آموزش حمل مبلمان

چگونه مبلمان خود را حمل کنیم – بهترین روش برای حمل مبلمان در فاصله‌های کوتاه

قصد اثاث‌کشی به شهرستان و یا منطقه‌ای دیگر را دارید؟ یا می‌خواهید یک صندلی مخصوص برای خواهر یا برادر کوچک‌تر خود در شهرستان دیگری بفرستید؟

شاید شما فقط یک میز عتیقه‌فروشی در فروشگاه‌های اینترنتی فروخته‌اید و به دنبال راهی مطمئن برای حمل میز و تحویل به صاحب جدیدش هستید. با توجه به انگیزه یا اندازه وسایل ، یک چیز ثابت است – حمل اثاثیه منزل نهایت دقت را می‌طلبد.

هنگام حمل‌ونقل باید خطر فرورفتگی ، خراش ، خراش یا شکستگی قطعات را کاهش دهید. چطور؟ همه چیز در مورداستفاده از بهترین روش‌ها دربسته بندی و حمل اثاثیه و تماس با یک شرکت حمل‌ونقل ماهر مانند باربری تهران الوبار  است.

در مورد نکات ارزشمندی در مورد نحوه حمل اثاثیه – چه در مسافت‌های طولانی و چه کوتاه – در ادامه مطلب بخوانید.

حمل‌ونقل مبلمان به شهرستان

حمل مبلمان به شهرستان

شما در تهران زندگی می‌کنید و می‌خواهید یک دفتر کار برای برادر خود – که بیش از 200 کیلومتر از تهران فاصله دارد – حمل کنید. چگونه با خیال راحت این کار را انجام می‌دهید؟

به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه فاصله حمل‌ونقل بیشتر باشد اثاثیه شما بیشتر در معرض آسیب و شکستگی قرار دارند. به همین دلیل ، اطمینان از بسته‌بندی مناسب و ایمن وسایل مبلمان – چه بزرگ ، چه حجیم و چه کوچک و ظریف ، بسیار مهم است.آموزش حمل مبلمان

موارد را اندازه‌گیری و وزن کنید

قبل از بسته‌بندی اثاثیه منزل خود ، باید اندازه‌گیری دقیق همه قطعات را داشته باشید. معیارها به تعیین فعالیت‌های دیگر ازجمله بسته‌بندی و حتی یافتن بهترین پیک برای استفاده کمک می‌کنند. گذشته از مسافت ، عوامل دیگری که درروش بسته‌بندی و حمل‌ونقل شما تأثیر می‌گذارد عبارت‌اند از:

ابعاد و شکل: آیا هر یک از اثاثیه‌ها به‌طور مجتمع دارای برجستگی و اشکال نامتقارن است؟ برای اثاثیه بزرگ‌تر ، همچنین در نظر بگیرید که آیا می‌توان آن‌ها را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کرد؟

هنگام جابجایی وسایل در مسافت‌های طولانی ، محاسبات دقیق خطر آسیب ناشی از ظروف بیش‌ازاندازه و کمتر را کاهش می‌دهد و به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند.

وزن: ناگفته نماند که کالاهای سنگین هنگام بسته‌بندی و حمل بار یک چالش منحصر به فرد هستند. روش‌های حمل‌ونقل آن‌ها محدود است و ممکن است مجبور شوید برای حمل‌ونقل به شهرستان از جعبه‌های چوبی سفارشی استفاده کنید.

ارزش کالا: فکر جابجایی میز عتیقه بسیار ارزشمند شما می‌تواند ناراحت‌کننده باشد – خصوصاً در چندین شهرستان برای صدها کیلومتر. به همین دلیل مهم است که با یک شرکت حمل‌ونقل که دارای سابقه قابل‌اعتماد  و دارای بیمه‌ی باربری و حمل بار به شهرستان است تماس گرفته شود.

آموزش بسته بندی و حمل مبلمان

کارگر حرفه ایی باربری

با اندازه‌گیری ابعاد و وزن ، شما باید به دنبال بهترین راه برای بسته‌بندی و حمل مبلمان در مسافت‌های طولانی باشید. اگرچه  روش‌های بسته‌بندی بسیار متنوع است  ، اما بهترین روش‌های کلی عبارت‌اند از:

جعبه با اندازه مناسب: با توجه به ابعاد مبلمان و سایر معیارها ، یک جعبه حمل‌ونقل تهیه کنید که اندازه آن مناسب باشد – نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک.

هر قسمت قابل جدا شدن مانند پایه یا کشو را جدا کرده و جداگانه بسته‌بندی کنید.

مبلمان را با پلی‌استر فوم یا حباب بسته‌بندی کنید – سپس با نوار بسته‌بندی محکم می‌شود. برای وسایل چوبی ، گوشه‌ها و سایر ضلع‌های دیگر را با مقوا راه راه بپوشانید.

وسایل مبلمان را در جعبه قرار دهید و از هر طرف بالشتک بگذارید تا از تکان خوردن جلوگیری کند. جعبه باید بیشتر با نوار بسته‌بندی و بسته‌بندی پلی‌پروپیلن محکم شود تا سالم بماند.

وسایل را در پوشهای کششی بپیچید ، برای محافظت از پایه‌های مبلمان از پد نمدی استفاده کنید و هنگام جابجایی وسایل سنگین از آن‌ها کمک بگیرید.

باربری تهران(الوبار) راه‌حلی مطمئن برای آموزش حمل مبلمان به شهرستان

اتوبار و باربری شهرستان

اگرچه نکات اثاث‌کشی باربری تهران در مورد نحوه حمل اثاثیه می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند ، اما گاهی اوقات بهتر است از خدمات متخصصان کاملاً آموزش‌دیده باربری الوبار تهران استفاده کنید.

باربری تهران  با داشتن کارگران باتجربه مجهز به کلیه مهارت‌ها و دانش لازم در باربری و اتوبار تهران جهت حمل اثاثیه به مطمئن‌ترین شکل ممکن هستند.

با کمک شبکه حمل‌ونقل باربری تهران ، می‌توانید مطمئن باشید که مبلمان ارزشمندتان را به باربری معتبری سپرده‌اید.

خدمات ما شامل بسته‌بندی ، بوکس و جعبه‌های سفارشی ، گزینه‌های وانت / تحویل در حاشیه و سرویس کامل ، خدمات حمل‌ونقل سریع با تاریخ تحویل تضمین‌شده و گزینه‌های بیمه باربری کامل خدمات (حتی برای کالاهای باارزش بالا) است.

به زبان ساده ، ما در نظر داریم نیازهای منحصربه‌فرد شما را برآورده کنیم. برای مشاوره بیشتر در مورد نحوه حمل اثاثیه ، امروز با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments