اثاث کشی به خارج از کشور

اسباب کشی و مهاجرت  به یک کشور جدید اغلب یک روند هیجان انگیز و در عین حال طاقت فرسا است. این نه تنها شامل اثاث کشی کل زندگی شما از هزاران مایل دورتر است ، بلکه به این معنی است که شما باید در بسیاری از مدارک و نوارهای قانونی حرکت کنید. برای اینکه یک حرکت بین المللی خود را به یک موفقیت موفق تبدیل کنید ، باید تمام اسناد مهم را به همراه داشته باشید. در اینجا 8 مورد از مهمترین اسناد مورد نیاز هنگام اسباب کشی و مهاجرت  به خارج از کشور آورده شده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین باربری تهران کدام است؟

8 نکته مهم برای اثاث کشی به خارج از کشور

کارگر باربری

گذرنامه

برای سفر و / یا اسباب کشی و مهاجرت  به خارج از کشور ، به یک گذرنامه رسمی که توسط دولت صادر شده باشد ، نیاز دارید. این سند تنها مهمترین چیزی است که هنگام حرکت در سطح بین المللی به آن نیاز خواهید داشت. گذرنامه صادر شده توسط دولت هویت و تابعیت مالک را تأیید می کند. بیشتر کشورها اجازه ورود مسافران بدون گذرنامه رسمی را نمی دهند. اگر شما و خانواده خود را نمی حال حاضر گذرنامه و برنامه ریزی برای حرکت دارند، توصیه می کنیم شروع روند درخواست در اسرع وقت. گرفتن گذرنامه از چند هفته تا چند ماه طول می کشد. برای درخواست گذرنامه با وزارت امور خارجه ایالات متحده ، باید مدارکی راجع به تابعیت آمریکا ، شناسنامه و عکس اخیر ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درخواست گذرنامه ، اینجا را بررسی کنید .

ویزا جهت اثاث کشی به خارج از کشور

به کشور جدیدی منتقل می شوید؟ علاوه بر گذرنامه ، مطمئناً به ویزا نیز احتیاج خواهید داشت. ویزا یک سند رسمی مسافرتی است که در داخل گذرنامه شما قرار می گیرد و به مسافر اجازه می دهد برای یک هدف خاص و برای مدت زمان مشخصی در یک کشور خاص بماند. ویزا توسط کشوری که می خواهید در آن زندگی کنید ، کار کنید و یا به آنجا سفر کنید مجاز و صادر می شود. بیشتر کشورها انواع ویزا را ارائه می دهند. نمونه هایی از انواع ویزا شامل ویزای کوتاه مدت ، ویزای اقامت و ویزای توریستی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت ویزا ، حتماً با دفتر کنسولگری کشور مقصد که می خواهید به آنجا بروید تماس بگیرید.

اجازه کار

اگرچه ویزا ممکن است به شما اجازه ورود به کشور خاصی را بدهد ، اما احتمالاً اجازه کار در آنجا را نمی دهد. بسیاری از کشورها برای استخدام رسمی در این کشور نیاز دارند که افراد تازه وارد اجازه کار رسمی بگیرند. اگر برای کار به کشوری جدید می روید ، کارفرمای شما باید بتواند در گرفتن مجوز کار برای شما کمک کند (یا حداقل بتواند شما را به مسیر درست هدایت کند). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت اجازه کار ، حتما با دفتر کنسولگری این کشور در ایالات متحده تماس بگیرید

شناسنامه

هنگام اسباب کشی و مهاجرت  به کشور جدید ، مهم است که در هنگام جابجایی ، کلیه اسناد اساسی را با خود داشته باشید. این شامل شناسنامه اصلی شما و همچنین چندین نسخه رسمی است. شناسنامه یک سند رسمی است که هنگام تولد برای شناسایی نام ، جنسیت ، تولد ، محل تولد و والدین فرد صادر می شود. اگر نمی توانید شناسنامه خود را در خانه پیدا کنید ، توصیه می کنیم با والدین خود مشورت کنید. شانس خوبی دارد که کپی داشته باشند.

مدارک پزشکی

چه برای مدت طولانی به خارج از کشور بروید و چه برای مدت کوتاهی ، باید تمام پرونده های پزشکی را به همراه داشته باشید. به هر حال ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی بیماری ایجاد می شود. هنگام مسافرت به خارج از کشور عاقلانه است که با سلامتی خود ریسک نکنید. هنگامی که به کشور جدید اسباب کشی و مهاجرت  کردید ، توصیه می کنیم در اسرع وقت پزشک را تعیین کنید. هنگام بسته بندی کپی از سوابق پزشکی خود ، فراموش نکنید که همه سوابق ایمن سازی را برای خود و خانواده خود نیز به همراه داشته باشید. سابقه واکسیناسیون برای شما ممکن است لازم باشد تا در کشور جدید خود کار کنید و یا به مدرسه بروید.

سوابق مدرسه

صحبت از مدرسه است ، هنگام اثاث کشی در سطح بین المللی ، حتماً کپی تمام سوابق مدرسه را به همراه داشته باشید. این امر به ویژه هنگام جابجایی با کودکان در سن مدرسه بسیار مهم است. به طور معمول ، مدرسه کودک به کارنامه هایی با نمرات و نمرات آزمون نیاز دارد. سایر سوابق مهم مدرسه که هنگام جابجایی به همراه دارید شامل یادداشت های معلم ، توصیه نامه ها و سوابق ایمن سازی است.

کارت های تأمین اجتماعی

هنگام جابجایی کارت تأمین اجتماعی خود را فراموش نکنید! یک نسخه از این شماره نه رقمی که توسط دولت ایالات متحده صادر شده است ، باید در طول سفر در یک مکان امن نگهداری شود. اگر به کارت جایگزینی نیاز دارید ، به سادگی تمام مدارک لازم را جمع آوری کنید ، درخواست خود را با سازمان تأمین اجتماعی تکمیل کنید و مدارک خود را ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد جایگزینی کارت تأمین اجتماعی خود ، اینجا را بررسی کنید .

گواهی های ازدواج

اثاث کشی به خارج از کشور

سند ازدواج یک سوابق رسمی است که زن و شوهر به طور قانونی در یک روز خاص در یک مکان خاص ازدواج کرده اند. گواهی های ازدواج برای تغییر نام خانوادگی ، اهداف مالیاتی و اثبات رابطه زناشویی ضروری است. هنگام اسباب کشی و مهاجرت  به خارج ، سند ازدواج خود را در ایالات متحده برگردانید چند نسخه از آن را بیاورید. از تغییر تابعیت تا پرداخت مالیات ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به این سند مفید نیاز داشته باشید ، بنابراین آن را همیشه در یک مکان امن نگه دارید.

مطلب پیشنهادی : برای باربری و حمل بار به سنندج و یا باربری کردستان چکار کنم؟

مدارک مهم دیگری که هنگام اثاث کشی به خارج از کشور باید با خود ببرید

 • پرونده های دندانپزشکی
 • وکالت نامه
 • اوراق حضانت کودک
 • اوراق طلاق
 • گواهینامه رانندگی
 • سوابق مالیاتی
 • کارت بیمه درمانی
 • اسناد بیمه
 • زندگی می کند
 • اوراق فرزندخواندگی
 • سوابق واکسیناسیون حیوانات خانگی

مطلب پیشنهادی: ویدیو های نمونه کار باربری تهران و اتوبار تهران

5 مورد لازم در مورد این اسناد مهم در اثاث کشی به خارج از کشور

برنامه ریزی برای اثاث کشی

همیشه ، همیشه ، همیشه نسخه های زیادی به همراه داشته باشید . ما توصیه می کنیم هنگام اثاث کشی به خارج از کشور ، از هر سند دو تا پنج نسخه در دست داشته باشید.

اسناد را به همراه سایر وسایل خود حمل نکنید. هر کاری انجام می دهید ، از بسته بندی آنها با بار دیگر خودداری کنید. اسناد شما ممکن است هنگام حمل و نقل از بین بروند یا آسیب ببینند. همچنین برای اثبات هویت خود هنگام ورود به کشور جدید به این مدارک نیاز خواهید داشت.

در حین حرکت آنها را با خود داشته باشید. برای جلوگیری از از دست دادن آنها ، توصیه می کنیم آنها را در یک پوشه پرونده یا چسب ایمن در کیف دستی خود قرار دهید.

باربری بین المللی الوبار با بهترین قیمت در خدمت شماست .

پس از ورود به کشور جدید ، آنها را در مکانی امن و امن قرار دهید. چه یک گاوصندوق باشد یا یک کابینت پرونده ، حتماً آنها را مرتب و مرتب حفظ کنید.

زود حرکت می کنی؟

در حالی که حرکات بین المللی مطمئناً استرس زا هستند ، اما فهمیدن اینکه شما چگونه می خواهید به خارج از کشور بروید لازم نیست. در حقیقت ، با تشکر از شبکه بین المللی معتبر و قابل اعتماد ما ، یافتن یک شرکت مناسب برای رسیدگی به مکان های جابجایی شما یک شراب است. تمام شرکتهای در حال جابجایی در شبکه ما دارای مجوز و بیمه هستند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که حرکت شما در خارج از کشور خوب خواهد بود. با آرزوی موفقیت و حرکت شاد!

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments