باربری تهران و اتوبار تهران (الوبار)با دارا بودن سالها تجربه باربری در سطح شهر و شهرستانبه صورت 24 ساعته آمده ارائه خدمات اثاث کشی و بسته بندی به صورت تخصصی به شما عزیزان است.

با ربری تهران و اتوبار تهران

باربری و اتوبار تهران با دارا بودن کارگران حرفه ایی و با تجربه و انواع ماشین آلات سبک و سنگین یک اثاث کشی و اسباب کشی راحت و بی دردسر را برایتان در نظر گرفته اند.با ما همراه باشید

اثاث کشی

جابجایی و اسباب کشی می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر برای اولین بار میخواهید این کار را انجام دهید. کارهای زیادی وجود دارد که باید قبل از جابجایی انجام دهید که میخواهیم شما را در این مورد بیشتر آگاه می کنیم.

علاوه بر انبوهی از کارهایی که شما فقط باید قبل از اسباب کشی انجام دهید،باید یک برنامه ریزی اساسی هم داشته باشید از جمله اینکه آیا قصد دارید همه وسایلی را که در منزل دارید (قابل استفاده و بلااستفاده) را بسته بندی کنید و با خود به خانه جدید ببرید.

با این حال،مهمترین تصمیمی که هنگام جابجایی باید بگیرید این است که آیا بهتر است با یک شرکت باربری متخصص در زمینه جابجایی و حمل و نقل کمک بگیرید و صفر تا صد یک جابجایی اصولی را برای شما انجام دهند یا تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید.

هر دو روش جابجایی دارای مزایا و معایبی هستند و این شما هستید که باید بهترین مورد را از نظر قیمت ، ایمنی و عدم استرس انتخاب کنید. پس ادامه این مطلب را بخوانید تا بفهمید چه چیزی برای یک جابجایی که قرار ایت خودتان انجام دهید لازم است و اطلاعات کاملی را به دست آورید تا به شما کمک کند که برای همه چالش های اسباب کشی که پیش رو دارید آماده شوید و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

اسباب کشی کردن و جابجایی توسط خودتان به هیچ وجه آسان نیست اما خیلی زیاد هم پیچیده نیست.

از کارگران باربری کمک بگیرید یا خودمان اثاث کشی کنیم؟

کارگر باربری تهران

جابجایی از یک مکان به مکان دیگر یک دوره استرس زا است که شما باید همیشه به فکر یک برنامه ریزی دقیق و تصمیم گیری درست برای جابجایی باشید. با این حال ، مهمترین تصمیمی که باید در اوایل کار بگیرید این است که آیا زمان مناسب برای سازماندهی جابجایی مناسب است ، یا اینکه بهتر است به یک شرکت حرفه ای در زمینه اسباب کشی اعتماد کنید (که تقریباً همه کارها را برای شما انجام می دهد)

.بعضی اوقات کاملاً واضح است که باید کدام راه را انتخاب کنید. وقتی که میخواهید به شهر یا کشور دیگری اثاث کشی کنید قطعا تصمیم درست این است که کار را به کاردان بسپارید.(کارگران حرفه ای حمل بار) به همین ترتیب ، وقتی زمان کافی هم در اختیار ندارید می توانید شرکت باربری حرفه ای در زمینه جابجایی اعتماد کنید تا به شما کمک کنند ، پس باید به طور جدی سازماندهی یک جابجایی خوب را در نظر بگیرید.

با این حال ، از ابتدا همه چیز روشن می شود ، بنابراین اغلب اوقات ، شما با یک معضل واقعی روبرو خواهید شد: جابجایی را کارگران متخصص باربری انجام دهند یا خودتان انجام دهید؟ در واقع ، این یک تصمیم مهم است که تعیین می کند شما چگونه کل کارهای مربوط به اسباب کشی خود را بهتر و سریع تر برنامه ریزی کنید.

در اینجا میخواهیم چند نکته برای کمک به شما در انتخاب بهترین راه برای جابجایی بیاریم تا بدانید که آیا بهتر است جابجایی را کارگران متخصص باربری تهران انجام دهند یا خودتان انجام دهید؟

مسافت حمل بار و اثاثیه

فاصله جابجایی بین دو خانه تأثیر بسزایی در تصمیم شما در مورد اینکه آیا توسط خودتان حرکت می کنید یا استخدام کنندگان می کنید. اگر فقط در فاصله کمی از خیابان – خیابان ، شهر یا مکان جدیدی در همان ایالت حرکت می کنید ، می توانید گزینه اجاره یک وسیله نقلیه در حال حرکت و حمل و نقل وسایل خود را به تنهایی انتخاب کنید.

از طرف دیگر ، وقتی میخواهید به شهرهای دورتری نقل مکان کنید و جابجا شوید ، نباید ریسک کنید و خودتان به تنهایی کار را انجام دهید چون ممکن است به وضعیت راه و جاده ها نا آگاه باشید و نتوانید از پس آن بربیایید بنابراین بهترین تصمیم در این مورد این است که از شرکت های باربری و کارگران حرفه ای و رانندگان زبده در این زمینه کمک بگیرید.

حمل اثاثیه به صورت تخصصی

اسباب کشی باربری تهران

اگر قصد جابجایی وسایل خاصی را با خود ندارید ، ممکن است به فکر سازماندهی یک اسباب کشی خوب باشید تا زمانی که بقیه شرایط خانه نیز مساعد باشد.با این حال ، تصمیم شما برای جابجایی پیانو ، کابینت چینی ، میز استخر ، وان آبگرم یا هر مبلمان عتیقه  باید به معنای استفاده از خدمات ویژه باشد.

به خاطر داشته باشید که تلاش برای انتقال یک وسیله خاص توسط خودتان به احتمال زیاد نتایج فاجعه باری برای وسایل مورد نظر و احتمالاً برای شما نیز به همراه خواهد داشت.

بهترین زمان اثاث کشی

زمان یکی دیگر از عوامل حیاتی است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا از کارگران باربری کمک بگیرید یا اینکه خودتان به تنهایی وسایل  را جابجا کنید. در صورتی که تقریباً یک هفته یا حتی کمتر وقت دارید که خانه خود را تحویل دهید ، در واقع باید هزینه حمل و نقل و باربری حرفه ای را در نظر بگیرید.

مسئله این است که شما فقط نمی دانید چطور باید اتفاق بیفتد و وقت کم شماست. مطمئناً ، تصمیم نهایی شما  تحت تأثیر عوامل عمده دیگری از قبیل در دسترس بودن نیروی کار باربری، تعداد وسایلی که باید جابجا شوند ، میزان تجربه مربوط به حمل و نقل و اسباب کشی و توانایی شما در کنترل فشارهای روانی نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

آموزش بسته بندی یا استفاده از بسته بندی باربری تهران

بسته بندی تخصصی اثاثیه

وقتی فکر کردید که انجام اسباب کشی بهتر است توسط خودتان انجام شود ، وقت آن است که به این فکر کنید که چه کسی وظیفه بسته بندی را بر عهده خواهد گرفت. توجه کنید که حتی اگر شما تصمیم دارید یک اسباب کشی را انجام دهید .

هنوز هم می توانید از کارگران بسته بندی کننده حرفه ای باربری کمک بگیرید تا به شما در انجام یک کار مهم در یک خانه کمک کنند.اما چگونه می توان فهمید که بهتر است بسته بندی خود را انجام دهید یا برای انجام کار برای شما به کارگران بسته بندی کننده حرفه ای پول پرداخت کنید؟

مزایای بسته بندی توسط خود شما

در اینجا برخی از مزایای انجام بسته بندی شخصی هنگام اثاث کشی را ذکر می کنیم:

  • این یکی ارزون تره – این یکی کم ارزش تره. بدون تردید ، بسته بندی خودکار گزینه ارزانتری است ، صرفاً به این دلیل که مجبور نیستید برای انجام این کار برای شما هزینه بسته های حرفه ای را بپردازید
  • اگرچه شما مجبور خواهید بود که هزینه تمام لوازم بسته بندی را پرداخت کنید ، اما خبر خوب این است که ، به شرط داشتن وقت کافی ، می توانید بسیاری از مواد بسته بندی مورد نیاز را بسیار ارزان یا حتی رایگان پیدا کنید.
  • راحت تره انجام بسته بندی خود به این معنی است که بسته به شرایط خود بسته بندی خواهید کرد. اساساً ، این بدان معناست که شما می توانید با زمانی که در اختیار دارید انعطاف پذیر باشید و ساعات بسته بندی را به دلخواه خود تنظیم کنید. در بیشتر موارد ، باید بتوانید سرعت بسته بندی را نیز کنترل کنید.
  • کنترل شده تر است مسلماً ، بزرگترین مزیت بسته بندی وسایل خود توسط شما ، کنترل کامل شما بر روند کار است. از مرتب سازی وسایل خود تا برچسب گذاری جعبه ها ، خودتان دقیقاً می دانید که هر یک از اقلام کجاست ، و این امر باعث می شود تا بسته بندی بعد از جابجایی نیز بسیار آسان شود.
  • اگر جزء افرادی هستید که دوست ندارید دیگران دست به وسایل شما بزنند بسته بندی وسایل خانه توسط خودتان تنها گزینه ای به نظر می رسد که دارید.

معایب بسته بندی توسط خودتان

بسته بندی توسط خودتان با معایب خاص خود نیز همراه است. در اینجا موارد اصلی وجود دارد:

وقت گیر بودن بسته بندی

دست کم گرفتن زمانی که برای بسته بندی وسایل خود نیاز دارید اشتباه است. در بیشتر موارد ، تا زمانی که شروع به مرتب سازی و بسته بندی آنها در جعبه های مقوایی نکنید ، حتی نمی دانید در طی این سال ها چه مقدار وسایل جمع کرده اید.

معمولاً جمع آوری همه موارد شما روزها (هفته ها!) طول می کشد و ممکن است وقت کافی برای این کار نداشته باشید.

بسته بندی کار آسانی نیست

بسته بندی وسایل حمل و نقل به آن راحتی که فکر می کنید نیست. مطمئناً بسته بندی لباس و کتاب کاملاً ساده است اما وقتی به سراغ همه وسایل شکننده و شکستنی در خانه می روید …

عینک ، آینه ، بشقاب چینی ، گلدان ، وسایل الکترونیکی ، کارهای هنری ، جواهرات و غیره ، فرآیند بسته بندی بیشتر و پیچیده تر میشود زیرا شما باید اطمینان حاصل کنید که این وسایل ظریف در هنگام جابجایی سالم می مانند یا خیر.در نهایت ، استفاده از تکنیک های نامناسب بسته بندی در هنگام بسته بندی خود به خود می تواند مشکلات بیشتری را از آنچه در ابتدا انتظار داشتید به همراه داشته باشد.

آموزش بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی و اسباب کشی

بسته بندی توسط خودتان به شما کمک می کند تا هزینه های حمل و نقل را به حداقل برسانید (شما مجبور به پرداخت هزینه خدمات بسته بندی حرفه ای نخواهید بود) و به شما این امکان را می دهد که به طور کلی کنترل بیشتری بر روند بسته بندی داشته باشید.

بنابراین ، تصمیم گرفته اید که بدون استفاده از کمک کارگران بسته بندی حرفه ای ، وسایل خود را جمع می کنید.خوب پس برای بسته بندی وسایل ارزشمند خود به سرعت باید یک چک لیست بسته بندی را تهیه  کنید که نه تنها به شما می گوید چه وسیله ای را در چه موقع باید بسته بندی کنید، بلکه به شما نحوه جابجایی و بسته بندی اساسی را نیز نشان می دهد.

آموزش گام به گام بسته بندی اثاثیه:

آموزش بسته بندی اثاثیه

لیست اثاثیه را داشته باسید

اولین قدم این است که بفهمید از نظر تعداد زیاد وسایل بسته بندی و جابجایی در مقابل چه چیزی هستید ، بنابراین وقت آن است که موجودی خانه خود را چک کنید. از هر اتاق عبور کرده و لیستی دقیق از چیزهایی که متعلق به شماست – انواع آنها ، شرایط فعلی و سایر اطلاعات مربوطه تهیه کنید.

اثاثیه خود را مرتب کنید

بسته بندی همه وسایل شما و انتقال آنها به خانه جدید اشتباه خواهد بود. چرا؟ ساده است چون قطعا شما به همه آن وسایل احتیاج نخواهید داشت.بنابراین ، پس از اتمام موجودی در خانه ، وقت آن است که چیزهای خود را به 3 گروه تقسیم کنید:

  1. چیزهایی که باید دور ریخته شوند (چیزهایی که بیش از حد آسیب دیده ، فرسوده یا بی فایده هستند)
  2. چیزهایی که باید فروخته شوند یا واگذار شوند (چیزهای دیگر که هنوز هم قابل استفاده هستند اما شما دیگر نیازی ندارید) 
  3. چیزهایی که باید بسته بندی شوند (چیزهایی که با خود می برید).

تهیه لوازم بسته بندی

تصمیم شما برای بسته بندی توسط خودتان به این معنی است که شما مسئول تأمین مواد بسته بندی لازم برای کار هستید: جعبه های مقوایی ، کاغذ بسته بندی ، بسته بندی حباب دار یا بابل رپ ها ، نوار بسته بندی ، نشانگرهای دائمی و غیره. در آن مرحله ، جعبه های مقوایی باید مهمترین نگرانی شما باشد.

شما باید تمام وسایل شکستنی را در آن جعبه ها قرار دهید پس سعی کنید قبل از هر کاری به فکر تهیه جعبه و کارتن برای وسایل باشید.بسته بندی وسایل خانه بدون استفاده از بسته بندی های حرفه ای نیز به این معنی است که شما مجبور خواهید بود پنج قانون اصلی بسته بندی را دنبال کنید.

این قوانین همچنین به عنوان قوانین طلایی بسته بندی برای یک حرکت شناخته می شوند:قبل از بسته بندی وسایل سعی کنید آنها را تمیز کنید. بسته بندی موارد کمتری هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی می کند.وظیفه بسته بندی را در اسرع وقت شروع کنید تا تضمین کنید همه جعبه ها قبل از روز حمل و نقل بسته بندی و مهر و موم شده اند.

از سخت ترین اتاق ها مثلا آشپزخانه و اتاق خواب ها برای بسته بندی (محل های ذخیره سازی) شروع به بسته بندی کنید و برای حفظ انرژی و انگیزه خود به سمت مکان های آسانتر برای جعبه کشی کار کنید.با اطمینان از سالم بودن جعبه ها و استفاده از بابل رپ ها، با خیال راحت بسته بندی وسایل شکستنی را انجام دهید.

از دوستان و اعضای خانواده بخواهید تا به شما در بسته بندی کمک کنند. بسته بندی توسط خودتان به این معنی نیست که همه کارها را باید خودتان انجام دهید ، بدون اینکه هیچ کمکی از اعضای خانواده داشته باشید.