آموزش برچسب گذاری کارتن های اسباب کشی

چگونه جعبه و کارتن های باربری تهران خود را برچسب گذاری کنیدهر کسی حق دارد نظر خود را داشته باشد، اما اگر از 10 نفر بخواهید که نامنظم ترین روند زندگی را نام ببرند، می توانید مطمئن باشید که حداقل تعدادی از پاسخ ها مربوط به دوره انتقالی انتقال به خانه دیگر خواهد بود.

علیرغم شهرت بد اسباب کشی، بی نظمی، هرج و مرج، و استرس سه کلمه ای هستند که مجبور نیستید در زمانی که برای نقل مکان از خانه فعلی خود آماده می شوید بشنوید. و بدون شک، چیدن چمدان برای یک اثاث کشی آشفته ترین کاری است که در طول آماده سازی باید با آن دست و پنجه نرم کنید.

یکی از راه‌هایی که به شما کمک می‌کند ساختار و نظم را در بسته‌بندی معرفی کنید، ابداع یک سیستم برچسب‌گذاری هوشمند و بدون خطا برای جعبه و کارتن‌های اسباب کشی مقوایی از قبل بسته‌بندی شده‌تان است.

به هر حال، اگر از قبل به بهترین راه برای برچسب زدن جعبه و کارتن‌های باربری تهران فکر می‌کنید، این بدان معناست که یکی از سخت‌ترین، پر زحمت‌ترین و وقت‌گیرترین کارها (بله، بسته‌بندی!) به موقع انجام می‌شود و باید انجام شود. پایان موفقیت آمیزی برای شما داشته باشد

چگونه می توانید مطمئن شوید که جعبه و کارتن هایی که بسته بندی می کنید به اتاق های جدید خانه مناسب تحویل داده می شوند؟ چگونه جعبه و کارتن های باربری تهران خود را برچسب گذاری کنید تا با باز نکردن ظروف تصادفی در جستجوی دارایی خود، در زمان ارزشمند پس از اسباب کشی صرفه جویی کنید؟

برای یادگیری نحوه برچسب گذاری صحیح جعبه و کارتن های باربری تهران به ادامه مطلب مراجعه کنید.

درک کنید که چرا برچسب زدن جعبه و کارتن ها اهمیت دارد

این اشتباه مبتدی را مرتکب نشوید که فکر می کنید برچسب زدن به جعبه و کارتن های باربری تهران شما اتلاف وقت است. حتی اگر از حافظه عالی برخوردار هستید، استفاده از سیستم برچسب گذاری جعبه و کارتن باربری تهران به چندین دلیل خوب یک کار ضروری است:

کارتن بسته بندی ظریف بار

برچسب زدن نکات جعبه و کارتن های باربری تهران

چه کسی می‌داند جعبه و کارتن‌های باربری تهران بدون برچسب در داخل چه پنهان می‌کنند…

خانه تکانی دوره نسبتاً پر استرسی است، بنابراین حتی افراد با حافظه معصوم نیز ممکن است پس از اتمام چمدان در به خاطر سپردن کجاست، مشکل داشته باشند.

جعبه و کارتن‌های مقوایی یکسان به نظر می‌رسند، بنابراین اگر بخواهید آن‌طور که باید برچسب نزنید، ردیابی آنچه در داخل آنها وجود دارد تقریباً غیرممکن است.

لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

در صورت بدون برچسب، جعبه و کارتن های مقوایی را نمی توان به اتاق های مقصد مربوطه برد. در عوض، آنها به خانه جدید تحویل داده می شوند و در یک اتاق بزرگ جمع می شوند که به نوبه خود فرآیند طبقه بندی را به یک کابوس زنده تبدیل می کند.

شما ساعت های زیادی را از دست خواهید داد تا بفهمید کدام جعبه و کارتن کجا می رود و باز کردن جعبه و کارتن های تصادفی نیز کمکی نمی کند. در نتیجه، احتمالاً در حدود یک ساعت اول پس از تحویل ظروف بدون برچسب به مکان جدید، واقعاً ناامید خواهید شد.

برخی از اقلام شکننده شما ممکن است در حین حمل و نقل به دلیل عدم وجود علائم هشداردهنده و دستورالعمل‌های اسباب کشی مانند شکستنی ، از این قسمت بلد سود و جهت قرارگیری بشکنند .

کجا می توان جعبه و کارتن های باربری تهران رایگان را پیدا کرد

هنگام برچسب زدن جعبه و کارتن ها، زمان مناسب را تعیین کنید

برچسب گذاری

هنگام برچسب زدن جعبه و کارتن ها برای اسباب کشی، زمان بندی نقش مهمی در افزایش کارایی کلی دارد.

شما همیشه باید محتویات، اتاق مقصد، و هر دستورالعمل مخصوص حمل و نقل را روی یک ظرف به محض اتمام بسته بندی آن علامت بزنید. این روش درست انجام آن است، زیرا اگر کار برچسب زدن را تا زمانی که چند جعبه و کارتن (یا همه آنها را بسته بندی کنید!) به تعویق بیندازید، ممکن است آنچه را که در داخل آنها است فراموش کنید. و این، البته، می تواند منجر به اتلاف وقت اضافی پس از انتقال شود.

و البته، شما نمی توانید قبل از بسته بندی یک جعبه و کارتن را برچسب بزنید زیرا هنوز نمی دانید که دقیقاً چه چیزی را داخل آن بسته بندی خواهید کرد. برای بهترین نتیجه، باید دنباله بسته بندی منطقی جعبه ، و نشانه هر جعبه و کارتن باربری تهران را دنبال کنید.

ابزار برچسب زدن جعبه و کارتن خود را آماده کنید

نکات اسباب کشی خوب و به موقع می تواند کل اسباب کشی شما را تا جایی که ممکن است آسان و سریع کند. توصیه ما در مورد نحوه برچسب زدن جعبه و کارتن های بسته بندی با چند کلمه در مورد ابزارهای برچسب زنی برای ایجاد یک سیستم برچسب زنی خوب برای ظروف باربری تهران خود شروع می شود

  • نشانگرهای با کیفیت بالا
  • خودکارهای نشانگر رنگی
  • استفاده از رنگ های مختلف هنگام برچسب زدن جعبه و کارتن های خود برای اسباب کشی بسیار توصیه می شود.

اولین چیزی که باید برای برچسب گذاری مناسب جعبه و کارتن های باربری تهران خود داشته باشید، مجموعه ای از نشانگرهای دائمی برای علامت گذاری ظروف شما است. اکنون، در حالی که خودکارهای معمولی نشانگر به احتمال زیاد برای کار برچسب زدن پیش روی شما مناسب هستند، به شما توصیه می شود یک قدم فراتر بروید و این الزامات اساسی را در نظر داشته باشید:

کیفیت خوب . به دلایل واضح، از وسوسه خرید ارزان ترین نشانگرهایی که احتمالاً می توانید پیدا کنید اجتناب کنید. در عوض، به دنبال مجموعه ای از نشانگرها از یک برند باکیفیت بروید که با آن آشنا هستید و می توانید به آن اعتماد کنید. به این ترتیب می توانید مدت ها پس از اتمام خانه تکانی از ابزار نوشتن برای اهداف دیگر استفاده کنید.

رنگ . اگر می‌خواهید از سیستم برچسب‌گذاری با کد رنگی بسیار کارآمد استفاده کنید، مجموعه‌ای از نشانگرها را با حداقل 5 رنگ مختلف خریداری کنید. برای یادگیری همه چیز در مورد این استراتژی عملی برچسب‌گذاری کدگذاری رنگ، ادامه مطلب را بخوانید.

دائمی و ضد آب . شما هرگز نمی دانید آب و هوا در روز اثاث کشی شما چگونه خواهد بود، بنابراین همیشه ایده خوبی است که برای احتمال باران آماده باشید. و اگر از خودکارهای نشانگر ضدآب استفاده نکنید، نوشته های شما در کناره جعبه و کارتن ها ممکن است لکه دار شده و ناخوانا شوند.

برچسب ها

نرخ باربری

به خاطر داشته باشید که برچسب های جعبه و کارتن باربری تهران قابل دانلود و چاپ آماده به صورت رایگان در اینترنت موجود است.

اگر واقعاً می خواهید، می توانید برچسب ها را از شرکت حمل و نقل محلی خود نیز خریداری کنید. این برچسب‌ها نام اتاق‌های مختلف را قبلاً روی آنها چاپ شده است، بنابراین فقط باید محتویات هر ظرف را پر کنید.

از سوی دیگر، اگر زمان و تخصص کافی دارید، حتی می‌توانید برچسب‌های جعبه و کارتن باربری تهران خود را طراحی کنید تا کمی سرگرمی به فرآیند اسباب کشی اضافه کنید.

نوار رنگی

البته، مقدار زیادی نوار بسته بندی شفاف در اطراف خود خواهید داشت، اما اگر واقعاً می خواهید سیستم برچسب گذاری خود را به سطح دیگری ارتقا دهید، باید از نوار رنگی برای بهبود شناسایی جعبه و کارتن در خانه جدید خود استفاده کنید.

بهترین نکات بسته بندی برای اسباب کشی

  • از رنگ ها برای برچسب زدن جعبه و کارتن های باربری تهران استفاده کنید
  • چگونه جعبه و کارتن های باربری تهران را به درستی برچسب گذاری کنیم
  • استفاده از رنگ های مختلف برای برچسب زدن جعبه و کارتن های خود به شما کمک می کند تا پس از اسباب کشی آنها را بسیار سریعتر شناسایی کنید.

بد نیست بدانید که بهترین راه برای برچسب زدن جعبه و کارتن ها هنگام اسباب کشی، سیستم به اصطلاح کدگذاری رنگ است. این مفهوم واقعاً ساده و در عین حال بسیار مؤثر است – شما فقط یک رنگ را برای یک اتاق مقصد انتخاب کنید و تا انتها به آن پایبند باشید. در واقع، ساده تر از این نمی تواند باشد.

به عنوان مثال، رنگ آبی را به معنای اتاق خواب انتخاب می کنید ، در این صورت نشانگر آبی خود را بیرون می آورید و با آن تمام جعبه و کارتن های بسته بندی شده ای را که باید به اتاق خواب شما ختم شود علامت بزنید. البته باید علاوه بر نوشتن BEDROOM روی آنها، محتویات دقیق داخل هر ظرف را نیز مشخص کنید.

همچنین، به شما توصیه می شود تا از نوار رنگی رنگ مربوطه استفاده کنید تا فرآیند شناسایی را تا حد ممکن ساده کنید. هنگامی که تمام جعبه و کارتن‌های باربری تهران اتاق خواب را با رنگ آبی برچسب‌گذاری و علامت‌گذاری کردید، باید رنگ دیگری را برای منطقه مقصد دیگری انتخاب کنید (مثلاً سبز برای آشپزخانه خود ) و مراحل برچسب‌گذاری را تکرار کنید.

بسته بندی وسایل شکننده

با این حال، محتاط باشید زیرا سیستم برچسب‌گذاری با کد رنگی ممکن است کمی مشکل باشد. مسئله این است که شما می دانید هر رنگ به چه معناست، اما آیا اثاث کشی دهندگان شما نیز آن را می دانند؟ آن‌ها ممکن است در تحویل جعبه و کارتن‌های مناسب به اتاق‌های مناسب مشکل داشته باشند، مگر اینکه معنی هر رنگ را بدانند.

بنابراین، تکه‌های کاغذ رنگی را روی درهای خانه جدیدتان قرار دهید که با جعبه و کارتن‌های مقوایی دارای کد رنگی مطابقت دارند.

از اعداد برای برچسب زدن جعبه و کارتن های باربری تهران استفاده کنید

یکی دیگر از راه های عالی برای برچسب زدن جعبه و کارتن ها برای حمل و نقل، استفاده از اعداد به جای کدهای رنگی است. مزیت بزرگ استفاده از این سیستم برچسب گذاری شماره گذاری شده این است که نیازی به علامت زدن محتویات هر جعبه و کارتن در 3 طرف آن نیست. البته این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

ایده اصلی استفاده از اعداد برای علامت گذاری جعبه و کارتن های بسته بندی، تعیین یک شماره منحصر به فرد برای هر ظرف است (به عنوان مثال، شماره 1). سپس، یک لیست موجودی اصلی ایجاد می کنید که در آن محتویات هر شماره جعبه و کارتن به طور دقیق یادداشت می شود.

در مورد ما، جعبه و کارتن شماره 1 ممکن است حاوی قهوه ساز و توستر شما باشد، بنابراین آنها را در چک لیست خود با شماره 1 علامت بزنید، در حالی که آشپزخانه و شماره 1 را در سه طرف خود جعبه و کارتن می نویسید. به این ترتیب، اسباب کشی‌کنندگان شما خواهند دید که باید جعبه و کارتن مورد نظر را به آشپزخانه خانه جدید تحویل دهند، در حالی که برگه موجودی شما اطلاعات بیشتری در مورد محتوای آن جعبه و کارتن به شما می‌دهد.

مشکل ترین بخش در اینجا این است که باید مطمئن شوید که چک لیست موجودی اصلی را از دست ندهید. حداقل دوبار آن را فتوکپی کنید و نسخه ها را در مکان های جداگانه نگهداری کنید. برای اطمینان از عدم وجود سردرد، همچنین به شما توصیه می شود که چک لیست را به عنوان یک نسخه پشتیبان اضافی برای خود یا یکی از دوستان خود ایمیل کنید.

هنگام اسباب کشی چه چیزهایی باید بسته بندی شود: چک لیست بسته بندی

جعبه و کارتن های خود را مانند یک بسته بندی حرفه ای برچسب بزنید

هیچ قانون دقیقی در مورد اینکه دقیقاً چگونه جعبه و کارتن های باربری تهران خود را برچسب گذاری کنید وجود ندارد زیرا این یک فرآیند منحصر به فرد است که به ترجیحات شخصی بستگی دارد. و با این حال، شما تشویق می‌شوید از چند دستورالعمل پیروی کنید که ثابت شده است که عالی عمل می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا احتمال اشتباهات ناخوشایند بسته‌بندی را از بین ببرید.

برای بهترین نتیجه، نکات زیر را برای برچسب زدن جعبه و کارتن های باربری تهران خود دنبال کنید تا پروژه بسته بندی را به سبک کامل انجام دهید:

نحوه برچسب زدن جعبه و کارتن ها برای اسباب کشی

برچسب زدن جعبه و کارتن های باربری تهران برای اسباب کشی زیاد پیچیده نیست. این فقط کاری است که باید انجام دهید تا در زمان صرفه جویی کنید و از سردرگمی بعد از اثاث کشی جلوگیری کنید.

روش برچسب زدن جعبه و کارتن را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی می کنید و تا زمانی که تمام جعبه و کارتن های باربری تهران خود را برچسب گذاری نکنید، به آن پایبند باشید. بدترین کاری که می توانید هنگام برچسب زدن جعبه و کارتن ها هنگام اسباب کشی خانه انجام دهید این است که تصمیم بگیرید در میانه فرآیند بسته بندی از یک روش برچسب زدن به روش دیگر تغییر دهید.

ارسال اطلاعات زیر را در هر یک از جعبه و کارتن (مگر اینکه شما با استفاده از اعداد): اتاق مقصد، مطالب، و دست زدن به دستورالعمل. اگر به تازگی بسته بندی جعبه و کارتن ای پر از اقلام شکننده و شکستنی را به پایان رسانده اید، باید این واقعیت را در قسمت بیرونی جعبه و کارتن علامت بزنید تا هرکسی که با آن کار می کند بیشتر مراقب باشد. هر زمان که نیاز بود، با حروف بزرگ مشکی یا قرمز ، FRAGILE یا HANDLE WITH CARE را بنویسید تا توجه حامل را جلب کنید.

برچسب بالا و دو طرف هر یک از جعبه و کارتن مقوایی. شما می خواهید مطمئن شوید که نوشته شما حداقل در یک طرف قابل مشاهده است، حتی زمانی که جعبه و کارتن ها به طور منظم یکی روی دیگری قرار گرفته باشند. به هر حال، تا زمانی که به اندازه کافی خوش شانس نباشید که در همان لحظه ظرف مورد نیاز خود را پیدا کنید، نمی توانید زمان ارزشمند خود را در اطراف و نگاه کردن به هر ظرف تلف کنید.

ضمیمه در حال اثاث کشی به برچسب جعبه و کارتن های خود را با استفاده از نوار بسته بندی روشن بر آنها به طوری که آنها نمی افتد، و یا پاره و یا مرطوب در طول حمل و نقل. می‌توانید از چسب استفاده کنید تا برچسب‌های رنگی یا غیر رنگی در جایی که قرار است باقی بمانند، اما این معمولا کندتر از چسباندن برچسب‌ها با نوار با کیفیت است. علاوه بر این، استفاده از چسب می‌تواند باعث آشفتگی غیر ضروری در طول حمل و نقل شود.

در برچسب زدن جعبه و کارتن های دست دوم دقت بیشتری داشته باشید. اگر جعبه و کارتن‌های مقوایی مستعمل را در شرایط عالی محکم کرده‌اید، ممکن است برخی از ظروف قبلاً دارای نوشته‌ها و علامت‌هایی روی آن‌ها باشند. برای جلوگیری از سردرگمی، برچسب های خود را مستقیماً بالای برچسب های قدیمی بچسبانید تا آنها را بپوشانید. اگر واقعا امکان پذیر نیست، تکه های کاغذ رنگی بردارید و فقط روی برچسب ها یا برچسب های قدیمی بچسبانید.

با این چک لیست اسباب کشی باربری شهرستان مشورت کنید تا مطمئن شوید که 100% آماده اثاث کشی هستید.

برنامه ریزی برای اثاث کشی

این یک راز بزرگ نیست که بسته بندی کل یک خانه می تواند کار واقعاً طاقت فرسایی باشد. در واقع، این یکی از آن کارهای قبل از اثاث کشی است که در آن کمک های غیرحرفه ای یا حرفه ای به شدت توصیه می شود.

و اگر ثابت می‌کند که بسته‌بندی تمام دارایی‌های زمینی‌تان برای شما خیلی زیاد است، چرا با شرکت‌های معتبر حمل‌ونقل با خدمات کامل تماس نمی‌گیرید و از آن‌ها نمی‌خواهید قیمتی را که شامل خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای می‌شود، برایتان نقل کنند ؟

کارایی، ایمنی، بیمه و آرامشی که وقتی به بسته‌برهای حرفه‌ای اجازه می‌دهید بهترین کار را انجام دهند، باید ارزش هر دلار سرمایه‌گذاری شما را داشته باشد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments