جهت تماس با کارشناسان اتوبار اشرفی و دریافت مشاوره رایگان یکی از شماره تماس های زیر را انتخاب کنید.

باربری و اتوبار اشرفی با کارگران نمونه و خوش‌اخلاق به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت گذاری حاضرند .حمل انواع لوازم و اثاثیه منزل با مناسب‌ترین قیمت و نرخ باربری با کارگران حرفه ایی و متخصص در حمل اثاثیه از خدمات چشمگیر باربری اشرفی است.

باربری اشرفی

ما در باربری اشرفی از انواع ماشین‌آلات حمل‌ونقل بار متناسب با نوع و میزان اثاثیه شما بهره می‌گیریم تا بدین‌صورت در هزینه‌های حمل‌ونقلتان صرفه‌جویی نمایید .کارشناسان ما به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان باربری اشرفی شما را در یک اثاث‌کشی راحت و بی‌دغدغه کمک کنند.

کارشناسان حظوری باربری

یکی از خدمات ویژه و منحصربه‌فرد این شرکت اعزام کارشناسان و متخصصان حرفه ایی به محل محموله قابل‌حمل شماست.این متخصصان با حضور خود و برآورد هزینه و موقعیت ,ماشین‌آلات و کارگر ازمبدا برای انجام اثاث کشی به‌صورت حضوری به شما کمک می‌کنند تا هم هزینه‌ی کمتری برای انجام اثاث‌کشی صرف کنید و هم سؤالات خود را به‌صورت حضوری از آن‌ها بپرسید.

باربری الوبار اتوبار الوبار

البته برای بهره‌مندی از تجربیات و مشاوره رایگان کارشناسان ما می‌توانید با هرکدام از شماره تماس‌ها ارتباط گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت نیز برخوردار شوید و نیازی به حضور فیزیکی شما و یا کارشناسان ما در محل نیست.

کارگر متخصص باربری اشرفی اصفهانی

این باربری از زبده‌ترین و بااخلاق‌ترین نیروهای کاری را استخدام نموده و از هرکدام یک کارگر باربری متخصص و البته خوش‌اخلاق ساخته است.تجربه‌ی کاری بالای این نیروها باعث شده است تا علاوه بر خدمات متنوع باربری اشرفی اصفهانی کارگران این شرکت نیز حسن شهرت خوبی در میان شهروندان منطقه داشته باشند.

شاید این سؤال برایتان پیش بیاید که آیا امکان درخواست کارگر باربری خالی (یعنی کارگری برای انجام جابه‌جایی وسایل خانه و امورات حمل تخصصی در منزل و محل کار بدون سفارش سرویس باربری و کامیون برایی اثاث‌کشی )وجود دارد؟

در جواب به این سؤال باید گفت کارگران متخصص باربری اشرفی در همه حال آماده ارائه خدمات هستند اما اولویت با خدمات حمل‌ونقل و اثاث‌کشی است بدین‌صورت که اگر در زمان تماس شما کارگر آماده‌به‌خدمتی در شرکت حاضر بود آن کارگر برایتان اعزام خواهد شد.

بسته بندی باربری اشرفی

کارگر باربری اشرفی

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک اثاث‌کشی که بیشترین دغدغه را برای اهالی خانه و صاحب اثاثیه ایجاد می‌کند بسته‌بندی اثاثیه منزل است.مشکلات بسته‌بندی اثاثیه مانند: نداشتن وقت کافی برای انجام بسته‌بندی , بی‌حوصلگی ,عدم تخصص دربسته بندی انواع اثاثیه منزل و ادارات , عدم وجود اقلام مناسب بسته‌بندی و هزاران دلیل دیگر می‌تواند شما را از انجام بسته‌بندی بازدارد.

انجام بسته‌بندی تخصصی توسط نیروی متخصص با لوازم و تجهیزات متنوع یکی دیگر از خدمات اتوبار اشرفی است.نکته قابل‌توجه اینجاست که دیگر لازم نیست خودتان کار بسته‌بندی اثاثیه را انجام دهید و می‌توانید از کارشناسان ما درخواست باربری با بسته‌بندی را بخواهید.

کارگران ما در کمترین زمان ممکن کنارتان حاضرشده و کار بسته‌بندی را به بهترین روش ممکن با تجهیزات لازم و تخصصی انجام خواهند داد به گونه ایی که مطمئن باشید هیچ آسیبی به وسایلتان نمی‌رسد.

نرخ باربری اشرفی و اتوبار اشرفی

نرخ باربری و اتوبار اشرفی یک قیمت منصفانه و با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی کنونی مردم عزیز است هر ساله یک نرخ اتوبار توسط اتحادیه به شرکت های حمل و نقل اعلام می شود که خدمات خود را بر مبنای این نرخ قیمت گذاری نمایند اما این شرکت همیشه با نرخی پایینتر و خدماتی بهتر زبانزد بوده و هست.

این شرکت به‌صورت دوره ایی جشنواره‌های تخفیفی برگزار می‌نماید که در آن‌ها خدمات خود را باقیمت‌های باورنکردنی و پایین‌تر از سایر رقبا ارائه می‌نماید البته باید توجه داشته باشید که پایین و منصفانه بودن قیمت‌های ما دلیل بر کیفیت نامطلوب ارائه خدماتمان نیست .

شما عزیزان می‌توانید تنوع خدمات ,نرخ حمل‌ونقل و اثاث‌کشی ,سرعت و کیفیت کار ما را با سایر رقبا و شرکت‌ها مقایسه نمایید.

ماشین آلات موجود در شرکت ما

ایسوزو باربری نیاوران

تنوع ماشین‌آلات موجود در رکت می‌تواند قدرت انتخاب حمل بار را با ماشین را بالا ببرد بدین‌صورت که شما بار و اثاثیه ایی را که در یک نیسان قابل‌حمل است دیگر لازم نیست با یک ایسوزو حمل نمایید و هزینه‌ی بیشتری را برای کرایه بار ایسوزو پرداخت نمایید.انواع ماشین‌آلات اتوبار اشرفی اصفهانی شامل موارد زیر است.

نوع ماشینامکانات
کامیون 6 متری مسقفکابین فلزی و مسقف,موکت کاری شده,لاستیک های ضربه گیر,پتو ,طناب
ایسوزوکابین فلزی و طبقه بندی شده و مسقف,موکت کاری شده,لاستیک های ضربه گیر,پتو ,طناب,کفه موکت و چوب
نیسان بارکابین فلزی,روباز و بدون سقف,موکت کاری شده و بدون موکت,طناب,لاستیک های ضربه گیر
خاورکابین فلزی و مسقف,موکت کاری شده,لاستیک های ضربه گیر,پتو ,طناب
وانت بارکابین فلزی و مسقف,موکت کاری شده,لاستیک های ضربه گیر,پتو ,طناب
کامیون 10 تنکابین فلزی و مسقف,موکت کاری شده,لاستیک های ضربه گیر,پتو ,طناب

اتوبار اشرفی به شهرستان

شعبه‌ی شهرستان این باربری از ابتدای شروع به کار این شرکت مشغول به فعالیت بوده است .دیگر لازم نیست نگران حمل بار و اثاثیه به شهرستان باشید بلکه می‌توانید با تماس شعبه باربری شهرستان کار را به کارشناسان و متخصصان شعبه اتوبار و باربری شهرستان اشرفی بسپارید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments