اثاث کشی بهتر است یا بازسازی خانه

آیا باید خانه را بازسازی یا اسباب کشی کنم؟ اگر این سوال را از خود می پرسید ، پس صاحب خانه ای هستید. که از وضعیت زندگی فعلی خود راضی نیستید. لزوماً مجبور به اثاث کشی نیستید (اینطور نیست که شما در یک شهر دیگر .یا هر چیز دیگری شروع به کار می کنید) ، اما چیزی در مورد مکان شما وجود دارد که شما آن را دوست ندارید. و رفتن به یک خانه جدید ایده خوبی به نظر می رسد.

با این حال نقل و انتقال خانه یک روند دشوار ، گران و پرتنش است – بنابراین ، شما ممکن است واقعاً از احتمال اثاث کشی هیجان زده نشوید. به خصوص با توجه به اینکه گزینه خوب دیگری نیز دارید – بازسازی خانه یا آپارتمان فعلی خود برای تبدیل آن به خانه رویایی خود.با این وجود بازسازی یک پروژه آسان نیست – این شامل بسیاری از مشکلات ، ناراحتی ها و کارهای سخت است. و به هیچ وجه ارزان نیست. علاوه بر این ، بازسازی خانه شما ممکن است تمام مسائلی را که در زمینه زندگی شما وجود دارد حل نکند. اسباب کشی یا بازسازی خانه

پس چگونه می توان تصمیم گرفت که آیا باید منتقل شود یا بازسازی شود؟ تمام فاکتورهای مربوط را در نظر بگیرید – از نیازهای عملی و ترجیحات شخصی گرفته تا وضعیت مالی و وابستگی های عاطفی – و از مزایا و معایب هر دو گزینه مطلع شوید ، بنابراین می توانید انتخاب مناسبی برای خود و خانواده خود انجام دهید.

کارتن اسباب کشی

تعیین کنید آیا بازسازی یا تغییر مکان از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است

اثاث کشی گران است. بازسازی نیز ارزان نیست. برای اینکه بدانید کدام گزینه برای شما حس مالی بیشتری خواهد داشت ، باید تمام هزینه های بالقوه را در نظر بگیرید:

هزینه های اثاث کشی به خانه جدید

اگر تصمیم به انتقال به مکان جدید دارید ، باید هزینه های فروش خانه یا آپارتمان فعلی ، خرید ملک جدید و انتقال وسایل خود به خانه جدید را پرداخت کنید:

هزینه های فروش خانه شما

اگر به خانه جدیدی اثاث کشیمی کنید ، احتمالاً می خواهید خانه قدیمی خود را بفروشید. در چنین شرایطی ، شما نباید هزینه های مربوط به فروش یک ملک را فراموش کنید:

بهسازی و صحنه سازی منازل – برای اینکه خانه خود را برای لیست آماده کنید و شانس خود را برای فروش سریع و سودآوری افزایش دهید ، احتمالاً نیاز به انجام کارهای لمسی (تعمیرات جزئی ، نقاشی ، تمیز کردن فرش ، افزودن جذابیت محدود کردن و غیره) دارید. ) – و هزینه آن را پرداخت کنید. (همچنین نگاه کنید به: نحوه تهیه خانه خود برای فروش قبل از اسباب کشی )

 • کمیسیون های مشاور املاک
 • هزینه های ارزیابی و انتقال مالیات اسباب کشی یا بازسازی خانه.
 • هزینه های خرید خانه جدید و آماده شدن آن برای سکونت
 • هنگام خرید یک ملک ، نه تنها باید در خانه جدید خود پیش پرداخت کنید ، بلکه باید هزینه های زیر را نیز پرداخت کنید:
 • کمیسیون مسکن و هزینه های بسته شدن
 • حق تمبر و سایر هزینه های حقوقی ؛
 • هرگونه تعمیرات لازم و به روزرسانی های دلخواه در خانه جدید.
 • وسایل جدید
 • هزینه های اثاث کشی
 • هنگام اثاث کشی در خانه ، باید بودجه را برای:
 • لوازم بسته بندی یا خدمات بسته بندی حرفه ای ؛
 • هزینه حمل و نقل یا هزینه اجاره کامیون
 • بیمه باربری.

اگر از اینکه می خواهید خانه خود را تغییر مکان دهید یا بازسازی می کنید فکر می کنید ، به احتمال زیاد به فکر محلی برای اثاث کشیهستید (اگر قصد خارج شدن از حالت خود را دارید ، به جای اثاث کشی حتی به فکر بازسازی نیستید). طبق انجمن باربری و ذخیره سازی ، متوسط ​​هزینه یک اسباب کشی محلی در حدود 2000 دلار است ، بنابراین شما باید آماده باشید که حداقل هزینه های مربوط به اثاث کشی را صرف کنید. (همچنین نگاه کنید به: هزینه متوسط ​​اثاث کشی چقدر است )

به خاطر داشته باشید که هنگام انتقال از خانه ای به خانه دیگر ، هزینه های انتقال خدمات ، به روزرسانی اسناد و غیره را نیز متحمل خواهید شد.

نمونه کار الوبار13

هزینه های فروش خانه فعلی و انتقال به خانه جدید به سرعت جمع می شود و رقم نهایی می تواند بسیار زیاد باشد.

هزینه های بازسازی

هزینه های اسباب کشی یا بازسازی خانه به مقیاس پروژه و شرایط خاص مورد شما بستگی دارد. هنگام بازسازی خانه خود ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

مجوزها و برنامه های معماری (در صورت لزوم) – اگر بازسازی منزل شما شامل تغییرات ساختاری ، افزودن متریال مربع ، یا به روزرسانی سیستم لوله کشی یا برق است ، شما به یک مجوز احتیاج دارید و باید نقشه های معماری را به شهر ارائه دهید.

مواد – برای بهبود خانه خود ، شما به مواد با کیفیت نیاز خواهید داشت – و مواد با کیفیت بالا قیمت بالایی دارند.

نیروی کار – شما به تنهایی نمی توانید یک پروژه بزرگ بازسازی را به اتمام برسانید – به کمک حرفه ای نیاز خواهید داشت و هزینه آن برای شما تمام خواهد شد.

محل زندگی موقت و محل نگهداری وسایل خود (در صورت نیاز) – اگر در حال انجام بازسازی اساسی هستید ، نمی توانید در خانه خود در حالی که پروژه در حال انجام است زندگی کنید. شما باید محل زندگی موقت خود و خانواده و راه حل نگهداری موقت اقلام خود را پیدا کنید – و هزینه آنها را پرداخت کنید.

بنابراین ، آیا انتقال یا نوسازی ارزان تر است؟ در مورد بازار املاک و مستغلات در منطقه فعلی و منطقه ای که می خواهید به آن اثاث کشیکنید ، تحقیق کنید ، میزان نیاز به خانه فعلی خود را بازسازی کنید و هزینه های تقریبی اثاث کشی خود را محاسبه کنید – در هر دو سناریو ایده خوبی درباره هزینه های احتمالی خود خواهید دید و قادر به تصمیم گیری درست اقتصادی است

درباره مکان خود فکر کنید

مکان بسیار مهم است – اغلب به اندازه خود خانه مهم است. بنابراین ، هنگامی که از خود می پرسید “آیا باید خانه خود را بازسازی کنم یا اثاث کشیکنم؟” ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در مکان فعلی خود بمانید یا به منطقه دیگری بروید:

آیا مکان فعلی شما مناسب است؟ – آیا در نزدیکی محل کار خود ، مدرسه بچه های خود و سایر مکان ها و موسسات مورد نیاز برای بازدید به طور منظم زندگی می کنید؟ آیا فروشگاه ها ، رستوران ها ، مراکز بهداشتی درمانی ، امکانات تفریحی ، اماکن فرهنگی ، مکان های تفریحی ، پارک ها و سایر امکانات مورد علاقه شما و خدمات موردنیاز شما با دسترسی آسان وجود دارد؟ آیا شما نزدیک خانواده و / یا دوستانتان زندگی می کنید؟

آیا محله خود را دوست دارید؟ – آیا محله شما امن است؟ آیا رونق دارد (مشاغل محلی پر رونق ، تحولات جدید ، خانه هایی با نظافت ، خیابان هایی که به خوبی نگهداری می شوند و غیره)؟ آیا مناطق سبز زیادی وجود دارد؟ آیا با همسایگان خود کنار می آیید؟

آیا منطقه فعلی شما برای بچه های شما خوب است؟ – آیا در یک منطقه مطلوب مدرسه زندگی می کنید؟ آیا فعالیت های شما در این نزدیکی هست که بچه های شما از آن لذت می برند؟ آیا فرزندان شما در محله دوست دارند؟

اگر پاسخ بیش از دو سوال بالا “منفی” باشد ، ممکن است بهتر باشد خانه فعلی خود را بفروشید و به مکانی راحت تر در منطقه مطلوب تر بروید. (همچنین نگاه کنید به: انتقال به محله جدید )

از طرف دیگر ، اگر مکان فعلی شما برای شما مناسب باشد و محله خود را دوست داشته باشید ، خانه تکانی چندان منطقی نیست – به شرطی که خانه فعلی شما بتواند متناسب با نیازها و تنظیمات شما تغییر شکل دهد.

روابط عاطفی خود را با خانه و جامعه خود در نظر بگیرید

علاوه بر جنبه عملی امور (مکان و هزینه ها) ، هنگام تعجب برای بازسازی یا اثاث کشی، باید وابستگی های عاطفی خود را نیز ارزیابی کنید:

خانه فعلی شما ممکن است نسلها در خانواده شما باشد ، ممكن است مملو از موروثی و خاطره ای باشد و شما ترجیح ندهید آن را ترك كنید

شما ممکن است خانه خود را دوست داشته باشید ، خاطرات خوشی زیادی در آن داشته باشید و ممکن است تمایل به اثاث کشینداشته باشید.

شما ممکن است همسایگان خود را دوست داشته باشید و با جامعه رابطه خوبی داشته باشید ، بنابراین ممکن است نخواهید خود و خانواده خود را از ریشه خارج کنید.

شما ممکن است در نزدیکی خانواده و / یا دوستان نزدیک داشته باشید و ممکن است نخواهید از آنها دور شوید.

اگر از نظر عاطفی به خانه فعلی خود وابسته هستید (و موقعیت مکانی شما نیازهای شما را تأمین می کند) ، خانه سازی ایده خوبی نیست – باید سعی کنید مکان خود را بازسازی کنید تا هر مشکلی را که در مورد فضای زندگی خود دارید برطرف کنید.

اگر خانه یا آپارتمان خود را دوست ندارید اما در منطقه خود ریشه دوانده اید و نمی خواهید آن را ترک کنید ، بهترین گزینه شما ممکن است انتقال به خانه ای جدید در همان محله باشد – به خصوص اگر ملک مناسب وجود داشته باشد با قیمت مقرون به صرفه در گوشه گوشه

بسته بندی در اسباب کشی

ببینید آیا امکان پذیر است خانه فعلی خود را به خانه رویایی تبدیل کنید اسباب کشی یا بازسازی خانه  

بنابراین ، شما واقعاً مجبور نیستید که جابجا شوید و می خواهید در منطقه فعلی خود بمانید ، اما خانه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند یا فقط آن را دوست ندارید. در این حالت ، قدم بعدی شما این است که تعیین کنید آیا مکان شما می تواند با نیازها و نیازهای شما سازگار باشد یا خیر – و آیا بازسازی ارزش آن را خواهد داشت.

اگر فقط بخشی از خانه به نوسازی نیاز دارد – حمام یا آشپزخانه منسوخ شده است ، شما به دفتر خانه نیاز دارید یا بچه هایتان به اتاق خواب جداگانه و غیره احتیاج دارند – انجام تنظیمات مورد نیاز بسیار دشوار یا بسیار گران نخواهد بود. شما می توانید حمام یا آشپزخانه را ارتقا دهید ، دیوارهای جدیدی را در یک اتاق نشیمن بزرگ برای حک کردن یک دفتر کار ، تبدیل اتاق زیر شیروانی به یک اتاق خواب و غیره انجام دهید.

البته پروژه بازسازی کمی وقت ، تلاش و هزینه خواهد داشت ، اما شما من قادر به پیکربندی مجدد چیدمان و عملکرد خانه خود هستم تا آن را برای شما و خانواده مناسب سازد.

اگر اتاق کافی در خانه شما وجود نداشته باشد ، یا در یک آپارتمان طبقه بالا زندگی می کنید اما حیاط و گاراژ می خواهید ، با بازسازی خانه مشکلی برطرف نمی شود. اضافات ممکن است غیرممکن باشد (اگر در آپارتمان زندگی می کنید) و حتی اگر اینگونه باشد (قسمت شما به اندازه کافی بزرگ است و مجوز دریافت می کنید) ، افزودن متر مربع به خانه بسیار دشوار ، وقت گیر و گران خواهد بود.

اگر به خانه بزرگتر یا نوع دیگری از خانه نیاز دارید ، بهتر است اسباب کشی کنید.

نکته پاداش: هنگام تصمیم گیری در مورد بازسازی یا انتقال ، به نیازهای آینده خود نیز فکر کنید:

آیا خانواده شما احتمال رشد دارد؟ اسباب کشی یا بازسازی خانه اگر بله ، به فضای بزرگتری نیاز خواهید داشت – اگر خانه فعلی شما کوچک است ، سرمایه گذاری در آن ایده خوبی نیست. شما بهتر است به مکانی بزرگتر از نوسازی بروید.

آیا نوجوانانی دارید که احتمالاً در عرض چند سال از خانه خارج شوند؟ اگر بله ، ممکن است بخواهید پس از ترک لانه خانواده ، اندازه آنها را کوچک کنید. در چنین شرایطی ، خانه تکانی اکنون چندان منطقی نخواهد بود – شما باید سعی کنید در عوض با بازسازی خانه ، مسائلی را که برای خانه خود دارید ، حل کنید. فقط مطمئن شوید که در هنگام بازسازی قصد بازگشت سرمایه بالا را دارید ، زیرا احتمالاً در آینده نزدیک خانه خود را برای فروش قرار می دهید.

آیا انتظار دارید در چند سال آینده کار جدیدی را در یک منطقه جدید شروع کنید (یا به زودی دلیل دیگری برای اثاث کشیداشته باشید)؟ اگر بله ، اکنون از نظر مالی عاقلانه نخواهد بود (زیرا در طی چند سال مجبور به دو بار اثاث کشیخواهید شد) یا سرمایه گذاری در یک بازسازی عمده (زیرا وقت آن را نخواهید داشت که از تغییرات خانه خود لذت ببرید). سعی کنید با به روزرسانی و اصلاحات کوچک ، مکان فعلی خود را بهبود بخشید.

آیا شما به زودی بازنشسته می شوید؟ اگر بله ، باید به این فکر کنید که بعد از بازنشستگی کجا می خواهید زندگی کنید و اینکه آیا خانه فعلی شما می تواند برای پاسخگویی به نیازهای یک فرد مسن سازگار باشد – و تصمیم خود را در مورد بازسازی یا اسباب کشی بر اساس آن بگیرید.

تصمیم خود را در منظر قرار دهید تا بتوانید انتخاب درست – از دیدگاه مالی ، عملی و احساسی داشته باشید.

پیچیدگی روند باربری و پیچیدگی روند نوسازی را ارزیابی کنید

نکته آخر اینکه ، هنگام تعجب برای بازسازی یا تغییر مکان ، باید پیچیدگی هر دو فرآیند را در نظر داشته باشید – و دریابید که آیا می توانید از پس تمام فشارها و دردسرهای موجود در گزینه مورد نظر خود برآیید.  

دردسر اسباب کشی کردن

اثاث کشی نه تنها گران است ( همانطور که در بالا توضیح داده شد ) ، بلکه بسیار دشوار و بسیار استرس زاست:

1) اسباب کشی سخت است – تصمیمات زیادی برای تصمیم گیری ، تدارکات برای سازماندهی و وظایف برای انجام وجود دارد. شما باید همه چیز را با جزئیات برنامه ریزی کنید و یک استراتژی اثاث کشی خوب ایجاد کنید ، باربری های خوب و مقرون به صرفه ای پیدا کنید تا به شما در اثاث کشی کمک کنند ، تمام دارایی های زمینی خود را بسته بندی کنید و غیره – این کار به تحقیقات زیادی نیاز دارد ، بررسی های دقیق زیادی ، زمان زیاد ، و تلاش زیادی اسباب کشی استرس زا است. اگر فکر می کنید کلیشه ای بدون معنی است ، پس از اثاث کشی شخصی خود احتمالاً نظر خود را تغییر دهید . علاوه بر این ، زندگی در میان جعبه های از قبل بسته بندی شده و بدون دسترسی به تعداد بیشتری از وسایل خود (هرچه تعداد بیشتری از آنها با نزدیک شدن به روز باربری بسته بندی می شوند) بسیار ناخوشایند است.

نمونه کار الوبار12

ناگفته نماند که ممکن است لازم باشد یک ساعت یا بیشتر در خانه جدید خود بدون وسایل خود کار کنید (تا زمانی که محموله در صورت اسباب کشی از راه دور برسد) – و اینکه ماه ها طول می کشد تا همه چیز را از بسته خارج کنید ، دستگاه خود را تنظیم کنید خانه جدید ، و واقعاً در آن احساس خانه بودن کنید.

2) اثاث کشی خطرناک است – ممکن است وسایل شما در حین اثاث کشی گم شوند یا آسیب ببینند. ممکن است وقتی کالاهای شما از خانه خارج می شوند ، خانه قدیمی شما آسیب ببیند (و هنگام حمل وسایل شما در مکان جدید ، ممکن است آسیب ببیند). شما (یا یکی از اعضای خانواده ، یا یکی از دوستانتان ، یا یکی از محرکان خود) ممکن است در این روند صدمه ببینید. شما ممکن است قربانی کلاهبرداری های باربری شوید و در نهایت مقدار زیادی پول از دست دهید. و غیره.

3) اسباب کشی استرس زا است – هنگام انتقال به مکان جدید ، باید از منطقه راحتی خود خارج شوید و چیز ناشناخته را شجاع کنید. شما باید از دوستان عزیز جدا شوید و مکانهای مورد علاقه خود را پشت سر بگذارید – و سپس باید با یک محیط جدید سازگار شوید و جای خود را در یک جامعه جدید پیدا کنید. این یک تجربه کاملاً دلهره آور و مأیوس کننده است.

باید بخوانید: چگونه بر ترس از اسباب کشی غلبه کنیم

زحمت نوسازی

وقتی نوبت به بازسازی منزل می رسد ، عامل بدون دردسر کاملاً به مقیاس پروژه بستگی دارد – هرچه تنظیمات بیشتری بخواهید برای خانه خود انجام دهید ، روند بازسازی گران تر ، دشوارتر و استرس آورتر خواهد بود.

یک پروژه اسباب کشی یا بازسازی خانه

اگر می خواهید فقط یک اتاق یا یک منطقه از خانه خود را به روز کنید ، تا زمان بازسازی نمی توانید از آن فضا استفاده کنید ، اما همچنان می توانید به طور عادی در خانه خود زندگی کنید. مجبورید همه چیز را از اتاق یا محوطه ای که قرار است بازسازی شود خارج کنید ، اما نیازی نیست که از خانه بیرون بروید. ممکن است شما یک ماه یا بیشتر وعده های غذایی در خانه نداشته باشید (اگر در حال به روزرسانی آشپزخانه هستید) یا ممکن است لازم باشد فرزندانتان برای مدتی در اتاق خواب خود اسکان بدهند (اگر در حال بازسازی اتاق بچه ها هستید) اما این کار را می کنید هنوز هم می توانید کارهای روزمره خود را بدون هیچ گونه اختلال انجام دهید.

با این حال ، این واقعا ناخوشایند خواهد بود – افرادی در خانه شما داخل و خارج می شوند ، سر و صدا می شود و فضای زندگی شما با وسایل موجود در فضای تحت بازسازی شلوغ می شود.

یک پروژه بزرگ بازسازی

خانه ای که در حال بازسازی است جایی برای زندگی نیست.

اگر خانه شما به بازسازی اساسی احتیاج داشته باشد ، نمی توانید در حین کار بازسازی در آنجا بمانید. تخریب و ساخت و ساز در حال انجام است (بنابراین خطرناک خواهد بود و سر و صدا زیادی ایجاد خواهد کرد و گرد و غبار و خاک زیادی ایجاد خواهد شد) و به هر حال به قسمت بزرگی از خانه خود دسترسی نخواهید داشت.

شما باید در مکان دیگری به طور موقت زندگی کنید – هم برای اینکه در یک فضای راحت تری باشید و هم برای پیمانکاران خود مجالی برای کار داشته باشید. و مجبورید بیشتر – یا همه – وسایل خود را از خانه خارج کرده و در مکانی امن نگهداری کنید.

شما گزینه هایی دارید – می توانید با دوستان یا خانواده اقامت داشته باشید ، یا در هتل اقامت داشته باشید ، یا به اجاره کوتاه مدت بروید – اما همه آنها با اشکالات قابل توجهی روبرو هستند (ممکن است برای خانواده یا دوستان خود ناراحت نشوید ، در هتل بمانید گران خواهد بود ، و انتقال به خانه های موقت تقریباً به همان اندازه دردسر یک خانه کامل درگیر خواهد شد).

قرار دادن وسایل در انبار نیز درد گردن شما را به همراه خواهد داشت – نه تنها هزینه ای برای شما خواهد داشت بلکه باید وسایل خود را نیز برای نگهداری از بسته بندی کنید و راهی برای حمل آنها به محل ذخیره سازی خود (یا بارگیری) پیدا کنید. اگر آن گزینه ذخیره سازی را انتخاب کرده اید ، آنها را در ظرف ذخیره سازی قابل حمل قرار دهید. و اگر قصد اجاره کوتاه مدت دارید ، حتی ممکن است لازم باشد برخی از وسایل خانه خود را با خود ببرید.

اکنون که می دانید هنگام تصمیم گیری در مورد نوسازی یا اثاث کشی چه نکاتی را باید در نظر بگیرید ، وقت آن است که جوانب مثبت و منفی هر دو گزینه را بیاموزید – و انتخاب خود را انجام دهید.

آیا اسباب کشی یا بازسازی خانه بهتر است؟

اسباب کشی در ستارخان

هنوز مطمئن نیستید که چگونه در مورد بازسازی یا اسباب کشی تصمیم بگیرید؟ کافی است نگاهی دقیق به مزایا و معایب نوسازی و تغییر مکان ذکر شده در زیر بیندازید:

جوانب مثبت و منفی اسباب کشی

وقتی از وضعیت زندگی خود راضی نیستید ، انتقال به مکان جدید می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد :

شما این فرصت را خواهید داشت که در مکانی راحت تر ، منطقه مطلوب تر ، محله بهتر و غیره زندگی کنید.

شما قادر خواهید بود خانه ای کاملاً متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و حلقه اجتماعی و افق دید خود را گسترش خواهید داد.

با این حال ، چمن در طرف دیگر همیشه سبز نیست. برخی از موارد منفی قابل توجهی در انتقال به خانه جدید وجود دارد:

وقتی به مکانی جدید می روید ، در جدیدی به روی شما باز می شود.

شما باید به سازماندهی و انجام یک اسباب کشی خانه و به مقابله با تمام استرس و بدون هیچ زحمتی درگیر در فرایند – همانطور که در بالا دقیق ؛

شما به جای سرمایه گذاری در اموال خود ، پول سخت خود را صرف هزینه های اثاث کشی خواهید کرد.

اسباب کشی یا بازسازی خانه اگر با منطقه ای که به آنجا اثاث کشیمی کنید کاملاً آشنا نیستید ، ممکن است بعدا از خرید در آن منطقه پشیمان شوید

ممکن است مشکلات جدیدی در مورد خانه جدید شما وجود نداشته باشد.

شما خود و خانواده خود را ریشه کن خواهید کرد و باید با یک محیط جدید سازگار شوید.

جوانب مثبت و منفی نوسازی

بازسازی خانه به شما امکان می دهد بدون اینکه مجبور شوید منطقه راحتی خود را ترک کنید ، محیط زندگی خود را بهبود بخشید :

شما می توانید فضای زندگی خود را “سفارشی” کنید تا به خانه رویایی شما تبدیل شود.

باربری سعادت آباد

ارزش خانه خود را افزایش می دهید.

شما در همان منطقه و همان جامعه باقی خواهید ماند و مجبور به مقابله با تغییرات ، چالش های جدید و عدم قطعیت های ناشناخته نخواهید بود.

هیچ استرسی برای فرزندان شما وجود نخواهد داشت – نیازی به تغییر مدرسه ، جدا شدن از دوستان ، اثبات خود از نو و غیره نیست.

با این حال ، یک بازسازی در خانه ممکن است همه مشکلات شما را حل نکند و ممکن است صدمه ای بیش از فایده داشته باشد :

شما باید بسیاری از مشکلات را تحمل کنید و در یک منطقه ساخت و ساز زندگی کنید – یا از خانه خارج شوید ( همانطور که در بالا توضیح داده شد ).

ممکن است در ازای سرمایه خود ضرر کنید ، زیرا همه بازسازی های خانه جواب نمی دهد. اگر برای منطقه خود بیش از حد پیشرفت کنید ، وقتی زمان فروش می رسد نمی توانید بسیاری از هزینه های نوسازی را پس بگیرید.

ممکن است در حین بازسازی با مشکلات غیرمنتظره ای روبرو شوید (آسیب آفات ، آسیب پوسیدگی ، آسیب قالب ، مشکلات فونداسیون و غیره) – که ممکن است باعث تاخیرهای گسترده در پروژه نوسازی شما شود و هزینه های اضافی قابل توجهی در پی داشته باشد.

آگاهی از مزایا و معایب اثاث کشیو بازسازی باید حل معضل ” بازسازی یا اثاث کشی ” را برای شما آسان کند .

آیا باید نوسازی کنید یا اسباب کشی کنید؟

بنابراین ، همه موارد در نظر گرفته شده ، آیا بهتر است که مدل سازی یا اسباب کشی کرد؟ طبق معمول ، این به تنظیمات و شرایط خاص شما بستگی دارد.

 • هدف این است که از خانه خود لذت ببرید – چه جدید و چه نوسازی شده.
 • به عنوان یک قاعده کلی ، اثاث کشی گزینه بهتر شما است:
 • مکان فعلی شما برای شما کار نمی کند.
 • شما همسایگی و / یا همسایگان خود را دوست ندارید.
 • سلیقه شما برای محله شما بسیار لوکس است.
 • خانه فعلی شما نمی تواند برای رفع نیازهای شما سازگار باشد.
 • سرمایه گذاری در املاک فعلی شما معنای مالی ندارد؛
 • شما خانه ای مناسب با قیمت مناسب پیدا کرده اید.

اگر تصمیم به خانه داری دارید ، حتماً خانه جدیدی مناسب برای خود و خانواده خود پیدا کنید و مهاجران باتجربه و قابل اتکایی را برای اثاث کشی روان و موفقیت آمیز شما استخدام کنید.

بازسازی بهترین راه حل مناسب برای موارد زیر است:

 • شما دلیلی برای اثاث کشی و برنامه ریزی برای اقامت طولانی مدت در منطقه ندارید.
 • موقعیت مکانی شما برای شما و خانواده شما ایده آل است.
 • شما از نظر احساسی به خانه خود وابسته هستید و می خواهید در جای خود بمانید.
 • خانه شما فقط به به روزرسانی یا تنظیمات جزئی نیاز دارد.

اگر تصمیم دارید خانه خود را بازسازی کنید ، مراقب باشید که بیش از حد پیشرفت نکنید و فضای کافی برای بازی و تأخیرهای غیرمترقبه (از نظر زمان و هزینه) به خود اختصاص دهید. اطمینان حاصل کنید که با پیمانکاران باتجربه و قابل اعتماد کار می کنید و برای مشکلات ناخواسته مرتبط با یک پروژه نوسازی برنامه ریزی می کنید.

بنابراین ، برای اثاث کشییا بازسازی؟ انتخاب با خود شما است و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا نوسازی یا تغییر مکان برای شما بهتر کار می کند – مهم این است که در خانه خود خوشحال باشید ، چه جدید باشد و چه نوسازی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments