اشتباهات پر هزینه در اسباب کشی

احتمالاً جملات هوشمندانه متعددی در مورد اشتباه کردن در زندگی شنیده‌اید، و تا زمانی که شما اشتباه می‌کنید، این کلمات عاقلانه در واقع خوب به نظر می‌رسند.

بسته به وضعیت فعلی ذهنی شما، چنین جملاتی حتی می توانند تا حدودی الهام بخش باشند: اشتباهات پله هایی برای موفقیت هستند. اما اشتباه نکنید، به محض اینکه خود را در طرف دیگر پیدا کردید، چمن حتی از دور سبز به نظر نمی رسد. یک اشتباه پرهزینه مرتکب شوید و ممکن است اصلاً نتوانید چمنی را ببینید.

اکنون، اشتباه کردن هرگز جالب نیست ، مخصوصاً در دوره‌ای که ترکیب بدی از استرس بالا، پول در خطر و زمان بسیار کم وجود دارد – مثلاً یک اسباب کشی.

بدون شک، جابجایی از یک خانه به خانه دیگر دوره منحصر به فردی در زندگی فرد است که در آن ماهیت بسیار انتقالی رویداد تغییر دهنده زندگی، فشار زیادی را بر مردم وارد می کند. و همانطور که می توانید تصور کنید، افزایش سطح استرس منجر به تعداد بیشتری از خطاهای افرادی می شود که اغلب در حال حاضر بیش از حد استرس دارند.

اگر شما خودتان به زودی با یک اسباب کشی مواجه می شوید و به این فکر می کنید که به تنهایی اسباب کشی کنید، بسیار مهم است که با اجتناب از رایج ترین اشتباهات هنگام اسباب کشی به تنهایی از مشکلات جدی دوری کنید.

برخی از اشتباهات مربوط به جابجایی بسیار ناچیز هستند و می توانید به سادگی از آنها چشم پوشی کنید – برای مثال فراموش کرده اید که یخچال خود را قبل از روز اسباب کشی تمیز کنید. خطاهای دیگر پیشرفت شما را بسیار کند می کند – به عنوان مثال تمام شدن مواد ضروری بسته بندی. و با این حال، اشتباهاتی وجود دارد که می تواند واقعاً برای شما هزینه داشته باشد – استخدام خدمات یک شرکت حمل و نقل و باربری تهران  بد قطعا یکی از آنهاست.

ایمن بمان. محافظت بمان هنگام اثاث کشی به تنهایی از این اشتباهات خودت بکن.

اشتباه: جابجایی های حرفه ای خیلی گران هستند!

برچسب گذاری

این یک تصور اشتباه رایج است که فرض کنیم خدمات جابجایی حرفه ای همیشه بسیار پرهزینه تر از سازماندهی و اجرای یک اسباب کشی خود را انجام دهید.

حقیقت این است که با توجه به اینکه قیمت باربری ظریف بار  به صورت موردی شکل می گیرد، مقایسه کلی بسیار سخت و حتی غیرمنصفانه است. به عبارت دیگر، به دلیل تعداد زیادی از عوامل اضافی که بر قیمت جابجایی نهایی تأثیر می‌گذارند، هیچ جابه‌جایی خانه یکسان نخواهد بود، حتی اگر بسیار شبیه به هم به نظر برسند.

نکات اثاث کشی

 • با جابجایی های با تجربه، می توانید مطمئن باشید که دارایی های ارزشمند شما در دستان خوبی است.
 • به طور کلی، جابجایی به تنهایی تنها زمانی ارزان تر خواهد بود
 • شما در همان شهر و شهر اثاث کشی می کنید،
 • شما به صورت محلی در شعاع 100 مایلی اثاث کشی می کنید و از هیچ خط دولتی عبور نخواهید کرد،
 • شما تجربه قبلی در سازماندهی اسباب کشی دارید،
 • شما در حال اسباب کشی از یک خانه نسبتا کوچک با وسایل خانه نه زیاد، خیلی سنگین یا خیلی گران هستید، و
 • می‌دانی که می‌توانی به چند دوست خوب تکیه کنی تا در مواقعی که بیشتر به آن نیاز داری کمکت کنند.

10 نکته برای استخدام باربری شهرستان های عالی

این اشتباه جابجایی را مرتکب نشوید که فرض کنید استخدام یک شرکت حمل و نقل حرفه ای هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت، به خصوص اگر تمام یا تقریباً همه شرایط بالا را نداشته باشید.

هنگامی که قلمرو یک اثاث کشی محلی را ترک کردید، یک جابجایی با رتبه برتر برای پایان موفقیت آمیز ماجراجویی جابجایی شما حیاتی می شود. از این گذشته، هنگام اثاث کشی به تنهایی، یک لحظه نباید تعداد سرسام آور هزینه های پنهان را فراموش کنید:

 • به دست آوردن مواد بسته بندی با کیفیت،
 • اجاره وسیله نقلیه متحرک و وسایل جابجایی
 • خرید بیمه جابجایی مناسب،
 • پرداخت عوارض و عوارض جاده ای،
 • پرداخت هزینه اضافی برای بارگیری/تخلیه کار،
 • غذا و اسکان در کنار جاده و غیره

هزینه استخدام باربری تهران به مازندران جابجایی چقدر است؟

مقایسه شرکت های باربری

اشتباه: می توانم ظرف چند روز وسایلم را جمع کنم

بیایید مستقیماً به سر اصل مطلب برویم: بسته بندی خانه برای اسباب کشی فقط یک کار دیگر نیست که باید قبل از فرا رسیدن روز جابجایی علامت گذاری کنید. مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، بسته بندی مهم ترین کار در طول آماده سازی قبل از اثاث کشی است و عدم نزدیک شدن به آن با فوریت و فداکاری که نیاز دارد می تواند به راحتی به یکی از جدی ترین اشتباهات هنگام جابجایی تبدیل شود.

متأسفانه، جمع کردن چمدان برای یک جابجایی نیز زمان‌برترین کار از همه آنها است. و بنابراین، فکر کردن به اینکه می‌توانید همه چیزهایتان را فقط در چند روز جمع‌آوری کنید، اشتباهی جدی است که اغلب منجر به انجام نشدن کار بسته‌بندی به موقع می‌شود.

این اشتباه را مرتکب نشوید که زمان مورد نیاز برای مرتب کردن، بسته بندی و جعبه کردن همه اقلام متفرقه موجود در خانه خود را دست کم نگیرید. یک قانون کلی این است که زمانی را که فکر می کنید برای تکمیل پروژه بسته بندی نیاز دارید دو برابر کنید.

در اینجا چند نکته برای کمک به سرعت بخشیدن به بسته بندی وجود دارد:

به محض اینکه مطمئن شدید که در حال اسباب کشی به خانه جدید هستید، به فکر بستن بسته بندی خانه خود باشید. یا حداکثر روز بعد. دست کم گرفتن زمان سرسام‌آوری که جمع کردن وسایل برای یک اثاث کشی به آن نیاز دارد، آسان است، و حتی راحت‌تر می‌توان به حالت تعویق انداخت. به ما اعتماد کنید – فقط این کار را نکنید.

یک تقویم بسته بندی ایجاد کنید تا نظم و نظم را در فرآیند بسته بندی خود وارد کنید. فرآیند را از مکان هایی که سخت ترین مکان ها برای مرتب سازی و بسته بندی هستند شروع کنید – اتاق های انبار (گاراژ، زیرزمین، اتاق زیر شیروانی، اتاق های اضافی) و آشپزخانه.

بسته بندی کل خانه چالشی است که معمولاً تنها توسط یک نفر نمی توان آن را مدیریت کرد. برای جلوگیری از عقب افتادن از برنامه بسته بندی خود، از دوستان خوب خود بخواهید که به شما کمک کنند، یا حتی بهتر است – اگر توانایی مالی دارید، بسته بندان حرفه ای را استخدام کنید تا کار را چندین برابر سریعتر و چندین برابر ایمن تر به پایان برسانند.

چک لیست بسته بندی: جدول زمانی بسته بندی برای جابجایی

اشتباه: من می توانم از هر جعبه ای که به دستم برسد استفاده کنم

هر کاری که انجام می دهید، واقعاً نمی توانید از بسته بندی پنهان شوید.

وقتی تجربه کافی برای جابجایی خانه ندارید، اشتباهات ممکن است زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید ظاهر شوند. یک لحظه به ظاهر خوب کار می کنید و لحظه دیگر – بدون اینکه بدانید چگونه خود را در آن موقعیت نامرتب قرار داده اید، در مشکل هستید.

بیشتر مردم تمایل دارند از اشتباهات خود درس بگیرند، اما زمانی که خودتان برای اولین بار از خانه بیرون می روید، اجتناب از برخی اشتباهات دشوار می تواند بسیار دشوار باشد، فقط به این دلیل که تجربه حس کردن اشتباهی را قبل از وقوع آن ندارید.

برای کاهش هزینه های بسته بندی، ممکن است به طور جدی از جعبه های مقوایی دست دوم که به صورت رایگان دریافت می کنید استفاده کنید. و چرا این کار را نمی کنید؟ با در نظر گرفتن اینکه یک جعبه مقوایی کاملاً جدید تقریباً 2 دلار قیمت دارد و میانگین تعداد جعبه ها برای بسته بندی کل یک خانواده تقریباً 60 است، قطعاً می توانید ببینید که پرداخت بیش از 100 دلار برای بسته بندی جعبه ها به تنهایی چیزی نیست که منتظر آن باشیم. .

دریافت جعبه‌های متحرک رایگان می‌تواند در مورد شما عالی عمل کند، اما شما نباید اشتباه خود را انجام دهید و فقط هر جعبه‌ای را که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد بپذیرید. مطمئن شوید که جعبه های مقوایی رایگانی که برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کنید عبارتند از:

تمیز . هر جعبه را به دقت بررسی کنید و ظرفی را که به اندازه کافی برای بسته بندی شما تمیز نیست نپذیرید.

خشک . مناطق مرطوب روی جعبه مطمئناً استحکام و یکپارچگی آن را به خطر می اندازد که به نوبه خود احتمال تصادفات روز جابجایی را افزایش می دهد. فقط جعبه های مقوایی را بپذیرید که کاملا خشک هستند.

بادوام _ قبل از اینکه بپذیرید از آن برای محافظت از وسایل خود در جاده استفاده کنید، هر کانتینر باید به وضوح محکم و دارای فلپ های در دسترس باشد.

کجا می توان جعبه های متحرک رایگان را پیدا کرد

اشتباه: من می توانم وسایلم را بهتر از حرفه ای های باربری بسته بندی کنم

خوب است که اطمینان داشته باشید که می توانید وسایل خود را به اندازه کافی خوب بسته بندی کنید تا از جابجایی جان سالم به در ببرید، اما اینکه فکر کنید می توانید این کار را بهتر از بسته بندی های حرفه ای باتجربه انجام دهید می تواند کمی فراتر از این باشد.

به منظور کاهش هزینه‌های جابجایی، احتمالاً تصمیم می‌گیرید که به جای پرداخت هزینه به افراد حرفه‌ای، وسایلتان را خودتان جمع کنید. و این می تواند تصمیم درستی باشد تا زمانی که به یاد داشته باشید که برخی از قوانین اساسی بسته بندی را دنبال کنید:

اقلام خود را قبل از بسته بندی موجودی و مرتب کنید – این مرحله بسیار مهمی است که نباید از آن بگذرید. درست است – حتی به این فکر نکنید که تمام دارایی های خاکی خود را بدون مرتب کردن آنها در ابتدا جمع آوری کنید… مگر اینکه واقعاً بخواهید زمان با ارزش بیشتری را از دست بدهید و حتی پول ارزشمندتری را هدر دهید. یک فهرست دقیق از خانه تهیه کنید تا به شما کمک کند تعداد وسایل خود را قبل از اسباب کشی کم کنید.

لوازم بسته بندی با کیفیت را در دست بگیرید تا مطمئن شوید که هیچ اتفاق بدی برای دارایی های ارزشمند شما نمی افتد. هنگام اسباب کشی به خانه، ایمنی یک نگرانی واقعی است – به خصوص وقتی که خودتان وسایل خود را جمع کنید. ایمن کردن همه لوازم بسته بندی از قبل به شما کمک می کند تا با متوقف کردن شتاب بسته بندی خود برای جستجوی مواد بسته بندی اضافی، زمان را از دست ندهید.

هنگام محافظت از اقلام شکستنی که به دلیل ماهیت شکننده خود شانس زیادی برای زنده ماندن از جابجایی دارند، از کاغذ بسته بندی و نایلون حباب زیادی استفاده کنید. هر اقلام ساخته شده از شیشه، چین یا چینی باید به خوبی پوشانده شود تا با خیال راحت به مکان جدید برسد.

به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که شما مالک وسایل خود هستید به این معنی نیست که می توانید آنها را سریعتر و ایمن تر از بسته بندی های حرفه ای بسته بندی کنید. اگر زمان کمی برای بسته بندی اقلام خود دارید، اقلام شکننده یا اقلام ویژه ای را جابه جا می کنید که نیاز به مراقبت ویژه در بسته بندی دارند، پس باید برای آرامش خاطر، بسته بندی های حرفه ای را استخدام کنید.

راهنمای بسته بندی حرفه ای: همه آنچه که باید بدانید

اشتباه: اجاره کامیون مسقف باربری بازی کودکانه است

اتوبار ساقدوش بار

نکات اسباب کشی DIY

کار مهم بارگیری یک کامیون مسقف باربری اجاره ای را نباید دست کم گرفت.

تا آنجا که نکات جابجایی DIY وجود دارد، یک مرحله مهم در بیشتر ماجراجویی های خود اثاث کشیی، ایمن کردن وسیله نقلیه ای است که با آن وسایل خانه خود را حمل کنید. و در مورد کامیون‌های اجاره‌ای خود جابجایی، اشتباهات نه چندان خنده‌داری وجود دارد که باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کنید.

اجاره کامیون کوچکتر

اگر یک کامیون اجاره ای با ظرفیت ذخیره سازی کمتر از آنچه برای وسایل خود نیاز دارید انتخاب کنید، ممکن است مجبور شوید بیش از یک سفر به مقصد خود داشته باشید (که ممکن است اصلاً امکان پذیر نباشد).

یا ممکن است لازم باشد وسیله نقلیه را برگردانید و یک وسیله بزرگتر اجاره کنید، که به معنای اتلاف وقت و اعصاب است.

اجاره کامیون بزرگتر

اگر کامیونی را با فضایی بزرگتر از آنچه واقعاً نیاز دارید انتخاب کنید، نه تنها برای ذخیره سازی اضافی که راهی برای استفاده از آن ندارید، هزینه می کنید، بلکه در صورت عدم ایمن سازی آنها به خوبی به برخی از وسایل خود آسیب وارد خواهید کرد. برای حمل و نقل ایمن با این حال، این اشتباه “ترجیح” از بین دو سناریو است.

مهمتر از همه، داشتن یک درک اولیه از ظرفیت های تقریبی وسایل نقلیه اجاره ای خود اثاث کشیی مفید است. در اینجا برخی از محاسبات تقریبی ظرفیت کامیون به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی داشته باشید.

با این حال، هنوز هم باید قبل از تصمیم نهایی خود، این موضوع مهم را با یک نماینده آگاه از شرکت حمل و نقل اجاره کامیون در میان بگذارید.

وانت بار تهران . برای بارهای کوچک و اثاث کشی های جزئی خوب است.

وانت بار . مناسب برای جابه‌جایی دانشگاه، جابه‌جایی جزئی، یا خروج از آپارتمان استودیویی هنگام جابجایی محلی.

 • کامیون 10-12 فوتی . ایده آل برای جابجایی های دانشگاهی و آپارتمان های کوچک.
 • کامیون 14-17 فوتی . برای جابجایی از خانه های 1-2 خوابه یا دفاتر کوچکتر خوب است. اینها رایج ترین کامیون های اجاره ای در بازار هستند.
 • کامیون 20-26 فوتی . ایده آل برای جابجایی وسایل منزل موجود در خانه های بزرگ 3، 4 خوابه.

10 نکته برای اجاره کامیون مسقف باربری برای جابجایی DIY شما

اشتباه: رانندگی با کامیون در حال اثاث کشی درست مانند رانندگی با ماشین است

وانت بار شهرستان

یکی از اشتباهات جدی که ممکن است هنگام سازماندهی یک اثاث کشی شخصی مرتکب شوید این است که تصور کنید کامیون های اجاره ای چیزی جز اتومبیل های بزرگتر نیستند. به نوعی هستند، اما رانندگی با کامیون در حال اثاث کشی در سراسر کشور با رانندگی یک خودروی سواری یکسان نیست.

حتی قبل از رسیدن به لحظه رانندگی کامیون اجاره ای، باید مطمئن شوید که وسیله نقلیه باری به درستی بارگیری شده است و وزن بار را به طور ایمن توزیع می کند و اقلام خود را در پشت کامیون محکم می کند تا اثاث کشی نکنند. در طول سفر

برای یادگیری بهترین راه برای بارگیری کامیون متحرک به ایمن ترین شکل ممکن اینجا را کلیک کنید . در واقع، برای موفقیت، لازم نیست قهرمان مسابقه کاشی باشید – چند نکته خوب بارگیری و چند دوست خوب باید به شما کمک کنند تا آن را انجام دهید.

اکنون، راندن یک کامیون در حال اثاث کشی در سراسر کشور می تواند در سطوح مختلف چالش برانگیز باشد، و هر چه زودتر متوجه آن شوید، زمان بیشتری برای آماده شدن برای آن صرف خواهید کرد:

به تدریج به سرعت دلخواه برسید زیرا شتاب گیری خیلی سریع مصرف سوخت را افزایش می دهد و ممکن است باعث شود محموله در عقب جابجا شود.

ترمزها را زودتر فشار دهید و راحت ترمز کنید. از ترس اینکه کل کامیون در حال اثاث کشی را از حالت تعادل خارج کنید، ناگهان و ناگهانی ترمز نکنید.

فاصله ایمن را از سایر وسایل نقلیه حفظ کنید زیرا کامیون ها نمی توانند به همان سرعتی که خودروهای سواری می توانند متوقف شوند. سعی کنید حداقل 4 ثانیه پشت خودرویی که مستقیماً در مقابل شما قرار دارد بمانید.

از وسایل نقلیه دیگر سبقت نگیرید مگر اینکه واقعاً مجبور به انجام آن باشید. هنگام تغییر مسیر بیشتر مراقب باشید.

هنگام پارک کامیون در حال اثاث کشی بسیار مراقب باشید – همیشه از ترمز دستی استفاده کنید و در هنگام رو به سربالایی چرخ ها را از حاشیه بچرخانید و بالعکس.

مواظب علائم ترخیص کالا از بالای سر باشید. هرگز زیر گذر نروید مگر اینکه مطمئن باشید کامیون اجاره ای می تواند بدون هیچ آسیبی از آن عبور کند.

12 نکته برای رانندگی ایمن و بدون ریسک با کامیون اجاره ای باربری اطلس بار

اشتباه: دوستانم با کمال میل به من کمک می کنند تا از خانه خارج شوم

اشتباهات هنگام اثاث کشی به تنهایی

اینکه دوستانتان در آخرین لحظه به شما وثیقه بدهند، واقعاً می تواند شرایط را برای شما پیچیده کند.

یکی از کارهایی که باید به هر قیمتی هنگام اثاث کشی به تنهایی انجام دهید این است که گزینه های خود اثاث کشیی خود را تا آنجا که می توانند بررسی کنید. از بین تمام اشتباهات خود اثاث کشیی که باید اجتناب کنید، پرهزینه ترین اشتباهی که در نهایت می توانید مرتکب شوید این است که پیچیدگی جابجایی آینده را دست کم بگیرید، و بنابراین فقط فکر کنید که همه پایه ها را پوشش داده اید.

همانطور که در بالا ذکر شد، خود اثاث کشیی زمان مناسبی برای تلاش برای اثبات اینکه می توانید تمام وظایف را بدون هیچ گونه کمکی مدیریت کنید، نیست. اگر نمی توانید به کوله بران حرفه ای و جابجایی ها اجازه دهید سخت ترین مراحل جابجایی را برای شما انجام دهند، قطعاً باید با دوستان خود تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.

با این حال، این اشتباه خودگردان را مرتکب نشوید که فرض کنید دوستان شما به هر نحوی موظف هستند به شما کمک کنند. برعکس، آنها احتمالاً با برنامه های کاری پیچیده، تعهدات قبلی و سایر مسئولیت ها سر و کار خواهند داشت، بنابراین

در اولین فرصت ممکن با آنها تماس بگیرید تا شانس خود را برای پاسخ های مثبت به حداکثر برسانید.

 • سعی کنید در صورت امکان از آنها کمک بخواهید.
 • سعی نکنید میزان کاری که از آنها انتظار می رود به شما کمک کنند را نادیده بگیرید، بلکه از همان ابتدا یک تیرانداز مستقیم باشید.
 • برای کسانی که به دلایلی نمی توانند به شما کمک کنند، درک کنید.
 • برای صرفه جویی در وقت و تلاش بسیار ارزشمند دوستان خود، هر آنچه را که می توانید از قبل آماده و سازماندهی کنید. و
 • به یاد داشته باشید که قدردانی عظیم خود را نشان دهید و به فداکاری آنها به گونه ای پاداش دهید که به نظر می رسد مناسب ترین و به یاد ماندنی ترین باشد.
 • چگونه می توان از دوستان برای کمک به اثاث کشی کمک کرد
 • اشتباه: من از آسیب های مربوط به اثاث کشی مصون هستم

مهم است که به خاطر داشته باشید که برخی از اشتباهات اثاث کشیی ساقدوش بار می تواند نسبتاً دردناک باشد – به معنای واقعی کلمه!

یکی از تفاوت‌های عمده بین اینکه افراد حرفه‌ای کار جابجایی خانه را انجام دهند و افراد غیرحرفه‌ای این کار را انجام دهند، سطح ایمنی کلی است. در واقع، به جابجایی‌های حرفه‌ای به طور خاص آموزش داده می‌شود که چگونه هنگام کار در یک جابجایی به بالاترین درجه ایمنی برسند و حفظ کنند – هم ایمنی شخصی و هم محافظت از دارایی.

بنابراین، اگر تصمیم به اتخاذ رویکرد DIY برای اسباب کشی به خانه دیگری گرفته اید، این اشتباه را نکنید که فرض کنید از هر نوع حادثه ای مصون هستید. درعوض، این توصیه خودگردان را دنبال کنید تا از روز اول مطمئن باشید.

با استفاده از عقل سلیم همیشه از صدمات شخصی خودداری کنید. قبل از بلند کردن و جابجایی اثاثیه سنگین با دوستان خود، مطمئن شوید که 1) مسیر پیاده روی از هر گونه مانعی پاک باشد، 2) از وسایل جابجایی مناسب استفاده می کنید / دالی لوازم خانگی، تسمه های متحرک و غیره/، 3) می دانید تکنیک های مناسب بلند کردن برای جلوگیری از آسیب های ناخوشایند (کمر)، 4) شما از دستکش های کار بادوام برای محافظت از دست ها و انگشتان خود استفاده می کنید، و 5) راحت ترین جفت کفش خود را با کشش و محافظت عالی از مچ پا دارید.

به خاطر داشته باشید که 1) جعبه های مقوایی خود را دوبار بچسبانید، حتی اگر به اندازه کافی محکم به نظر می رسند، 2) کاغذهای تمیزی را در پایین هر جعبه قرار دهید تا از آن محافظت کنید، 3) از کاغذ بسته بندی مچاله شده، کاغذ حباب دار یا تکه های لباس برای ایجاد استفاده کنید. لایه های بالشتک داخل جعبه های متحرک را بپوشانید و هر فضای خالی را پر کنید، و 4) وزن همه ظروف متحرک خود را کمتر از 40 پوند نگه دارید.

این اشتباه اثاث کشیی را مرتکب نشوید که به کودکان کوچک و/یا حیوانات خانگی اجازه دهید در روز جابجایی در اطراف اثاث کشی باشند! تعداد زیاد جفت پاهای بازیگوش می تواند ایمنی کل عملیات اثاث کشیی DIY را به خطر بیندازد. به خاطر هر دوی خود عزیزان خود را از کانون متحرک دور نگه دارید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments