اثاث‌کشی باوجود ویروس کرونا

ما به‌صورت مرتب این پست را به‌روزرسانی می‌نماییم تا شما عزیزان را از جدیدترین روش‌های باربری و اثاث‌کشی در زمان انتشار ویروس کرونا مطلع نماییم.

کارشناس تولید محتوای الوبار

ازآنجایی‌که بسیاری از مشاغل و صنایع در طی شیوع COVID-19 دچار اختلالات عمده‌ای شده‌اند و اغلب مجبور به تعطیلی کسب‌وکار خود بوده‌اند ، اگر یکی از صنایع آسیب‌دیده به‌عنوان یک صنعت بسیار مهم در سطح شهر و کشور در سراسر جهان اجرا شود ، صنعت باربری و حمل‌ونقل بار است.

کارگران باربری تهران

در اینجا برخی از پیشرفت‌های مربوط به ویروس کرونا و چگونگی تأثیر آن بر صنعت باربری را به شما اطلاع خواهیم داد.این در حالی است که انتشار ویروس کرونا به حداکثر خود رسیده است بنابراین مردم از خزید و فروش و حتی جابه‌جایی در منازل خود صرف‌نظر می‌نمایند تا گرفتار این ویروس نشده و از شر آن در امان باشید.

راه‌های مختلفی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد اما متأسفانه هنوز هیچ واکسن رسمی برای درمان آن کشف نشده است.درهرصورت سعی کنید تا جایی که امکان دارد در این ایام از انجام کارها و سفرهای غیرضروری اجتناب نمایید.

اما گاهی اوقات بعضی از کارها اجتناب‌ناپذیر هستند مانند اثاث‌کشی و حمل اثاثیه که همین مورد باعث ایجاد بسیاری نگرانی‌های شما می‌شود و سؤالات گوناگونی برایتان پیش می‌آید مانند:

باربری در ایام کرونا

شعب اتوبار تهران
اثاث کشی در ایام کرونا چگونه است؟

در همین مطلب کارشناسان باربری الوبار به شما پاسخ داده‌اند.مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

راه کارهای اسباب کشی در روزهای کرونایی چیست؟

بسیاری از راهکارهای اسباب‌کشی در ایام کرونا توسط باربری‌های مختلف رعایت نمی‌شود اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که راهکارهای اثاث‌کشی در ایام کرونا توسط کارشناسان و کارگران باربری و اتوبار الوبار رعایت می‌شود.

چگونه یک اثاث کشی مرتب و بهداشتی داشته باشیم؟

نکات داشتن یک اثاث‌کشی راحت و بهداشتی در لیست مطالب باربری الوبار بیان‌شده است.

بهترین باربری در ایام کرونا کدام است؟

با توجه به نکات بهداشتی که هرکدام از باربری‌های تهران و شهرستان ارائه می‌نمایند و البته با مقایسه آن‌ها می‌توانید بهترین باربری را انتخاب نمایید.

آیا باربری ها موارد بهداشتی را رعایت میکنند؟

رعایت موارد بهداشتی امروزه از ضروریات کار اثاث‌کشی و باربری است اما متأسفانه بسیاری از همکاران ما در تهران و شهرستان به این امر بی‌توجه هستند و این شما هستید که باید به‌سلامت خود اهمیت داده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

کدام باربری پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت میکند؟

ما به شما اطمینان می‌دهیم که باربری تهران (الوبار) تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به‌صورت کامل و جامع رعایت می‌کند.کارگران باربری تهران با تجهیزات بهداشتی و دارا بودن ماسک بر روی صورت در محل حاضر می‌شوند.

موارد قابل توجه در تماس با باربری تهران در ایام کرونا

باربری سعادت آباد

برای اطمینان از سلامتی و ایمنی همه ، اگر شما یا هرکسی در خانواده خود به ویروس نوین کرونا ویروس مبتلا شده‌اید یا به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس در حال قرنطینه هستید ، لطفاً با شرکت باربری تهران و اتوبار تهران تماس بگیرید و شرایط را توضیح دهید.

باربری تهران برای تنظیم مجدد حرکت خود با شما تماس خواهد گرفت.این کار برای سلامت خود و ما الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر به خاطر انتشار ویروس کرونا می‌خواهید اثاث‌کشی را به‌وقت دیگری موکول نمایید حتماً با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره‌ی آن‌ها برای برنامه‌ریزی آینده بهره‌مند شوید.

باید توجه داشته باشید که اگر در منزل پدر و مادر پیر و یا افرادی را دارید که سیستم ایمنی ضعیفی دارند آن‌ها را به مکانی دیگر مانند خانه‌ی اقوام بفرستید.

باربری در روزهای کرونایی

توصیه می‌شود قبل از انجام اثاث‌کشی در هنگام تماس با کارشناسان ما درخواست بسته‌بندی اثاثیه را هم ثبت نمایید زیرا بسته‌بندی شما امکان دارد غیربهداشتی باشد و یا کارتن‌ها و جعبه‌های جدید خریداری کنید.

از جعبه‌های بازیافتی از منابع آنلاین و سایت‌های رایگان و یا از فروشگاه‌ها استفاده نکنید ، زیرا ممکن است آلوده باشند.به این نکته توجه نمایید که جعبه‌های بسته‌بندی‌شده خود را به داخل گاراژ یا تا آنجا که ممکن است به درب ورودی منتقل کنید.

با این کار مدت‌زمانی که شرکت در حال جابجایی شما برای حضور در خانه شما نیاز دارد را به حداقل می‌رساند.سعی کنید از سرویس‌های ارائه‌شده توسط باربری تهران (الوبار )نهایت استفاده را نمایید زیرا آن‌ها کار و مشغله‌ی شما را به حداقل می‌رسانند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments