اسباب کشی در باربری تهران و اتوبار تهران (الوبار)با دارا بودن سالها تجربه باربری در سطح شهر و شهرستانبه صورت 24 ساعته آمده ارائه خدمات اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه به صورت تخصصی به شما عزیزان است.

با ربری تهران و اتوبار تهران

باربری و اتوبار تهران با دارا بودن کارگران حرفه ایی و با تجربه و انواع ماشین آلات سبک و سنگین یک اثاث کشی و اسباب کشی راحت و بی دردسر را برایتان در نظر گرفته اند.با ما همراه باشید

اثاث کشی

اثاث کشی منزل و اسباب کشی می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر برای اولین بار میخواهید این کار را انجام دهید. کارهای زیادی وجود دارد که باید قبل از جابجایی انجام دهید که میخواهیم شما را در این مورد بیشتر آگاه می کنیم.

علاوه بر انبوهی از کارهایی که شما فقط باید قبل از اسباب کشی انجام دهید،باید یک برنامه ریزی اساسی هم داشته باشید از جمله اینکه آیا قصد دارید. همه وسایلی را که در منزل دارید (قابل استفاده و بلااستفاده) را بسته بندی اثاثیه کنید و با خود به خانه جدید ببرید.

با این حال،مهمترین تصمیمی که هنگام جابجایی باید بگیرید این است. که آیا بهتر است با یک شرکت باربری متخصص در زمینه جابجایی و حمل و نقل کمک بگیرید. و صفر تا صد یک جابجایی اصولی را برای شما انجام دهند یا تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید.

هر دو روش جابجایی دارای مزایا و معایبی هستند . این شما هستید که باید بهترین مورد را از نظر قیمت ، ایمنی و عدم استرس انتخاب کنید. پس ادامه این مطلب را بخوانید تا بفهمید چه چیزی برای یک جابجایی که قرار است خودتان انجام دهید لازم است. اطلاعات کاملی را به دست آورید تا به شما کمک کند که برای همه چالش های اسباب کشی که پیش رو دارید آماده شوید و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای بسته بندی لوازم آشپزخانه

اسباب کشی کردن و جابجایی توسط خودتان به هیچ وجه آسان نیست اما خیلی زیاد هم پیچیده نیست.

از کارگران باربری کمک بگیرید یا خودمان اثاث کشی کنیم؟

اثاث کشی منزل

جابجایی از یک مکان به مکان دیگر یک دوره استرس زا است که شما باید همیشه به فکر یک برنامه ریزی دقیق و تصمیم گیری درست برای جابجایی باشید. با این حال ، مهمترین تصمیمی که باید در اوایل کار بگیرید این است که آیا زمان مناسب برای سازماندهی جابجایی مناسب است ، یا اینکه بهتر است به یک شرکت حرفه ای در زمینه اسباب کشی اعتماد کنید (که تقریباً همه کارها را برای شما انجام می دهد)

.بعضی اوقات کاملاً واضح است که باید کدام راه را انتخاب کنید. وقتی که میخواهید به شهر یا کشور دیگری اثاث کشی کنید قطعا تصمیم درست این است که کار را به کاردان بسپارید.(کارگران حرفه ای حمل بار) به همین ترتیب ، وقتی زمان کافی هم در اختیار ندارید می توانید شرکت باربری حرفه ای در زمینه جابجایی اعتماد کنید تا به شما کمک کنند ، پس باید به طور جدی سازماندهی یک جابجایی خوب را در نظر بگیرید.

با این حال ، از ابتدا همه چیز روشن می شود ، بنابراین اغلب اوقات ، شما با یک معضل واقعی روبرو خواهید شد: جابجایی را کارگران متخصص باربری انجام دهند یا خودتان انجام دهید؟ در واقع ، این یک تصمیم مهم است که تعیین می کند شما چگونه کل کارهای مربوط به اسباب کشی خود را بهتر و سریع تر برنامه ریزی کنید.

باربری نمونه : باربری سنندج

در اینجا میخواهیم چند نکته برای کمک به شما در انتخاب بهترین راه برای جابجایی بیاریم تا بدانید که آیا بهتر است جابجایی را کارگران متخصص باربری تهران انجام دهند یا خودتان انجام دهید؟

مسافت حمل بار و اثاثیه

فاصله جابجایی بین دو خانه تأثیر بسزایی در تصمیم شما در مورد اینکه آیا توسط خودتان حرکت می کنید یا استخدام کنندگان می کنید. اگر فقط در فاصله کمی از خیابان – خیابان ، شهر یا مکان جدیدی در همان ایالت حرکت می کنید ، می توانید گزینه اجاره یک وسیله نقلیه در حال حرکت و حمل و نقل وسایل خود را به تنهایی انتخاب کنید.

از طرف دیگر ، وقتی میخواهید به شهرهای دورتری نقل مکان کنید و جابجا شوید ، نباید ریسک کنید و خودتان به تنهایی کار را انجام دهید چون ممکن است به وضعیت راه و جاده ها نا آگاه باشید و نتوانید از پس آن بربیایید بنابراین بهترین تصمیم در این مورد این است که از شرکت های باربری و کارگران حرفه ای و رانندگان زبده در این زمینه کمک بگیرید.

حمل اثاثیه به صورت تخصصی

اسباب کشی باربری تهران

اگر قصد جابجایی وسایل خاصی را با خود ندارید ، ممکن است به فکر سازماندهی یک اسباب کشی خوب باشید تا زمانی که بقیه شرایط خانه نیز مساعد باشد.با این حال ، تصمیم شما برای جابجایی پیانو ، کابینت چینی ، میز استخر ، وان آبگرم یا هر مبلمان عتیقه  باید به معنای استفاده از خدمات ویژه باشد.

ارگ قصد اسباب کشی به شهرستان را دارید : باربری شهرستان در خدمت شماست.

به خاطر داشته باشید که تلاش برای انتقال یک وسیله خاص توسط خودتان به احتمال زیاد نتایج فاجعه باری برای وسایل مورد نظر و احتمالاً برای شما نیز به همراه خواهد داشت.

بهترین زمان اثاث کشی منزل

زمان یکی دیگر از عوامل حیاتی است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا از کارگران باربری کمک بگیرید یا اینکه خودتان به تنهایی وسایل  را جابجا کنید. در صورتی که تقریباً یک هفته یا حتی کمتر وقت دارید که خانه خود را تحویل دهید ، در واقع باید هزینه حمل و نقل و باربری حرفه ای را در نظر بگیرید.

مسئله این است که شما فقط نمی دانید چطور باید اتفاق بیفتد و وقت کم شماست. مطمئناً ، تصمیم نهایی شما  تحت تأثیر عوامل عمده دیگری از قبیل در دسترس بودن نیروی کار باربری، تعداد وسایلی که باید جابجا شوند ، میزان تجربه مربوط به حمل و نقل و اسباب کشی و توانایی شما در کنترل فشارهای روانی نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

آموزش بسته بندی اثاثیه یا استفاده از بسته بندی باربری تهران

بسته بندی تخصصی اثاثیه

وقتی فکر کردید که انجام اسباب کشی بهتر است توسط خودتان انجام شود. وقت آن است که به این فکر کنید که چه کسی وظیفه بسته بندی اثاثیه را بر عهده خواهد گرفت. توجه کنید که حتی اگر شما تصمیم دارید یک اسباب کشی را انجام دهید .

هنوز هم می توانید از کارگران بسته بندی اثاثیه کننده حرفه ای باربری کمک بگیرید تا به شما در انجام یک کار مهم در یک خانه کمک کنند. اما چگونه می توان فهمید که بهتر است بسته بندی خود را انجام دهید یا برای انجام کار برای شما به کارگران بسته بندی کننده حرفه ای پول پرداخت کنید؟

مزایای بسته بندی توسط خود شما

در اینجا برخی از مزایای انجام بسته بندی شخصی هنگام اثاث کشی را ذکر می کنیم:

 • این یکی ارزون تره – این یکی کم ارزش تره. بدون تردید ، بسته بندی خودکار گزینه ارزانتری است ، صرفاً به این دلیل که مجبور نیستید برای انجام این کار برای شما هزینه بسته های حرفه ای را بپردازید
 • اگرچه شما مجبور خواهید بود که هزینه تمام لوازم بسته بندی را پرداخت کنید. اما خبر خوب این است که ، به شرط داشتن وقت کافی ، می توانید بسیاری از مواد بسته بندی مورد نیاز را بسیار ارزان یا حتی رایگان پیدا کنید.
 • راحت تره انجام بسته بندی اثاثیه خود به این معنی است که بسته به شرایط خود بسته بندی خواهید کرد. اساساً ، این بدان معناست که شما می توانید با زمانی که در اختیار دارید انعطاف پذیر باشید و ساعات بسته بندی را به دلخواه خود تنظیم کنید. در بیشتر موارد ، باید بتوانید سرعت بسته بندی را نیز کنترل کنید.
 • کنترل شده تر است مسلماً ، بزرگترین مزیت بسته بندی اثاثیه وسایل خود توسط شما ، کنترل کامل شما بر روند کار است. از مرتب سازی وسایل خود تا برچسب گذاری جعبه ها ، خودتان دقیقاً می دانید که هر یک از اقلام کجاست . و این امر باعث می شود تا بسته بندی بعد از جابجایی نیز بسیار آسان شود.
 • اگر جزء افرادی هستید که دوست ندارید دیگران دست به وسایل شما بزنند . بسته بندی وسایل خانه توسط خودتان تنها گزینه ای به نظر می رسد که دارید.

معایب بسته بندی اثاثیه توسط خودتان

بسته بندی توسط خودتان با معایب خاص خود نیز همراه است. در اینجا موارد اصلی وجود دارد:

وقت گیر بودن بسته بندی در اثاث کشی منزل

دست کم گرفتن زمانی که برای بسته بندی وسایل خود نیاز دارید اشتباه است. در بیشتر موارد. تا زمانی که شروع به مرتب سازی و بسته بندی آنها در جعبه های مقوایی نکنید ، حتی نمی دانید در طی این سال ها چه مقدار وسایل جمع کرده اید.

معمولاً جمع آوری همه موارد شما روزها (هفته ها!) طول می کشد و ممکن است وقت کافی برای این کار نداشته باشید.

بسته بندی کار آسانی نیست

بسته بندی وسایل حمل و نقل به آن راحتی که فکر می کنید نیست. مطمئناً بسته بندی لباس و کتاب کاملاً ساده است . اما وقتی به سراغ همه وسایل شکننده و شکستنی در خانه می روید …

عینک ، آینه ، بشقاب چینی ، گلدان ، وسایل الکترونیکی ، کارهای هنری ، جواهرات و غیره ، فرآیند بسته بندی بیشتر و پیچیده تر میشود. زیرا شما باید اطمینان حاصل کنید که این وسایل ظریف در هنگام جابجایی سالم می مانند یا خیر.در نهایت ، استفاده از تکنیک های نامناسب بسته بندی در هنگام بسته بندی خود به خود می تواند مشکلات بیشتری را از آنچه در ابتدا انتظار داشتید به همراه داشته باشد.

آموزش بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی منزل و اسباب کشی

بسته بندی توسط خودتان به شما کمک می کند تا هزینه های حمل و نقل را به حداقل برسانید .(شما مجبور به پرداخت هزینه خدمات بسته بندی حرفه ای نخواهید بود) و به شما این امکان را می دهد که به طور کلی کنترل بیشتری بر روند بسته بندی داشته باشید.

بنابراین ، تصمیم گرفته اید که بدون استفاده از کمک کارگران بسته بندی حرفه ای ، وسایل خود را جمع می کنید.خوب پس برای بسته بندی وسایل ارزشمند خود به سرعت باید یک چک لیست بسته بندی را تهیه  کنید که نه تنها به شما می گوید . چه وسیله ای را در چه موقع باید بسته بندی کنید، بلکه به شما نحوه جابجایی و بسته بندی اساسی را نیز نشان می دهد.

آموزش گام به گام بسته بندی اثاثیه:

آموزش بسته بندی اثاثیه

لیست اثاثیه را داشته باسید

اولین قدم این است که بفهمید از نظر تعداد زیاد وسایل بسته بندی و جابجایی در مقابل چه چیزی هستید . بنابراین وقت آن است که موجودی خانه خود را چک کنید. از هر اتاق عبور کرده و لیستی دقیق از چیزهایی که متعلق به شماست . انواع آنها ، شرایط فعلی و سایر اطلاعات مربوطه تهیه کنید.

اثاثیه خود را مرتب کنید

بسته بندی همه وسایل شما و انتقال آنها به خانه جدید اشتباه خواهد بود. چرا؟ ساده است چون قطعا شما به همه آن وسایل احتیاج نخواهید داشت.بنابراین ، پس از اتمام موجودی در خانه ، وقت آن است که چیزهای خود را به 3 گروه تقسیم کنید:

 1. چیزهایی که باید دور ریخته شوند (چیزهایی که بیش از حد آسیب دیده ، فرسوده یا بی فایده هستند)
 2. چیزهایی که باید فروخته شوند یا واگذار شوند (چیزهای دیگر که هنوز هم قابل استفاده هستند اما شما دیگر نیازی ندارید) 
 3. چیزهایی که باید بسته بندی شوند (چیزهایی که با خود می برید).

تهیه لوازم بسته بندی

تصمیم شما برای بسته بندی توسط خودتان به این معنی است که شما مسئول تأمین مواد بسته بندی لازم برای کار هستید:

جعبه های مقوایی ، کاغذ بسته بندی ، بسته بندی حباب دار یا بابل رپ ها ، نوار بسته بندی ، نشانگرهای دائمی و غیره. در آن مرحله ، جعبه های مقوایی باید مهمترین نگرانی شما باشد.

شما باید تمام وسایل شکستنی را در آن جعبه ها قرار دهید پس سعی کنید قبل از هر کاری به فکر تهیه جعبه و کارتن برای وسایل باشید. بسته بندی اثاثیه وسایل خانه بدون استفاده از بسته بندی های حرفه ای نیز به این معنی است که شما مجبور خواهید بود پنج قانون اصلی بسته بندی را دنبال کنید.

این قوانین همچنین به عنوان قوانین طلایی بسته بندی برای یک حرکت شناخته می شوند:

اثاث کشی منزل

قبل از بسته بندی وسایل سعی کنید آنها را تمیز کنید. بسته بندی موارد کمتری هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی می کند.وظیفه بسته بندی را در اسرع وقت شروع کنید تا تضمین کنید همه جعبه ها قبل از روز حمل و نقل بسته بندی و مهر و موم شده اند.

از سخت ترین اتاق ها مثلا آشپزخانه و اتاق خواب ها برای بسته بندی (محل های ذخیره سازی) شروع به بسته بندی کنید. برای حفظ انرژی و انگیزه خود به سمت مکان های آسانتر برای جعبه کشی کار کنید.با اطمینان از سالم بودن جعبه ها و استفاده از بابل رپ ها، با خیال راحت بسته بندی وسایل شکستنی را انجام دهید.

از دوستان و اعضای خانواده بخواهید تا به شما در بسته بندی کمک کنند. بسته بندی توسط خودتان به این معنی نیست که همه کارها را باید خودتان انجام دهید ، بدون اینکه هیچ کمکی از اعضای خانواده داشته باشید.

اثاث کشی منزل

همه ما در طول زندگی شاید بارها مجبور به نقل‌مکان از جایی به جای دیگر شده باشیم، شاید همیشه بعد از اثاث کشی تا مدت‌ها در بین انبوهی از وسایل سردرگم باشید و همواره دغدغه این موضوع فکر شما را درگیر کند در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین روش برای یک اثاث کشی مناسب در اختیارتان قرار بگیرد.

روش مناسب برای اثاث کشی منزل

این کار باید طبق نظم و اصول مشخصی انجام شود و برای آن زمان‌بندی و برنامه از پیش تعیین‌شده داشته باشید. شاید ازنظر شما اثاث کشی یا اسباب کشی کاری سخت و هزینه‌بر باشد اما اگر از روش‌های دقیق و منظمی برای این پروسه استفاده کنید، این کار می‌تواند بدون دردسر و درزمانی کوتاه انجام شود. در ادامه اصولی که برای این کار نیاز است را ذکر می‌کنیم تا بدون استرس بتوانید اسباب کشی کنید.

برنامه‌ریزی اثاث کشی منزل

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3

باید برای اثاث کشی منزل برنامه‌ریزی داشته باشید . به‌گونه‌ای که زمان مناسب برای جمع‌کردن و بسته بندی و انتقال وسایل به مکان جدید را در اختیار داشته باشید و با کمبود زمان مواجه نشوید.

اگر بخواهید تمام‌کارها را در روز نقل‌مکان انجام دهید ممکن است. یک جابجایی پردردسر را تجربه کنید. بهره‌مندی از افرادی که در این زمینه مهارت دارند می‌تواند کمک بزرگی به شما در این زمینه نماید. شاید قبل از شروع کار به‌این‌علت که هر چیزی سر جای خودش قرار دارد کار آسان به نظر برسد.

اما وقتی انواع وسایل ریز و درشت را از کمد و قفسه‌هایتان بیرون آورید با انبوهی از وسایل روبرو شوید. شاید جمع‌کردن آن برایتان بسیار سخت شود پس بهتر است با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسب کار خود را شروع کنید.

لیست کردن وسایل

چک لیست اثاث کشی منزل

بهتر است یک لیست از وسایل منزل خود تهیه نمایید و محل قرار گیری ان ها را نیز بنویسید این‌گونه در زمان بسته بندی چیزی از قلم نمی‌افتد. همچنین در مقصد نیز می‌توانید به‌راحتی وسایل خود را پیدا کنید.

داشتن یک لیست از وسایلتان باعث می‌شود شما در مقصد بدانید هر وسیله‌ای در کدام جعبه قرار دارد این کار شاید در ابتدای کار وقت‌گیر باشد اما درنهایت خواهید دید که چقدر به‌سرعت پیدا کردن وسایلتان افزوده خواهد شد.

اگر از یک شرکت باربری باتجربه در این زمینه کمک بگیرید تمامی اصول برای اثاث کشی شما رعایت خواهد شد. برای این کار میتوانید از معتبرترین و با تجربه ترین باربری تهران یعنی باربری الوبار کمک بگیرید.

وسایل برقی و گازی را از برق و گاز جدا کنید

یک روز قبل از حرکت وسایل برقی را از پریز بکشید و وسایل گازی را از گاز شهری قطع کنید این کار علاوه بر اینکه در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند از خطرات احتمالی نیز جلوگیری خواهد کرد.

قبل از روز جابجایی مطمئن شوید که این کار را انجام داده‌اید و شیرهای گاز را نیز بسته‌اید. بهتر است سیم‌های برق ولوله گاز را به‌درستی با بست های مناسب ببندید تا خطری کودکان شما را تهدید نکند.

یخچال خود را حداقل 24 ساعت قبل از حرکت دادن آن، از برق بکشید چراکه اگر یخچال را در لحظه حرکت از برق بکشید. ممکن است به آن آسیب وارد شود و دیگر نتوانید در مکان جدید از آن استفاده نمایید. برای این منظور قبل از آن حتماً برای مواد غذایی داخل یخچال فکری کنید.

بسته بندی مناسب اثاثیه منزل

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

یکی از مهم‌ترین مراحل اثاث کشی منزل بسته بندی مناسب وسایل است. در این زمینه آماده کردن وسایلی مانند چسب پهن، کارتن، ضربه‌گیر و کیسه‌های بزرگ اهمیت دارد.

اگر کار خود را به یک باربری می‌سپارید تا حدودی خیالتان از بسته بندی اصولی لوازم بزرگ و شکستنی راحت خواهد بود اما بهتر است وسایل ریز را خودتان از قبل به‌درستی بسته بندی نمایید، توجه به نکات زیر دربسته بندی اهمیت دارد.

 • پوشاک و پارچه‌ها را در کیسه‌های نایلونی بزرگ بگزارید و درب آن را چسب بزنید، می‌توانید از کیسه‌زباله‌ای بزرگ و محکم استفاده نمایید.
 • برای لوازم ریز از کارتن‌های متوسط استفاده نمایید و لوازم بزرگ‌تر را در کارتن‌های بزرگ بگزارید و سعی کنید زیادی از کارتن‌های کوچک استفاده نکنید تا جابجایی آن توسط کارکنان باربری راحت‌تر باشد.
 • وسایل بزرگ را حتماً با ضربه‌گیر پوشش دهید. این کار نیاز به مهارت خاصی دارد تا از بروز ضربه‌های احتمالی به وسایل شما جلوگیری شود توجه نمایید اگر برای بسته بندی دقیق لوازمتان کمی هزینه کنید درواقع جلوی هزینه‌های بیشتر براثر آسیب به آن‌ها را گرفته‌اید. نیروهای باتجربه باربری می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.
 • روی هر کارتن حتماً محتوای داخل آن را بنویسید می‌توانید یک لیست تهیه کنید و داخل لیست برای هر وسیله شماره مشخصی در نظر بگیرید. روی کارتنی که آن وسیله را قرار داده‌اید شماره مربوط به آن را بنویسید، این‌گونه در زمان باز کردن وسیله‌ها فقط کافی است لیست خود را داشته باشید تا جای هر وسیله را بدانید. فقط حواستان باشد لیست خود را در اثاث کشی منزل گم نکنید
 • مدارک و اشیاء قیمتی خود را در یک کیف جداگانه همراه خود بردارید.
 • درنهایت بهترین راهکار برای بسته بندی اصولی لوازم شما کمک گرفتن از یک شرکت باربری معتبر است.
 • پس از انتقال بار به مکان جدید سعی کنید هر یک از کارتن‌ها را به‌درستی شناسایی و در جای مناسب خود قرار دهید تا دچار سردرگمی نشوید.

اسباب کشی یکی از سخت ترین کارهای دنیا

اسباب کشی

امروزه در تهران جمعیت زیادی زندگی می‌کنند. افراد بسیاری هم به‌تازگی به این شهر مهاجرت می‌کنند. تمام این افراد نیاز به سرپناه و محلی برای زندگی می‌باشند. بعضی از افراد محل سکونت خود را می‌خرند و بعضی دیگر مجبور به اجاره مکانی برای زندگی می‌شوند. معمولاً مستأجران در تهران سالی یک‌بار محل زندگی خود را عوض می‌کنند.

این تعویض خانه دلایل مختلفی دارد بعضاً خانه بهتر پیدا می‌کنند به محله بهتری می‌روند یا اینکه خانه گران‌تر شده و مجبور هستند به خانه ارزان‌تری نقل‌مکان کنند. این نقل‌مکان به معنی اسباب‌کشی است که خیلی کار سخت و خسته‌کننده ایی است.

تنها ایراد این کار سخت بودن این کار نیست بلکه در حین اسباب کشی، اسباب شما می‌توانند آسیب ببینند یا حتی بشکنند یا خراب شوند.

به علت‌هایی که بالا توضیح داده شد، یعنی: سخت بودن اسباب کشی و اینکه اسباب شما می‌توانند از بین بروند شرکت‌های زیادی کارهای حمل بار و اسباب کشی را انجام می‌دهند.

تعداد این شرکت‌های باربری تهران زیاد است. حتی افرادی که یک کامیون دارند خود را یکی از شرکت‌های باربری تهران می‌دانند. پس انتخاب یک شرکت مطمئن که اسباب و وسایل شمارا حرف‌هایی و بدون آسیب منتقل کنند بسیار سخت است. یکی از شرکت‌های باسابقه زیاد و بسیار مطمئن باربری تهران شرکت الوبار است.

مشخصات باربری تهران الوبار

باربری الوبار

شرکت الوبار یکی از شرکت‌های باتجربه در باربری تهران است. تخصص این شرکت حمل هر شکل بار با نیسان بار یا کامیون بار است. مخصوصاً در بحث اسباب کشی بسیار خبره و حرف‌هایی می‌باشند. ا

لوبار تعداد بسیار زیاد کامیون بار و نیسان بار دارد که باربری تهران شهرستان‌ها و خارج کشور را انجام می‌دهند؛ و در هر سمت تهران یک مرکز دارند و دارای چهار مرکز در شمال، غرب، شرق و مرکز تهران می‌باشند و در اسرع وقت خدمات باربری تهران را انجام می‌دهند.

مطالعه بیشتر: نکات استفاده از کارتن اسباب کشی

شرکت الوبار دوازده سال سابقه کار داشته و دارای کادر خوش‌اخلاق و مسئولیت‌پذیر است؛ که با دقت وسایل شمارا جابجا می‌کنند. این شرکت بخش ویژه ایی برای باربری وسایل حساس است که نام آن شرکت ظریف بار است. این شرکت با الوبار همکار بوده و خدمات خود را از طریق الوبار نیز ارائه می‌دهد.

مشخصات باربری ظریف بار

ظریف بار جز اولین شرکت‌های باربری تهران است که به اسباب کشی معروف هستند. ظریف بار در تمام ایران خدمات ارائه می‌دهد و شعب یا مراکز زیادی در سطح کشور و تهران دارند. همان‌طور که گفته شد تجربه فراوانی در امر اسباب کشی دارند که این تجربه کیفیت ارائه خدمات را بالا می‌برد.

باربری تهران، ظریف بار تمام وسایل را بسته‌بندی کرده و دور تمام وسایل شما پلاستیک می‌کشد تا خط و خش روی وسایل شما نیافتد و اسباب شما با کمترین خسارت یا بدون خسارت منتقل شود. شرکت ظریف بار مثل الوبار کارگران و نیروی کار بسیار خوش‌برخورد و خوش‌اخلاقی دارد و این افراد بسیار مسئولیت‌پذیر می‌باشند.

این شرکت دارای انواع وسایل حمل‌ونقل بار از نیسان تا کامیون بار مسقف دارد که هر شخص مطابق با نیاز خود از خدمات این شرکت استفاده می‌کند.

باربری تهران شرکت الوبار

بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت الوبار تنها باربری تهران را انجام نمی‌دهد بلکه باربری شهرستان‌های مازندران و کردستان را نیز انجام می‌دهد؛ اما عمده ارائه خدمات این شرکت در تهران است ولی این امر باعث کاهش کیفیت خدمات‌رسانی در سایر شهرستان‌ها نمی‌شود.

همان‌طور که در ابتدا گفته شد تهران شهر وسیع و بسیار بزرگی است که خانه‌ها و شرکت‌های زیادی در این شهر قرار دارند و به علل مختلف مداوم باید جابجا شوند. شما می‌توانید این جابجایی وسایل و اسباب را به شرکت الوبار بسپارید. رانندگان الوبار تهران را به‌خوبی می‌شناسند و به‌سرعت بار شمارا جابجا می‌کنند. از طرفی به دقت و حساسیت بار شمارا پشت ماشین حمل می‌کنند تا وسایل شما آسیب نبینند.

شرکت الوبار چهار مرکز شرق، غرب، شمال و مرکز است هرکدام از این مراکز دارای چند شعبه است که منطقه مخصوص به خود را دارند. مثلاً در مرکز سه شعبه سهروردی، هفت‌تیر و مطهری قرار دارد که مناطق خود را پوشش می‌دهند.

مشتری مداری اسباب کشی الوبار

باربری تهران به شهرستان

الوبار با توجه به درخواست شما خدمات ارائه می‌دهد. بعضی از شرک‌های باربری تهران شرایط خاصی برای ارائه خدمات می‌گذارند .مثلاً هزینه کارگر یا هزینه‌های بسته‌بندی روی دوش افراد تحمیل می‌کنند. شرکت الوبار شدیداً با این موضوع مخالف بوده و مطابق با نیاز شما خدمات ارائه می‌دهد و هزینه اضافی روی دوش شما تحمیل نمی‌کند.

کارشناسان الوبار به بیست‌وچهار ساعت روز و هرروز هفته حتی روز‌های تعطیل در دسترس هستند و شما می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید و مشاوره بگیرید. همانطورکه گفته‌شده باربری هزینه اضافی روی دوش مشتری تحمیل نمی‌کند . اگر درخواست‌کننده، بیمه بخواهد شرکت الوبار تمام بار‌ها را بیمه می‌کند و در صورت اتفاق و آسیب به اسباب بیمه خسارت خواهد پرداخت.

دقت کنید که الوبار فقط اسباب کشی انجام نمی‌دهد و متخصص باربری است و هر باری را به بهترین شکل جابجا می‌کند. باربری تهران به‌وسیله نیسان بار و کامیون بار انجام می‌شود؛ که با توجه به اینکه حجم بار شما چقدر است باید درخواست سفارش بدهید.

دقت کنید که قطعاً نیسان بار ارزان‌تر بوده و برای بارهای کم و سبک به‌صرفه‌تر است. قیمت‌گذاری خدمات ارائه‌شده کاملاً مطابق با قیمت‌گذاری اتحادیه بوده و هیچ مبلغی اضافه‌تر از آن از شما گرفته نمی‌شود. الوبار با همکاری شرکت ظریف بار حتی باربری بیرون از ایران را هم انجام داده و می‌تواند بارهای موردنظر شمارا بیرون کشور نیز بدون مشکل و با کمترین خسارت یا بدون خسارت حمل کند.

شرکت الوبار پشتیبانی دائماً در دسترس دارد که درصورتی‌که به هر مشکلی خوردید آماده خدمات‌رسانی و کمک به شما است. در سایت الوبار می‌توانید فیلم‌ها و عکس‌‌های باربری‌های انجام‌شده را ببینید و خودتان کیفیت کار را قضاوت کنید. دقت کنید که باربری تهران کار حرف‌هایی است که اگر به افراد متخصص سپرده نشود می‌تواند ضرر بزرگی به شما بزند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments