نکات اثاث کشی در دوران انتشار کرونا

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از جنبه های زندگی ما در این روزها متوقف شده است ، هنوز هم بسیاری از مردم در سراسر کشور تصمیم به اثاث کشی دارند زیرا ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کنار هم کار می کنیم .. برای برخی از آنها نرخ باربری مناسب یا انتخاب نزدیکتر بودن به خانواده است – برای دیگران اشتیاق به فضا و طبیعت است که زندگی در شهر ارائه نمی دهد یا این درک تازه ای است که در واقعیت های فعلی کار ما از خانه یک دفتر خانه می تواند باشد. هر جا. هنوز هم ، بسیاری از مردم تعجب می کنند ، “آیا اثاث کشی در طول COVID-19 خطرناک است؟”

در باربری الوبار ، اولویت شماره یک ماستدر طول همه گیر جهانی ، ایمنی مشتریان و تیم هایی است که در حین اثاث کشی به آنها سرویس می دهند. به همین دلیل است که ما هشت نکته در مورد چگونگی اطمینان از اینکه روز اسباب کشی شما و افرادی که به آن منتهی می شوند را به بهترین شکل ممکن – و با اطمینان – انجام دهید ارائه می دهیم.

1. قبل از اثاث کشی با وجود کرونا با شرکت  باربری خود تماس بگیرید.

مشاوره رایگان باربری

هنگامی که در مورد تاریخ انتقال تصمیم گرفتید و به مرحله انجام کار ادامه دادید ، تحقیقات خود را برای انتخاب یک شرکت قابل اعتماد اثاث کشی در تهران دهید و قبل از موعد با آنها تماس بگیرید تا در مورد پروتکل های موجود برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و چه ایمنی صحبت کنیم اقداماتی که آنها برای دستیابی به این اقدامات انجام می دهند. دستورالعمل ها از نظر شهر و شهرستان  متفاوت خواهند بود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از انتخاب خود راحت هستید و هم شما و هم باربری ها می دانید که روز اثاث کشی خود از یکدیگر چه انتظاری دارند.

برای یافتن یک نماینده محلی و مستقل باربری در نزدیکی خود نیاز به کمک دارید؟ با کارشناسان الوبار در تماس باشید.

2. برنامه اثاث کشی با وجود کرونا با باربری را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی برای اثاث کشی

نگرانی اصلی بسیاری در این زمان وجود خارجی در خانه یا محل کار خود است ، که به طور بالقوه می تواند بدست آوردن یک برآورد دقیق را قرار دهد. خوشبختانه ، باربری از طریق نظرسنجی ویدئویی باربری الوبار تهران  گزینه تخمین مجازی بدون تماس را اجرا کرده است .

پیشنهاد میکنم بخونید: برنامه ریزی برای اسباب کشی

نحوه کارکرد تخمین نرخ باربری تهران:

برنامه تلفن همراه رایگان را از طریق App Store یا Google Play در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید .

به برنامه اجازه دسترسی به دوربین و میکروفن خود را بدهید.

برای انجام یک نظرسنجی مجازی تعاملی با استفاده از کنترل های اساسی ، یا ضبط موارد ، مکان ها و موارد دیگر برای اشتراک گذاری با یک نماینده ، با نماینده مستقیم باربری تماس بگیرید تا بعداً بررسی کند

از نماینده باربری محلی خود نقل قول مفصل در مورد خدمات جابجایی دریافت کرده و اثاث کشی خود را برنامه ریزی کنید.

3. تمام وسایل خود را یک باره بخرید – و بیش از آنچه که فکر می کنید لازم دارید خریداری کنید.

باربری در تهران

برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا ، سفرهای خرید باید با سرعت و به ندرت ممکن انجام شود. وقتی زمان شروع بسته بندی وسایل شما فرا رسیده است ، یکبار به فروشگاه بروید تا همه چیزهایی را که نیاز دارید خریداری کنید – و سپس بیشتر بخرید. همیشه بهتر است بیش از حد آماده باشید بنابراین مجبور نیستید چندین بار برای خرید یک رول نوار سفر کنید.

برای ساده تر کردن فرآیند ، خرید مستقیم مواد خود را از نمایندگی باربری خود در نظر بگیرید و آنها را به درب منزل تحویل دهید. حتی بهتر؟ هر چیزی که استفاده نمی کنید به راحتی قابل برگشت است.

4. یک فرد ماهر  را برای روز اثاث کشی خود تعیین کنید.

در روز جابجایی خود ، در نظر بگیرید که یک نفر در خانه خود را به عنوان شخص اصلی برای تعامل با تیم باربری خود در نظر بگیرید. این به شما اطمینان می دهد که هم خانواده و هم مهاجران شما از قرار گرفتن در معرض ویروس تا حد ممکن در امان خواهند بود.

5- قبل از جابجایی خانه خود را تمیز و تمیز کنید و محصولات تمیز را که به راحتی در دسترس هستند نگه دارید.

اثاث کشی منزل

برای محافظت از همه در هنگام اثاث کشی با وجود کرونا ، توصیه می شود نقاط لمسی بسیار استفاده شده مانند دستگیره ها و دستگیره ها را ضد عفونی و ضد عفونی کنید تا مطمئن شوید که خدمه در حال اثاث کشی شما وارد یک محیط امن می شوند. و در حالی که خدمه شما باید به مواد PPE و مواد ضدعفونی کننده مجهز باشند ، ضدعفونی کننده دست ، صابون و حوله های کاغذی را نیز دستی داشته باشید تا شما و تیم باربری خود به سرعت و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

6. قبل از استقرار در خانه جدید خود را تمیز کنید.

کارتن اسباب کشی در تهران

سرانجام رسیدن به منزل جدید خود احساس بسیار خوبی است ، اما قبل از شروع بسته بندی ، تمیز کنید. با انجام تمیزکاری و ضدعفونی کامل میزهای آشپزخانه ، کابینت ها ، درها و موارد دیگر ، شما وظیفه خود را برای از بین بردن میکروب ها و ویروس هایی که ممکن است ناخودآگاه توسط ساکنان قبلی یا عاملان شما جا مانده باشند ، انجام می دهید.

7. اقدامات ایمنی COVID-19 و اثاث کشی با وجود کرونا را دنبال کنید.

در طول COVID-19 ، هنگام اثاث کشی محافظت از خود مانند روز دیگری است. بنابراین ، در روز باربری ، در شستن دستان خود به مدت 20 ثانیه یا بیشتر ، با فاصله گرفتن از فاصله حداقل شش فوت از یکدیگر و استفاده از ماسک های صورت کارآمد و در هر زمان که با دیگران تعامل دارید ، کوشا باشید. اگر خدمه در حال اثاث کشی شما از پروتکل های ایمنی مناسبی پیروی نمی کنند ، لطفاً با نماینده محلی خود تماس بگیرید تا آنها را مطلع کرده و موضوع را اصلاح کند.

8- به خود و باربری های خود زمان دهید.

اثاث کشی در بهترین شرایط ممکن است به اندازه کافی استرس زا باشد ، اما در طی یک همه گیری حتی بیشتر. اگر به نظر می رسد کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتید طول می کشد به خود و باربری ها خود استراحت دهید ، زیرا همانطور که همه ما راه سخت را در سال 2020 کشف کرده ایم ، به دلیل هر تعداد شرایط پیش بینی نشده ، اوضاع می تواند کندتر از حد انتظار اثاث کشی کند. به یاد داشته باشید ، صبر و رمز برای یک روز اثاث کشیی بدون استرس مهم است.

برای تماس با ما ، یافتن نمایندگی ، شروع پیشنهاد یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات جابجایی ارائه شده از Atlas Van Lines ، از صفحه اصلی ما بازدید کنید یا مستقیماً با شماره ما تماس بگیرید

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments