اسباب کشی راحت با خدمات باربری تهران

هرکس در طول زندگی خود حداقل یک یا چند بار مجبور است تا به دلایل گونان مانند مستاجر بودن خرید خانه و تعویض خانه و یا جابه جایی وسایل اداری و خدماتی شرکت خود دست به اسباب کشی و اثاث کشی بزند

بسیاری اوقات مشکلات ویژه‌ی اسباب‌کشی و اثاث‌کشی همیشه کابوسی بوده تا ما از این کار منصرف شویم مثلاً اگر مستأجر خانه ایی هستیم که صاحب‌خانه مبلغ اجاره را بالابرده به خاطر مواجه نشدن و تنفر از کار اساس کشی که خود می‌تواند شکستن اسباب و اثاثیه و اتفاقات خطرناکی را به دنبال داشته باشد ترجیح می‌دهید که همان‌جا بمانید و از اسباب‌کشی صرف‌نظر نمایید.

انواع اتفاقات حین اسباب‌کشی

 1. احتمال شکستن وسایل

  1. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که وسایل و لوازم از بسته‌بندی و پکینگ خوبی برخوردار نبوده و در حین جابه‌جایی به دلیل باز شدن بسته‌بندی و یا افتادن از ارتفاع دچار شکستگی می‌شوند.
 2. احتمال افتادن لوازم از ارتفاع

  1. عدم آگاهی از چگونگی بسته‌بندی و آشنایی با نوع بسته‌بندی لوازم نیز خود می‌تواند عاملی برای ضربه خوردن و شکستن لوازم و اثاثیه شما باشد.
 3. خط و خش بر روی لوازم عتیقه و باارزش

  1. همیشه یک سری لوازم و اثاثیه داخل خانه وجود دارند که ارزش آن‌ها ازنظر تاریخی و مادی و معنوی بیشتر است و نیازمند مراقبت بیشتری در هنگام حمل‌ونقل نسبت به سایر لوازم است. عدم آگاهی از چگونگی بسته‌بندی و حمل این‌گونه لوازم و البته استفاده از بسته‌بندی مناسب آن‌ها می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به آن‌ها وارد نماید.
 4. صدمه به خود و دیگران در حین حمل اثاثیه

  1. یک سری از وسایل هستند که به دلیل حجم و وزن به خصوصی که دارند باید با روش خای حمل شوند تا از صدمه دیدن آن‌ها جلوگیری شود گاهی اوقات مشاهده‌شده است که در حین حمل چنین لوازمی به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح حمل و یا تعداد نامناسب نیرو در هنگام حمل موجب ایجاد خسارات جانی هم شده است.

باربری تهران (الوبار) راهکار راحت اسباب‌کشی

باربری تهران و اتوبار تهران (الوبار) با ارائه برترین خدمات اثاث‌کشی و اسباب‌کشی با جدیدترین متدها و روش‌های روز دنیا به جهت حمل بار و اثاثیه شما راهگشای راه شماست. این باربری با استفاده از کارگران متخصص و باتجربه ایی که جهت حمل بار و اثاثیه شما به‌کاربرده است آرامش خاطر و آسایش خیال را برایتان به ارمغان آورده است و دیگر لازم نیست نگران آسیب دیدن لوازم و محموله‌ی باری خود باشید.

تنها کافی است کار را به کاردان بسپارید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان و کارگران ما با ماشین مخصوص حمل بار شما در محل حاضرشده و با نهایت دقت کار را به اتمام برسانند. دیگر لازم نیست نگران شکستن و حمل درست بار و اثاثیه خود باشید زیرا کارگران باربری تهران کاملاً آموزش‌دیده و تخصصی عمل می‌کنند.

تنها کافی است با کارشناسان باربری و اتوبار تهران (الوبار در تماس باشید)

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

[…] اثاث‌کشی و باربری بخشی از زندگی است؛ و هرکس در طول زندگی خود حداقل یک‌بار با آن رو به و می‌شود اما به‌اندازه ایی استرس‌زا است .که بهتر است کار حمل اثاثیه خود را به باربری تهران بسپارید. […]