آموزش بسته بندی آینه بزرگ

در هر خانه حداقل یک آینه بزرگ وجود دارد، اغلب بیشتر از یک آینه: یکی در اتاق خواب (البته)، یکی در راهرو (راهرو) نزدیک درب ورودی خانه یا آپارتمان، و گاهی یکی در اتاق نشیمن. یا اتاق خواب دیگر     

آینه ها نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارند و بدون شک هر روز از آن ها استفاده می شود. دقیقاً به همین دلیل است که وقتی زمان جابه‌جایی از یک مکان فرا می‌رسد، مردم اغلب آینه‌ها را با خود می‌برند، مخصوصاً زمانی که آن سطوح بازتابنده قاب‌بندی شده ارزش معنوی هر نوع دارند.

مسئله این است که شما نمی خواهید یک آینه بزرگ را در حین اسباب کشی شکسته ببینید – نه تنها به این دلیل که آینه ها نسبتاً گران هستند و بعد از اسباب کشی باید یک آینه جدید بخرید، بلکه به خوبی می دانید که یک آینه شکسته آینه ظاهراً 7 سال بدشانسی به همراه خواهد داشت.

حتی اگر آدم خرافاتی نیستید، باید آینه بزرگ خود را بعد از اسباب کشی یک تکه پیدا کنید، و هرگز در بیش از یک قطعه. خوشبختانه، به لطف مراحل بسته بندی باربری ظریف بار دقیق که در زیر توضیح داده شده است، باید بتوانید یک آینه بزرگ را بدون شکستن حرکت دهید. به یاد داشته باشید که بسته بندی مناسب کلید دست نخورده نگه داشتن آینه شما در طول اسباب کشی است.

در اینجا آموزش بسته بندی آینه بزرگ برای اسباب کشی آورده شده است:

مرحله 1. تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید آینه را نگه دارید

اولین قدم برای بسته بندی آینه برای اسباب کشی این است که تصمیم بگیرید که آیا ارزش زمان و تلاش برای بسته بندی و حمل وسایل خانه به خانه جدید را دارد یا خیر. آینه های بزرگ در کامیون متحرک نیز فضا را اشغال می کنند، بنابراین ارزیابی نیاز به اسباب کشی آینه در وهله اول بسیار مهم است.

 • آیا آینه بزرگ مقیاس شما در وضعیت خوبی است، بدون هیچ گونه خط و خش، ترک یا لکه ای روی سطح بازتابنده آن؟
 • آیا به درستی می دانید که در مکان جدید حتی یک آینه بزرگ وجود نخواهد داشت؟
 • آیا آینه ای که قصد اسباب کشی آن را دارید یک کالای گران قیمت و باکیفیت است که گذاشتن آن شرم آور است؟
 • آیا آینه برای شما یا یکی از اعضای خانواده شما ارزش احساسی دارد؟
 • منطق می گوید که اگر آینه بزرگ به هیچ وجه آسیب نبیند، پس حتما باید آن را بسته بندی کرده و همراه خود جابجا کنید. به هر حال، اگر قبلاً آینه ای دارید که وضعیت مناسبی دارد، چرا باید پس از نقل مکان، یک آینه جدید بخرید؟

مرحله 2. لوازم بسته بندی آینه مناسب را تهیه کنید

آموزش بسته بندی آینه

گام بعدی جمع آوری مواد بسته بندی است که برای محافظت از آینه بزرگ خود برای اسباب کشی ایمن نیاز دارید. به خاطر داشته باشید که مراحل بسته بندی مناسب باعث می شود که آینه قاب شما به صورت یک تکه برسد، بنابراین قبل از اینکه بتوانید به مرحله بسته بندی واقعی آینه برسید، به لوازم بسته بندی مناسب نیاز خواهید داشت.

مواد برای بسته بندی آینه بزرگ هنگام حرکت عبارتند از:

چگونه یک آینه قاب بزرگ را برای اسباب کشی بسته بندی کنیم

بسته بندی ایمن برخی از آینه ها کمی دشوارتر از سایرین است.

جعبه آینه شما قصد دارید جعبه های آینه تخصصی را برای هر آینه خریداری کنید که با شما همراهی می کنید. خواندن به یاد داشته باشید که چرا یک جعبه آینه امن ترین شرط بندی است، زمانی که آن را حمل می شود به عنوان یک آینه به عنوان یک آینه بین دو خانه.

کاغذ کرافت . این یک نوع کاغذ بسته بندی است که ضخیم تر و سریع تر از کاغذ سفید سفید و بسته بندی نرم است. کاغذ کرافت معمولا رنگ قهوه ای است و حفاظت عالی برای مورد شیشه ای فوق العاده شکننده را فراهم می کند.

نوار بسته بندی رول نوار بسته بندی استاندارد باید فقط خوب عمل کند.

 • کارتن _ شما قصد دارید به یک قطعه بزرگ از کارتن های ضخیم نیاز دارید تا از سطح بازتابنده آینه محافظت کنید.
 • بسته بندی حباب بسته بندی حباب یک لایه محافظ عالی را بر روی کاغذ بسته بندی شکل می دهد.
 • نوار نقص همچنین به عنوان نوار ماسک شناخته شده است، شما به این نوع نوار نیاز دارید تا از قسمت شیشه ای قابل شستشو آینه محافظت کنید.

نشانگر دائمی برای برچسب جعبه آینه هنگامی که آن را بسته بندی کرده اید.

آموزش حمل کمد و دراور در 12 مرحله

مرحله 3. جعبه بسته بندی آینه بزرگ را آماده کنید

بسته بندی آینه بزرگ

خبر بد این است که شما نیاز به یک جعبه ویژه برای بسته شدن یک آینه بزرگ برای یک حرکت دارید. خبر خوب این است که چنین جعبه هایی آسان برای پیدا کردن و اتفاق می افتد به مقرون به صرفه بودن نیز.

همه در همه، جعبه های تصویر و آینه در 3 اندازه آمده است:

آینه استاندارد و جعبه تصویر . این جعبه دارای ابعاد زیر 37 “x 4” x 27 “(W x L x H) و مناسب آینه های قاب تا 37 ‘X 27’ ‘. این می تواند اقلام فریم را تا 65 پوند نگه دارد. و هزینه حدود 5 دلار است.

جعبه آینه و جعبه بزرگ . این جعبه دارای ابعاد زیر 48 “x 4” x 32 “(W x L x h) و مناسب آینه های قاب تا 48 ” X2 ” ‘. این می تواند اقلام فریم را تا 65 پوند نگه دارد. و هزینه حدود 7 دلار است.

جعبه آینه چهار قطعه و جعبه عکس . اگر یک آینه ای دارید که بزرگتر از 48 ‘x 32’ است، پس شما قصد دارید به یک جعبه آینه با اندازه قابل تنظیم نیاز داشته باشید. چهار قطعه به یکدیگر متصل می شوند و جعبه 4 قطعه حاصل می تواند آینه ها را تا 40 “x 60” x 3-1 / 2 “اندازه بگیرد. این می تواند اقلام فریم را تا 65 پوند نگه دارد. و هزینه تقریبا 8 دلار است.

سفارش جعبه های آینه ای که به صورت آنلاین نیاز دارید یا آنها را از یک فروشگاه بهبود خانه، یک شرکت اجاره کامیون یا یک شرکت متحرک محلی خریداری کنید.

مرحله 4. ایستگاه بسته بندی خود را تنظیم کنید

در حال حاضر که شما مواد بسته بندی آینه آماده – از جمله تعداد لازم و جعبه های آینه به درستی اندازه، وقت آن است که توجه خود را به فرایند بسته بندی واقعی تبدیل کنید.

نیازی به گفتن نیست، بزرگترین خطر در هنگام بسته شدن یک آینه بزرگ برای حرکت، امکان شکستن آیتم فوق العاده شکننده است. و این دقیقا همین است که هر مرحله از کار بسته بندی باید با هدف اطمینان حاصل شود که آینه از ابتدا تا پایان به طور کامل باقی بماند.

در حال حاضر، پاک کردن یک جدول که به اندازه کافی بزرگ است به راحتی آینه قاب به راحتی – ممکن است میز آشپزخانه یا یکی در اتاق نشیمن باشد. یک پتو را روی میز قرار دهید تا یک لایه نرم کوشش ایجاد کنید. این ایستگاه بسته بندی شما خواهد بود.

با این حال، اگر شما نمی توانید یک جدول را در آن زمان صرفه جویی کنید، یک پتو بر روی زمین به عنوان یک ایستگاه بسته بندی پشتیبان تهیه کنید. هنگامی که آینه را بسته اید، باید از منطقه یا منطقه بسته بندی کف استفاده کنید تا سایر اقلام خانگی شکننده مانند پلاستیکی آشپزخانه، عینک، آثار هنری قاب و غیره را بسته بندی کنید.

راهنمای بسته بندی لوازم آشپزخانه

مرحله 5. آینه را تمیز کنید و نوار X را در امتداد سطح بازتابنده قرار دهید

بهترین راه برای بسته بندی یک آینه بزرگ

ایده خوبی برای تمیز کردن آینه خود قبل از بسته شدن آن برای حرکت دادن است.

گام بعدی این است که منطقه بازتابنده آینه را با استفاده از یک محصول تمیز کردن شیشه تمیز کنید. سپس، فریم های ساخته شده از چوب، پلاستیک یا فلز را تمیز کنید – با استفاده از یک تمیز کننده جهانی. چرا باید آینه را قبل از بسته بندی آن تمیز کنید؟ ایده این است که جلوگیری از معرفی گرد و غبار به محل جدید. علاوه بر این، پس از باز کردن آن، می توانید آینه را به محل تعیین شده خود بر روی دیوار ببندید.

پس از آن، نوار نقاش را بگیرید و نوار X بزرگ را در سراسر چهره آینه بر روی سطح بازتابنده نوار کنید. X را از گوشه به گوشه انجام دهید. چرا؟

در صورتی که آینه در حالی که در داخل جعبه حرکت خود شکسته می شود (بعید به نظر می رسد زمانی که پس از این مراحل رخ می دهد)، نوار ماسک باید قطعات شیشه ای شکسته را در محل نگه می دارد، بنابراین شامل آسیب، و نه در سراسر قاب آینه و بر روی جعبه خود را گسترش نمی دهد .

مرحله 6. سطح بازتابنده را با مقوا پوشش دهید

سطح بازتابنده جلوی آینه، منطقه شکننده ترین آن است، بنابراین نیاز به نوع خاصی از حفاظت برای زنده ماندن دارد.

یک جعبه مقوا خالی بزرگ را مسطح کنید و قطعه ای را که عرض آن به اندازه عرض آینه است، برش دهید. آن را روی قسمت جلوی آینه قرار دهید، سپس از نوار پوششی استفاده کنید تا آن را در لبه ها محافظت کنید.

در اغلب موارد، یک برش مقوا به اندازه کافی برای پوشش طول آینه بزرگ کافی نیست، بنابراین فقط یک مرحله را تکرار کنید و یک قطعه مقوا را روی بقیه سطح آینه قرار دهید. هنگامی که انجام شد، بخش بازتابنده آینه باید به طور کامل توسط مقوا ضخیم پوشیده شود.

مرحله 7. آینه را در بسته بندی کاغذ و بسته بندی حباب قرار دهید

ارزانترین باربری در سنندج

نحوه حرکت آینه

اگر نادرست بسته بندی شده باشد، قاب آینه نیز می تواند در طول حرکت آسیب دیده باشد.

بسته بندی یک آینه بزرگ برای حرکت نیاز به دو لایه محافظ برای حداکثر امنیت – یک لایه اولیه از کاغذ بسته بندی، به دنبال یک لایه دوم از بسته بندی حباب که ایمنی از آیتم شکننده را تضمین می کند.

شروع به بسته شدن آینه با کاغذ کرافت قهوه ای به عنوان اگر شما یک هدیه را بسته بندی کنید – از یک طرف شروع کنید و ادامه دهید تا کل آینه به سادگی پیچیده شود. شما نباید بیش از حد از دست دادن در اینجا – شما سعی نمی کنید بسته نرم افزاری را زیبا نگاه کنید، به اندازه کافی به اندازه کافی مطمئن شوید که هیچ ناحیه ای از قاب آینه وجود ندارد. از قطعات نوار برای محافظت از ورق های کاغذی استفاده کنید.

هنگامی که انجام شد، همان مرحله بسته بندی را تکرار کنید، اما به جای آن از بسته بندی حباب استفاده کنید. بسته بندی حباب کوسن نرم نهایی را برای مورد ظریف خود ایجاد می کند. و نه، شما آن را از دست ندهید – شما فقط مطمئن شوید که آینه بزرگ به خانه جدید بازگردانده می شود بدون توجه به اینکه چگونه سوار اسباب کشی می شود.

نکات مهم در بسته بندی لوازم شکستنی

مرحله 8. آینه را به جعبه بسته کنید

اگر آینه به یک جعبه آینه استاندارد متصل شود، بسته بندی آیتم شکننده بسیار آسان است – شما فقط آینه بسته بندی شده را به کانتینر کارتن اسلاید کنید و آن را ببندید.

با این حال، اگر آینه واقعا بزرگ باشد و فقط می تواند یک جعبه آینه سفارشی را متناسب کند، پس شما باید برخی از تنظیمات را انجام دهید تا آن را با خیال راحت در داخل ظرف قرار دهید. هنگام استفاده از یک جعبه آینه 4 قطعه، دو بخش جعبه را به یکدیگر متصل کنید تا نیمه اول جعبه سفارشی ایجاد کنید. در برخی از کاغذ های بسته بندی شده به گوشه های خود را برای ثبات اضافی متصل کنید. سپس، همین کار را با دو قطعه دیگر انجام دهید تا نیمه دوم جعبه آینه را تشکیل دهید.

هنگامی که آماده، آینه را به جعبه نیمه اول اسلاید کنید، سپس نیمه دوم جعبه را در بالای قسمت شکننده قرار دهید تا آن را ببندید. دیدار با دو نیم قطعه در وسط، سپس از برخی از نوار برای محافظت از بخش جعبه بالا استفاده کنید. هر زمان که لازم باشد، تنظیمات خوب را انجام دهید.

مرحله 9. تست، نوار، و برچسب جعبه بسته بندی آینه

حرکت دادن یک آینه بزرگ

بسته بندی یک آینه بزرگ برای اسباب کشی بسیار شبیه به بسته بندی یک تصویر قاب است.

قبل از اینکه جعبه آینه را وارد کنید، باید اطمینان حاصل کنید که آینه شکننده درون آن حرکت نمی کند. کمی جعبه را لمس کنید تا آن را آزمایش کنید – آیا می توانید آینه را در داخل آن احساس کنید؟ اگر بله، سپس کاغذ بسته بندی بیشتری را اضافه کنید تا هر فضاهای خالی را در داخل جعبه مقوا پر کنید. اگر نه، پس از آن شما یک کار خوب را بسته بندی آینه بزرگ خود را برای حرکت، بنابراین زمان آن را به نوار آن را با خیال راحت برای اسباب کشی بسته شده است.

از نوار بسته بندی استفاده کنید تا کل جعبه آینه را به خوبی محافظت کنید. از آنجا که آن چیزی است که کل بسته را نگه می دارد، از نوار استفاده نکنید.

استفاده از یک نشانگر دائمی برای برچسب جعبه، نوشتن آینه ، شکننده ، و با مراقبت .

مرحله 10. در نظر گرفتن استخدام باربری تهران حرفه ای

باربری الوبار

بسته بندی یک آینه بزرگ برای حرکت بیش از حد پیچیده نیست. هنگامی که شما از نوع مناسب جعبه حرکت می کنید، به طور ناگهانی راحت تر می شود. از آن به بعد، همه شما باید به یاد داشته باشید این است که سه لایه محافظ را یکی پس از دیگری اعمال کنید:

 • یک کارتن برش داده شده به طور مستقیم بر روی سطح بازتابنده فوق العاده ظریف آینه،
 • کاغذ بسته بندی (کاغذ کرافت قهوه ای توصیه می شود، اما کاغذ بسته بندی نرم نیز خوب است) پوشش کل ساختار آینه، و
 • بسته شدن حباب به عنوان حفاظت بیرونی نهایی برای بسته نرم افزاری.

با این حال، چیز این است که شما تنها یک آینه بزرگ برای بسته بندی در طول کل بسته بندی ماراتن خانه وجود ندارد – شما تن از اقلام خانگی برای محافظت و بسیاری از آنها شکننده و شکننده مانند آینه ای که مصرف می کنید با تو.

اگر شما فقط وقت خود را برای بسته بندی همه آنها را به تنهایی ندارید، و یا احساس عصبی در مورد ارائه بهترین نوع حفاظت برای اقلام شکننده خود را، و سپس در نظر بگیرید استخدام Packers حرفه ای برای انجام کار به سرعت، و بیشتر مهم است – ایمن.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments