اثاث‌کشی ارزان در تهران بهتر است یا بازسازی و تغییر خانه؟

آیا باید خانه را بازسازی کنم یا اینکه یک اثاث‌کشی انجام بدم؟ اگر این سؤال را از خود می‌پرسید، پس صاحب‌خانه‌ای هستید که از وضعیت زندگی فعلی خود راضی نیستید. شما لزوماً مجبور به جابجایی نیستید (این‌طور نیست که شما در یک شهر دیگر یا هر چیز دیگری شروع به کار می‌کنید)، اما چیزی در مورد مکان شما وجود دارد که دوست ندارید و رفتن به یک‌خانه جدید ایده خوبی به نظر می‌رسد. این یعنی شما قصد اثاث‌کشی دارید…

بااین‌وجود اثاث‌کشی خانه یک‌روند دشوار، گران و پرتنش است – بنابراین، شما ممکن است واقعاً از احتمال جابجایی هیجان‌زده نشوید. به‌خصوص با توجه به اینکه گزینه خوب دیگری نیز دارید – بازسازی خانه یا کاشانه فعلی خود برای تبدیل آن به خانه رؤیایی خود.

اثاث‌کشی ارزان در تهران

بااین‌وجود بازسازی یک‌خانه آسان نیست – این شامل بسیاری از مشکلات، ناراحتی‌ها و کارهای سخت است؛ و به‌هیچ‌وجه ارزان نیست. علاوه بر این، بازسازی خانه شما ممکن است تمام مسائلی را که درزمینهٔ زندگی شما وجود دارد حل نکند.

پس چگونه می‌توان تصمیم گرفت که آیا باید منتقل شود یا خانه بازسازی شود؟ تمام عوامل مربوطه را در نظر بگیرید – از نیازهای عملی و ترجیحات شخصی گرفته تا وضعیت مالی و وابستگی‌های عاطفی – و از مزایا و معایب هر دو گزینه مطلع شوید، بنابراین می‌توانید انتخاب مناسبی برای خود و خانواده خود انجام دهید.

تعیین کنید آیا بازسازی یا اسباب کشی ازنظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه است؟

اثاث‌کشی گران است. بازسازی نیز ارزان نیست. برای اینکه بدانید کدام گزینه برای شما منفعت مالی بیشتری خواهد داشت، باید تمام هزینه‌های بالقوه را در نظر بگیرید:

نرخ اثاث‌کشی به خانه جدید

اگر تصمیم به اسباب‌کشی به مکان جدید دارید، باید هزینه‌های فروش خانه یا کاشانه فعلی، خرید ملک جدید و انتقال وسایل خود به خانه جدید را پرداخت کنید:

هزینه‌های فروش خانه شما

وانت‌بار تهران

اگر به خانه جدیدی نقل‌مکان می‌کنید، احتمالاً می‌خواهید خانه قدیمی خود را بفروشید. در چنین شرایطی، شما نباید هزینه‌های مربوط به فروش یک ملک را فراموش کنید:

بهسازی و صحنه‌سازی منازل – برای اینکه خانه شما آماده فروش شود و شانس فروش سریع و سودآوری آن را افزایش دهید، احتمالاً نیاز به انجام کارهای بازسازی مانند (تعمیرات جزئی، نقاشی، تمیز کردن فرش، افزودن جذابیت محدود کردن و غیره) دارید؛ و هزینه آن را پرداخت کنید. (همچنین نگاه کنید به: نحوه تهیه خانه خود برای فروش قبل از اثاث‌کشی)

 • کمیسیون های مشاور املاک
 • هزینه‌های ارزیابی و انتقال مالیات.
 • هزینه‌های خرید خانه جدید و آماده شدن آن برای سکونت
 • هنگام خرید یک ملک، نه‌تنها باید در خانه جدید خود پیش‌پرداخت کنید، بلکه باید هزینه‌های زیر را نیز پرداخت کنید:
 • کمیسیون مسکن و هزینه‌های بسته شدن
 • حق تمبر و سایر هزینه‌های حقوقی؛
 • هرگونه تعمیرات لازم و به‌روزرسانی‌های دلخواه در خانه جدید.
 • وسایل جدید
 • هزینه‌های جابجایی
 • هنگام جابجایی در خانه، باید بودجه را برای:
 • لوازم بسته‌بندی یا خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای؛
 • هزینه حمل‌ونقل یا هزینه اجاره کامیون
 • بیمه باربری و حمل بار.

اگر فکر می‌کنید که آیا باید خانه خود را منتقل کنید یا نوسازی؟ به‌احتمال‌زیاد به فکر محلی برای نقل‌مکان هستید (اگر قصد خارج شدن از حالت خود را دارید، به‌جای تغییر مکان حتی به فکر بازسازی هم نخواهید بود). طبق اتحادیه باربری تهران، متوسط ​​هزینه یک حرکت محلی در حدود 3 میلیون است، بنابراین شما باید آماده‌باشید که حداقل هزینه‌های مربوط به جابجایی را صرف کنید. (همچنین نگاه کنید به: هزینه متوسط ​​جابجایی چقدر است)

به خاطر داشته باشید که هنگام اثاث کشی از خانه‌ای به خانه دیگر، نرخ باربری تهران، به‌روزرسانی اسناد و غیره را نیز متحمل خواهید شد.

هزینه‌های فروش خانه فعلی و انتقال به خانه جدید به‌سرعت جمع می‌شود و رقم نهایی می‌تواند بسیار زیاد باشد.

هزینه‌های بازسازی خانه ی قدیمی

باربری تهران

هزینه‌های نوسازی به مقیاس پروژه و شرایط خاص مورد شما بستگی دارد. هنگام بازسازی خانه خود، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

مجوزها و برنامه‌های معماری (در صورت لزوم) – اگر بازسازی منزل شما شامل ایجاد تغییرات ساختاری، افزودن متریال مربع، یا به‌روزرسانی سیستم لوله‌کشی یا برق است، شما نیاز به یک مجوز دارید و باید نقشه‌های معماری را به شهر ارائه دهید.

مواد – برای بهبود خانه خود، شما به مواد باکیفیت نیاز خواهید داشت – و مواد باکیفیت بالا قیمت بالایی دارند.

نیروی کار باربری تهران – شما به‌تنهایی نمی‌توانید یک پروژه بزرگ بازسازی را به اتمام برسانید – به کمک حرفه‌ای نیاز خواهید داشت و هزینه آن برای شما تمام می‌شود.

محل زندگی موقت و محل نگهداری وسایل خود (در صورت نیاز) – اگر در حال انجام بازسازی اساسی هستید، نمی‌توانید در خانه خود درحالی‌که پروژه در حال انجام است زندگی کنید. شما باید محل زندگی موقت خود و خانواده و راه‌حل نگهداری موقت اقلام خود را پیدا کنید – و هزینه آن‌ها را پرداخت کنید.

بنابراین، آیا انتقال یا نوسازی ارزان‌تر است؟

در مورد بازار املاک و مستغلات در منطقه فعلی و منطقه‌ای که می‌خواهید به آن اثاث‌کشی تهران کنید، تحقیق کنید، میزان نیاز به خانه فعلی خود را بازسازی کنید و هزینه‌های تقریبی جابجایی خود را محاسبه کنید – در هر دو سناریو ایده خوبی درباره هزینه‌های احتمالی خودخواهید دید و قادر به تصمیم‌گیری درست اقتصادی است

درباره اثاث‌کشی ارزان در تهران خوب فکر کنید

باربری شهران

مکان بسیار مهم است – اغلب به‌اندازه خود خانه مهم است؛ بنابراین، هنگامی‌که از خود می‌پرسید آیا باید خانه خود را بازسازی کنم یا اثاث‌کشی تهران کنم؟ ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید در مکان فعلی خود بمانید یا به منطقه دیگری بروید:

 • آیا مکان فعلی شما مناسب است؟
 • – آیا در نزدیکی محل کار خود، مدرسه بچه‌های خود و سایر مکان‌ها و مؤسسات موردنیاز برای بازدید به‌طور منظم زندگی می‌کنید؟
 • آیا فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز مراقبت‌های بهداشتی، امکانات تفریحی، اماکن فرهنگی، مکانه‌ای تفریحی، پارک‌ها و سایر امکانات موردعلاقه شما و خدمات موردنیاز شما با دسترسی آسان وجود دارد؟
 • آیا شما نزدیک خانواده و / یا دوستانتان زندگی می‌کنید؟
 • آیا محله خود را دوست دارید؟
 • آیا محله شما امن است؟
 • آیا رونق دارد (مشاغل محلی پررونق، تحولات جدید، خانه‌هایی بانظافت، خیابان‌هایی که به‌خوبی نگهداری می‌شوند و غیره)؟
 • آیا مناطق سبز زیادی وجود دارد؟
 • آیا با همسایگان خود کنار می‌آیید؟
 • آیا منطقه فعلی شما برای بچه‌های شما خوب است؟
 • آیا در یک منطقه نزدیک به مدرسه زندگی می‌کنید؟
 • آیا محل کار شما در این نزدیکی هست که بچه‌های شما از آن لذت می‌برند؟
 • آیا فرزندان شما در محله دوست و رفیق دارند؟

اگر پاسخ بیش از دو سؤال بالا «منفی» باشد، ممکن است بهتر باشد خانه فعلی خود را بفروشید و به مکانی راحت‌تر در منطقه مطلوب‌تر بروید. (همچنین نگاه کنید به: اثاث‌کشی به محله جدید)

از طرف دیگر، اگر مکان فعلی شما برای شما مناسب باشد و محله خود را دوست داشته باشید، خانه‌تکانی چندان منطقی نیست – به شرطی که خانه فعلی شما بتواند متناسب با نیازها و تنظیمات شما تغییر شکل دهد.

روابط عاطفی خود را با خانه و جامعه خود در نظر بگیرید

علاوه بر جنبه عملی امور (مکان و هزینه‌ها)، هنگام تعجب برای بازسازی اثاث‌کشی تهران، باید وابستگی‌های عاطفی خود را نیز ارزیابی کنید:

خانه فعلی شما ممکن است نسل‌ها در خانواده شما باشد، ممكن است مملو از موروثی و خاطره‌ای باشد و شما ترجیح ندهید آن را ترك كنید.

شما ممکن است خانه خود را دوست داشته باشید، خاطرات خوشی زیادی در آن داشته باشید و ممکن است تمایل به اثاث‌کشی تهران نداشته باشید.

شما ممکن است همسایگان خود را دوست داشته باشید و با جامعه رابطه خوبی داشته باشید، بنابراین ممکن است نخواهید خود و خانواده خود را از ریشه خارج کنید.

شما ممکن است در نزدیکی خانواده و / یا دوستان نزدیک داشته باشید و ممکن است نخواهید از آن‌ها دور شوید.

اگر ازنظر عاطفی به خانه فعلی خود وابسته هستید (و موقعیت مکانی شما نیازهای شمارا تأمین می‌کند)، خانه‌سازی ایده خوبی نیست – باید سعی کنید مکان خود را بازسازی کنید تا هر مشکلی را که در مورد فضای زندگی خوددارید برطرف کنید.

اگر خانه یا کاشانه خود را دوست ندارید اما در منطقه خود ریشه دوانده‌اید و نمی‌خواهید آن را ترک کنید، بهترین گزینه شما ممکن است انتقال به خانه‌ای جدید در همان محله باشد – به‌خصوص اگر ملک مناسب وجود داشته باشد باقیمتی مقرون‌به‌صرفه در گوشه.

ببینید آیا امکان‌پذیر است خانه فعلی خود را به خانه رؤیایی تبدیل کنید   

بنابراین، شما واقعاً مجبور نیستید که جابجا شوید و می‌خواهید در منطقه فعلی خود بمانید، اما خانه شما نیازهای شمارا برآورده نمی‌کند یا فقط آن را دوست ندارید. در این حالت، قدم بعدی شما این است که تعیین کنید آیا مکان شما می‌تواند با نیازها و نیازهای شما سازگار باشد یا خیر – و آیا بازسازی ارزش آن را خواهد داشت.

اگر فقط بخشی از خانه به نوسازی نیاز دارد – حمام یا آشپزخانه منسوخ‌شده است، شما به دفترخانه نیاز دارید یا بچه‌هایتان به اتاق‌خواب جداگانه و غیره احتیاج دارند – انجام تنظیمات موردنیاز بسیار دشوار یا بسیار گران نخواهد بود. شما می‌توانید حمام یا آشپزخانه را ارتقا دهید، دیوارهای جدیدی را در یک اتاق نشیمن بزرگ برای حک کردن یک دفتر کار، تبدیل اتاق زیرشیروانی به یک اتاق‌خواب و غیره انجام دهید. البته پروژه بازسازی کمی وقت، تلاش و هزینه خواهد داشت، اما شما من قادر به پیکربندی مجدد چیدمان و عملکرد خانه خود هستم تا آن را برای شما و خانواده مناسب سازد.

اگر اتاق کافی در خانه شما وجود نداشته باشد، یا در یک کاشانه طبقه بالا زندگی می‌کنید اما حیاط و گاراژ می‌خواهید، با بازسازی خانه مشکلی برطرف نمی‌شود. اضافه کردن ممکن است غیرممکن باشد (اگر در کاشانه زندگی می‌کنید) و حتی اگر این‌گونه باشد (قسمت شما به‌اندازه کافی بزرگ است و مجوز دریافت می‌کنید)، افزودن مترمربع به خانه بسیار دشوار، وقت‌گیر و گران است.

اگر به خانه بزرگ‌تر یا نوع دیگری از خانه نیاز دارید، بهتر است خانه خود را منتقل کنید.

نکته پاداش: هنگام تصمیم‌گیری در موردبازسازی یا انتقال، به نیازهای آینده خود نیز فکر کنید:

اثاث کشی با کودکان
آیا خانواده شمابعد از اثاث‌کشی ارزان در تهران احتمال رشد دارد؟

اگر بله به فضای بزرگ‌تری نیاز خواهید داشت – اگر خانه فعلی شما کوچک است، سرمایه‌گذاری در آن ایده خوبی نیست. شما بهتر است به مکانی بزرگ‌تر از نوسازی بروید.

آیا نوجوانانی دارید که احتمالاً در عرض چند سال بعد از از اثاث‌کشی ارزان در تهران خانه خارج شوند؟

اگر بله ممکن است بخواهید پس از ترک لانه خانواده، اندازه آن‌ها را کوچک کنید. در چنین شرایطی، خانه‌تکانی اکنون چندان منطقی نخواهد بود – شما باید سعی کنید در عوض با بازسازی خانه، مسائلی را که برای خانه خوددارید، حل کنید. فقط مطمئن شوید که در هنگام بازسازی قصد بازگشت سرمایه بالا را دارید، زیرا احتمالاً در آینده نزدیک خانه خود را برای فروش قرار می‌دهید.

آیا انتظار دارید در چند سال آینده بعد از اثاث‌کشی ارزان در تهران کار جدیدی را در یک منطقه جدید شروع کنید (به‌زودی دلیل دیگری برای نقل‌مکان داشته باشید)؟

اگر بله اکنون ازنظر مالی عاقلانه نخواهد بود (زیرا در طی چند سال مجبور به دو بار اسباب‌کشی خواهید شد) یا سرمایه‌گذاری در یک بازسازی عمده (زیرا دیگر فرصتی برای لذت بردن از تغییرات خانه خود نخواهید داشت). سعی کنید با به‌روزرسانی و اصلاحات کوچک، مکان فعلی خود را بهبود بخشید.

آیا شما به‌زودی بازنشسته می‌شوید؟

اگر بله باید به این فکر کنید که بعد از بازنشستگی کجا می‌خواهید زندگی کنید و اینکه آیا خانه فعلی شما می‌تواند برای پاسخگویی به نیازهای یک فرد مسن سازگار باشد – و تصمیم خود را در موردبازسازی یا حرکت بر اساس آن بگیرید.

تصمیم خود را در منظر قرار دهید تا بتوانید انتخاب درست – از دیدگاه مالی، عملی و احساسی داشته باشید.

پیچیدگی روند متحرک و پیچیدگی روند نوسازی را ارزیابی کنید

نکته آخر اینکه، هنگام تعجب برای بازسازی یا تغییر مکان، باید پیچیدگی هر دو فرآیند را در نظر بگیرید – و دریابید که آیا می‌توانید تمام استرس و دردسرهای موجود در گزینه موردنظر خود را تحمل‌کنید.  

دردسرهای یک اثاث‌کشی ارزان در تهران

اثاث‌کشی ارزان در تهران

جابجایی و اثاث‌کشی ارزان در تهران نه‌تنها گران است (همان‌طور که در بالا توضیح داده شد)، بلکه بسیار دشوار و بسیار استرس‌زاست:

اما نگران نباشید کارشناسان باربری تهران و اتوبار تهران الوبار به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان و اعلام نرخ باربری ارزان تهران الوبار هستند.با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

1 اثاث‌کشی ارزان در تهران سخت است – تصمیمات زیادی برای تصمیم‌گیری، تدارکات برای سازمان‌دهی و وظایف برای انجام وجود دارد. شما باید همه‌چیز را با جزئیات برنامه‌ریزی کنید و یک استراتژی مناسب برای جابجایی ایجاد کنید، متحرکان خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای پیدا کنید تا به شما در جابجایی، بسته‌بندی تمام دارایی‌های زمینی و غیره کمک کنند – این کار به تحقیقات زیادی نیاز دارد، بررسی دقیق و زمان زیادی و تلاش زیادی

علاوه بر اثاث‌کشی ارزان در تهران، زندگی در میان جعبه‌های از قبل بسته‌بندی‌شده و بدون دسترسی به تعداد بیشتری از وسایل خود (هرچه تعداد بیشتری از آن‌ها با نزدیک شدن به‌روز متحرک بسته‌بندی می‌شوند) بسیار ناخوشایند است. ناگفته نماند که ممکن است لازم باشد یک هفته یا بیشتر در خانه جدید خود بدون وسایل خودکار کنید (تا رسیدن محموله در صورت حرکت از راه دور) – و اینکه ماه‌ها طول می‌کشد تا همه‌چیز را از بسته خارج کنید، دستگاه خود را تنظیم کنید خانه جدید و واقعاً در آن احساس خانه بودن کنید.

2 جابجایی خطرناک است – ممکن است وسایل شما در حین جابجایی گم شوند یا آسیب ببینند. ممکن است وقتی کالاهای شما از خانه خارج می‌شوند،اثاث‌کشی ارزان در تهران خانه قدیمی شما آسیب ببیند (و هنگامی‌که وسایل خود را در آن حمل می‌کنید، مکان جدید شما آسیب ببیند)؛ شما (یکی از اعضای خانواده، یا یکی از دوستانتان، یا یکی از محرکان خود) ممکن است در این روند صدمه ببینید. شما ممکن است قربانی کلاه‌برداری‌های باربری‌ها شوید و درنهایت مقدار زیادی پول از دست دهید؛ و غیره.

3 اثاث‌کشی ارزان در تهران استرس‌زا است – هنگام انتقال به مکان جدید، باید از منطقه راحتی خود خارج شوید و چیز ناشناخته را شجاع کنید. شما باید از دوستان عزیز جدا شوید و مکانه‌ای موردعلاقه خود را پشت سر بگذارید – و سپس باید با یک محیط جدید سازگار شوید و جای خود را در یک جامعه جدید پیدا کنید. این‌یک تجربه کاملاً دلهره‌آور و مأیوس‌کننده است.

باید بخوانید: چگونه بر ترس از اثاث‌کشی ارزان در تهران غلبه کنیم

زحمت نوسازی

وقتی نوبت به بازسازی منزل می‌رسد، عامل بدون دردسر کاملاً به مقیاس پروژه بستگی دارد – هرچه تنظیمات بیشتری بخواهید برای خانه خود انجام دهید، روند بازسازی گران‌تر، دشوارتر و استرس‌آور تر خواهد بود.

یک پروژه نوسازی کوچک

اگر می‌خواهید فقط یک اتاق یا یک منطقه از خانه خود را به‌روز کنید تا زمان بازسازی نمی‌توانید از آن فضا استفاده کنید، اما همچنان می‌توانید به‌طور عادی در خانه خود زندگی کنید. مجبورید همه‌چیز را از اتاق یا محوطه‌ای که قرار است بازسازی شود خارج کنید، اما نیازی نیست که از خانه بیرون بروید. ممکن است شما یک ماه یا بیشتر وعده‌های غذایی در خانه نداشته باشید (اگر در حال به‌روزرسانی آشپزخانه هستید) یا ممکن است لازم باشد فرزندانتان برای مدتی در اتاق‌خواب خود اسکان بدهند (اگر در حال بازسازی اتاق بچه‌ها هستید) اما این کار را می‌کنید هنوز هم می‌توانید کارهای روزمره خود را بدون هیچ‌گونه اختلال انجام دهید.

بااین‌حال، این واقعاً ناخوشایند خواهد بود – افرادی در خانه شما داخل و خارج می‌شوند، سروصدا می‌شود و فضای زندگی شما با وسایل موجود در فضای تحت بازسازی شلوغ می‌شود.

یک پروژه بزرگ بازسازی

اگر خانه شما به بازسازی اساسی احتیاج داشته باشد، نمی‌توانید در حین کار بازسازی در آنجا بمانید. تخریب و ساخت‌وساز انجام خواهد شد (بنابراین خطرناک خواهد بود و سروصدا زیادی ایجاد خواهد کرد و گردوغبار و خاک زیادی ایجاد خواهد شد) و به‌هرحال به قسمت بزرگی از خانه خود دسترسی نخواهید داشت.

شما باید در مکان دیگری به‌طور موقت زندگی کنید – هم برای اینکه در یک فضای راحت‌تری باشید و هم برای پیمانکاران خود مجالی برای کار داشته باشید؛ و مجبورید بیشتر – یا همه – وسایل خود را از خانه خارج کرده و در مکانی امن نگهداری کنید.

شما گزینه‌هایی دارید – می‌توانید با دوستان یا خانواده اقامت داشته باشید، یا در هتل اقامت داشته باشید، یا به اجاره کوتاه‌مدت بروید – اما همه آن‌ها با اشکالات قابل‌توجهی روبرو هستند (ممکن است برای خانواده یا دوستان خود ناراحت نشوید، اقامت در هتل گران خواهد بود و انتقال به خانه‌های موقت تقریباً به همان اندازه دردسر یک‌خانه کامل درگیر خواهد شد).

قرار دادن وسایل در انبار نیز درد گردن شمارا به همراه خواهد داشت – نه‌تنها هزینه‌ای برای شما خواهد داشت بلکه باید وسایل خود را نیز برای نگهداری از بسته‌بندی کنید و راهی برای حمل آن‌ها به محل ذخیره‌سازی خود (بارگیری) پیدا کنید. اگر آن گزینه ذخیره‌سازی را انتخاب کرده‌اید، آن‌ها را در ظرف ذخیره‌سازی قابل‌حمل قرار دهید؛ و اگر قصد اجاره کوتاه‌مدت دارید، حتی ممکن است لازم باشد برخی از وسایل خانه خود را با خود ببرید.

اکنون‌که می‌دانید هنگام تصمیم‌گیری در موردبازسازی یا انتقال چه نکاتی را باید در نظر بگیرید، وقت آن است که جوانب مثبت و منفی هر دو گزینه را بیاموزید – و انتخاب خود را انجام دهید.

آیا اثاث‌کشی ارزان در تهران یا نوسازی بهتر است؟

هنوز مطمئن نیستید که چگونه در موردبازسازی یا حرکت تصمیم بگیرید؟ کافی است نگاهی دقیق به مزایا و معایب نوسازی و تغییر مکان ذکرشده در زیر بیندازید:

جوانب مثبت و منفی اثاث‌کشی ارزان در تهران

وقتی از وضعیت زندگی خود راضی نیستید، انتقال به مکان جدید می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد:

شما این فرصت را خواهید داشت که در مکانی راحت‌تر، منطقه مطلوب‌تر، محله بهتر و غیره زندگی کنید.

شما قادر خواهید بود خانه‌ای کاملاً متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و حلقه اجتماعی و افق دید خود را گسترش خواهید داد.

بااین‌حال، چمن در طرف دیگر همیشه‌سبز نیست. برخی از موارد منفی قابل‌توجهی در انتقال به خانه جدید وجود دارد:

شما باید به سازمان‌دهی و انجام یک حرکت خانه و به مقابله با تمام استرس و بدون هیچ زحمتی درگیر در فرایند – همان‌طور که در بالا دقیق؛

شما به‌جای سرمایه‌گذاری در اموال خود، پول سخت خود را صرف هزینه‌های جابجایی خواهید کرد.

اگر با منطقه‌ای که به آنجا اثاث‌کشی تهران می‌کنید کاملاً آشنا نیستید، ممکن است بعداً از خرید در آن منطقه پشیمان شوید.

ممکن است مشکلات جدیدی در مورد خانه جدید شما وجود نداشته باشد.

شما خود و خانواده خود را ریشه‌کن خواهید کرد و باید با یک محیط جدید سازگار شوید.

جوانب مثبت و منفی نوسازی

اثاث‌کشی ارزان در تهران

بازسازی خانه به شما امکان می‌دهد بدون اینکه مجبور شوید منطقه راحتی خود را ترک کنید، محیط زندگی خود را بهبود بخشید:

شما می‌توانید فضای زندگی خود را «سفارشی» کنید تا به خانه رؤیایی شما تبدیل شود.

ارزش خانه خود را افزایش می‌دهید.

شما در همان منطقه و همان جامعه باقی خواهید ماند و مجبور به مقابله با تغییرات، چالش‌های جدید و عدم قطعیت‌های ناشناخته نخواهید بود.

هیچ استرسی برای فرزندان شما وجود نخواهد داشت – نیازی به تغییر مدرسه، جدا شدن از دوستان، اثبات خود از نو و غیره نیست.

بااین‌حال، یک بازسازی در خانه ممکن است همه مشکلات شمارا حل نکند و ممکن است صدمه‌ای بیش از فایده داشته باشد:

شما باید بسیاری از مشکلات را تحمل‌کنید و در یک منطقه ساخت‌وساز زندگی کنید – یا از خانه خارج شوید (همان‌طور که در بالا توضیح داده شد).

ممکن است درازای سرمایه خود ضرر کنید، زیرا همه بازسازی‌های خانه جواب نمی‌دهد. اگر برای منطقه خود بیش‌ازحد پیشرفت کنید، وقتی زمان فروش می‌رسد نمی‌توانید بسیاری از هزینه‌های نوسازی را پس بگیرید.

ممکن است در حین بازسازی با مشکلات غیرمنتظره‌ای روبرو شوید (آسیب آفات، آسیب پوسیدگی، آسیب قالب، مشکلات فونداسیون و غیره) – که ممکن است باعث تأخیرهای گسترده در پروژه نوسازی نوبت و هزینه‌های اضافی قابل‌توجهی در پی داشته باشد.

آگاهی از مزایا و معایب اثاث‌کشی تهران و بازسازی باید حل معضل «بازسازی یا جابجایی» را برای شما آسان کند.

آیا باید نوسازی کنید یا اثاث‌کشی ارزان در تهران انجام دهید؟

بنابراین، همه موارد در نظر گرفته‌شده، آیا بهتر است که مدل‌سازی کنید یا حرکت کنید؟ طبق معمول، این به تنظیمات و شرایط خاص شما بستگی دارد.

 • به‌عنوان یک قاعده کلی، جابجایی گزینه بهتر شما است:
 • مکان فعلی شما برای شما کار نمی‌کند.
 • شما همسایگی و / یا همسایگان خود را دوست ندارید.
 • سلیقه شما برای محله شما بسیار لوکس است.
 • خانه فعلی شما نمی‌تواند برای رفع نیازهای شما سازگار باشد.
 • سرمایه‌گذاری در املاک فعلی شما معنای مالی ندارد؛
 • شما خانه‌ای مناسب باقیمت مناسب پیداکرده‌اید.

اگر تصمیم به اثاث‌کشی ارزان در تهران ‌دارید، حتماً خانه جدیدی مناسب برای خود و خانواده خود پیدا کنید و مهاجرانی باتجربه و قابل‌اعتماد برای جابجایی روان و موفقیت‌آمیز شما استخدام کنید.

بازسازی بهترین راه‌حل مناسب برای موارد زیر است:

شما دلیلی برای جابجایی و برنامه‌ریزی برای اقامت طولانی‌مدت در منطقه ندارید.

موقعیت مکانی شما برای شما و خانواده شما ایدئال است.

شما ازنظر احساسی به خانه خود وابسته هستید و می‌خواهید در جای خود بمانید.

خانه شما فقط به به‌روزرسانی یا تنظیمات جزئی نیاز دارد.

اگر تصمیم به بازسازی خانه خوددارید، مراقب باشید که بیش‌ازحد پیشرفت نکنید و اتاق کافی برای وسایل نقلیه (ازنظر زمان و هزینه) برای هزینه‌های غیرمنتظره و تأخیر در اختیار خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که با پیمانکاران باتجربه و قابل‌اعتماد کار می‌کنید و برای مشکلات ناخواسته مرتبط با یک پروژه نوسازی برنامه‌ریزی می‌کنید.

بنابراین، برای اسباب‌کشی یا بازسازی؟ انتخاب با خود شما است و فقط شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا نوسازی یا تغییر مکان برای شما بهتر کار می‌کند – مهم این است که در خانه خود خوشحال باشید، چه جدید باشد و چه نوسازی.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments