود.

نمونه باربری شهرستان: شعبه باربری شهرستان الوبار سالهاست که به صورت تخصصی امور حمل بار به شهرستان توسط ماشین آلات و تجهیزات مخصوص را انجام میدهند.

باربری بین المللی:برای توضیح بهتر این مورد باید توضیحی از باربری بین المللی را ارائه نماییم.

باربری بین المللی چیست؟ به صورت کلی حمل و جابه جایی هر نوع کالا و وسیله از کشور مبدا به کشوری دیگر با قوانین و مقررات مشخص را باربری بین المللی می نامند .در این نوع حمل و نقل باید قوانین و مقررات کشور مقصد در خصوص حمل و نقل و جا به جایی بار را در نظر گرفت .

انواع باربری بین المللی : حمل و نقل و باربری بین المللی نیز مانند سایر حمل و نقل ها به سه دسته ی کلی و از سه طریق انجام می شود که بنا به نوع کالا و مسافتی که باید تا کشور مقصد طی شود و همچنین شرایط جغرافیایی راه ها تعیین می شود .این سه دسته بندی شامل موارد زیر است.

باربری بین المللی هوایی

باربری بین المللی هوایی

یکی از سریعترین و همچنین ایمنترین را های حمل و نقل بار باربری و حمل و نقل بین المللی به صورت هوایی و توسط هواپیماهای باربری است .هواپیماها مزیت های زیادی همچون سرعت و ایمنی بیشتر نسبت به سایر روش های حمل و نقل بار را دارند اما مهمترین ویزگی که باعث می شود کمتر از این روش حمل و نقل استفاده شود بحث هزینه های حمل و نقل به صورت هوایی است.

هرچند نرخ باربری هوایی یک نرخ ثابت و تعریف شده است اما گاهی اوقات با توجه به نیاز شما و میزان ضرورت کار باربری بین المللی هوایی بهنترین انتخاب است برای جا به جایی زیرا در غیر این صورت حمل و نقل در زمان بیشتری انجام خواهد شد.

باربری بین المللی جاده ای

باربری بین المللی جاده ای

روش باربری بین المللی جاده ای یکی از مرسومترین روش های حمل و نقل بار به کشوری دیگر است اما این نوع حمل و نقل مانند سایر روش ها تمهیدات لازم خود را می طلبد .از پیدا کردن کامیون مناسب با تجهیزات لازم گرفته تا شرکت دارای مجوز حمل و نقل بار بین المللی و اعتماد به شرکت .

نرخ حمل و نقل جاده ای نسبت به سایر روش های حمل و نقل بین المللی مقداری کمتر بوده اما خطرات و زمان رسیدن بار به مقصد نیز بیشتر است پس اگر میخواهید در زمان و ایمنی خود صرفه جویی کنید بهترین گزینه همان حمل و نقل به صورت هوایی است.

باربری بین المللی دریایی با آبی

در این نوع باربری بسته به موقعیت جغرافیایی کشور مقصد شما و به دلایل مختلف همچون نبود راه جاده ای و یا طولانی بودن و عبور از کشور ثالث تصمیم گرفته می شود تا حمل و نقل انجام شود که در این صورت محموله ی شما ابتدا به یکی از بنادر کشور منتقل شده و از آنجا کشتی و یا لنج مورد نظر برای ارسال به مقصد بارگیری می شود.

مزایای حمل و نقل دریایی

قیمت باربری و نرخ باربری مناسب با روش حمل و نقل دریایی باعث شده است تا صاحبان کالا و شرکت های تجاری بار و محموله های خود را از طریق آب های آزاد ارسال نمایند. از این رو است که بیشترین جابجایی ها در عرصه تجارت بین الملل از طریق حمل و نقل دریایی و آب های آزاد انجام می شود.

از دیگر مزیت های حمل و نقل دریایی این است که نرخ باربری و کرایه  حمل بار در این روش ثابت است و قیمت باربری را شرکت های بزرگ حمل و نقل کالا مانند باربری الوبار تعیین می کنند. این هزینه باربری تقریبا ثابت است و همه افراد و شرکت ها ملزم به رعایت آن هستند.

کشتی های آزاد می توانند با صاحب کالا و شرکت حمل بار نرخ باربری را تعیین نمایند.

سایر مزایا در حمل بار دریایی

باربری بین المللی دریایی
  • مزیت دیگری که در روش حمل و نقل دریایی وجود دارد حمل بار با حجم بالا است.
  • ارسال محموله های سنگین معمولا با روش باربری دریایی انجام می شود و از 200 تا 500 هزار تن معمولا وزن باری است که در روش دریایی جابجا می شود.
  • این وزن باری است که می توان به آسانی از بندری به بندر دیگر ارسال نمود.
  • آن هم با حمل بار و نرخ باربری بسیار مناسب.
  • قابل ذکر است که ضریب اطمینان در این روش بسیار بالاست
  • و ایمنی در حمل و نقل دریایی از طریق آب های آزاد بسیار زیاد است.

زیرا حمل کنندگان کالا معمولا موظف به رعایت قوانین بین الملل واستانداردهای لازم هستند. دریافت کننده و ارسال کننده کالا باید اینکوترمز را رعایت کنند از این رو روش حمل و نقل دریایی یک روش بی خطر و امن است که به بار و خدمه کشتی آسیب نمی رساند.

باربری بین المللی ریلی:

باربری بین المللی ریلی

حمل و نقل محصولات و کالا با واگن قطار به خصوص در قالب صادرات، واردات و ترانزیت از کلیه مسیرهای ریلی قلمرو جمهوری اسلامی ایران به سایر کشورها بر طبق قوانین حمل و نقل دو کشور را باربری بین المللی ریلی میگویند. شرکت های مختلف فعال در زمینه حمل و نقل ریلی خدمات متنوعی را به شرکت ها ارائه میدهند تا بتوانند از این طریق مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند خدماتی همچون:

برخورداری از تخفیفات خاص به ویژه در مسیر تاجیکستان و کشورهای حوزه قفقاز و CIS.فعال در کلیه کریدورهای شمال، جنوب، شرق و غرب ایران بوسیله نمایندگان فعال و مجرب. تحت پوشش قرار دادن انواع بار فله، مایعات، کالای خطرناک، حمل خودرو با قطار، حمل فراورده پتروشیمی و… .  به‌ وسیله انواع واگن‌‌های مسقف، لبه بلند، لبه کوتاه، فله‌بر، مخزن‌دار و مسطح به صورت تک بار یا پروژه‌های کوتاه و بلند مدت.

تماس با کارشناسان الوبار

تمامی خدمات ذکر شده توسط کارشناسان مجرب شرکت باربری الوبار ارائه می شود و شما میتوانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز بهرمند شوید.